Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2020 o 08:42, DeltaCenter napisał:

Optymista z ciebie. Na drugą rundę liczysz? Z rozpędu serią na słabeuszach Jazz jakoś dojadą do końca RS na 7 miejscu. Potem szybki sweep od LAC, LAL albo Denver w 1 rundzie. 

Nie chce mi się nawet teraz sprawdzać wyników, a co dopiero oglądać całe mecze. Przed sezonem nie byłem fanem wymiany 2/3 składu. Nawet nie zdążysz się przyzwyczaić do zawodników bo mogą zostać wymienieni. Lubiałem ten stary skład z Exumami, Burksami, Favorsem I Crowderem. Te mecze gdy z OKC wygrywali 91:87 gdy można było być dumnym z obrony, a teraz tracą 70 punktów w jednej połowie. 

Miał być poziom wyżej, a jest źle I brzydko w grze. 

Wczoraj Ricki pozamiatał danych kolegów, dzis pewnie zrobi to Gordon. 

Ciekawe co tam powiadasz o tych "starych jazzowych".

Ostatnio kilka spotkan sobie przewijalem/ogladalem i trafilo do mnie jakie wlasnie te "niesamowite prospekty i przyszlosc" Jazz byly/sa - liga ich zweryfikowala poza Utah dosyc brutalnie. Burks nigdzie nie chciany, Hood odrzut z Cleveland, Exum na sile teraz wcisniety do Cavs. Favors/Crowder ("najlepsiejszy kontrakt w lidze"). brutalne, ale chyba dobrze swiadczy o trenerze ze lepil z brazowej plasteliny a nie zlota/srebra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, memento1984 napisał:

Ciekawe co tam powiadasz o tych "starych jazzowych".

Ostatnio kilka spotkan sobie przewijalem/ogladalem i trafilo do mnie jakie wlasnie te "niesamowite prospekty i przyszlosc" Jazz byly/sa - liga ich zweryfikowala poza Utah dosyc brutalnie. Burks nigdzie nie chciany, Hood odrzut z Cleveland, Exum na sile teraz wcisniety do Cavs. Favors/Crowder ("najlepsiejszy kontrakt w lidze"). brutalne, ale chyba dobrze swiadczy o trenerze ze lepil z brazowej plasteliny a nie zlota/srebra.

chwalenie szrotu to akurat nie jest tylko domena kibiców Jazz więc spokojnie można sobie darować takie podsumowania, plus z tym Favem i Jae, szczególnie w Heat, niezbyt rozumiem bo oni akurat dają radę, no i chyba nikt nie mówił ani nigdy tak nie było żeby ktoś uważał że przyszłośc jest zajeb.... bo jest w ekipie Ex, Hood czy Burks, jako że oni specjalnie o sile ekipy nigdy nie stanowili, dlatego zawsze w Cavs lądowali :P Zajebiste prospecty to Gob albo Mitchell były. 

 

No a co do meczu w Cle to się działo ... w sensie nudy że się tylko pochlastać, ale nieważne droga po tytuł bywa bolesna 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley zagrał kapitalny mecz. Jazz wygrało obroną mecz w którym zarówno Bojan jak i Mitchell grali źle. A Bogdanovic wręcz fatalnie. Jego straty były niewiarygodne. Dzis Conley po obu stronach parkietu był najlepszym graczem. Świetnie bronił , trafiał i kreował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurza ten brak zadziorności i ambicji w tym zespole. .w tym sezonie tylko Indianie pokonali jak przyjechali do Salt Lake na drugą noc... zarówno pierwszą jak i drugą połowę kończyli tak samo ok 15-5 runem dla Raptors.

Gobert od ASG gra fatalnie. Dziś 6pkt i 4 zbiórki. Dziś RHJ zebrał mu kilka zbiórek ofensywnych sprzed nosa tylko dlatego że chciało mu się skoczyć. Rudy macha rękami przy każdym faulu zamiast wracać do obrony. 

Bojan poza meczem w Detroit też jest fatalny a Mitchell dziś nie trafił swoich ostatnich 7 rzutów

Do tego dorzućmy Clarksona który spudłował dwa layupy sam na sam z koszem w kontrze i mamy przepis na porażkę

Ale główny problem to Gobert. Poza meczem z Knicks nie zbiera. W ataku jest kiepski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzisław Ptak napisał:

No nie oszukujmy sie, tragedia. 

Jedna plus że kolejna minutę dostał Miye Oni, wprawdzie jeszcze nie trafil rzutu z gry, ale zebrał piłke, to powinno mu dac kopa i licze że przed PO zaszczyt jakas asyste by udowodnic niedowiarkom że jest zajebisty 

Przełącz się może na swoje normalne konto co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mu się lizać mikrofony...

 

Cytat
Utah Jazz All-Star Rudy Gobert has tested positive for coronavirus, sources tell . Sources say Gobert is feeling good, strong and stable — and was feeling strong enough to play tonight.

 

Edytowane przez Don'tPanic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

Chcieliście reset Goberta to macie. Jest przeziębiony. Gdzieś (nie wiem na ile dobre źródło) wyskoczyło mi że Francuz chciał udowodnić że Koronawirus nie jest groźny i po treningu zaczął dotykać mikrofony i dyktafony

https://twitter.com/tribjazz/status/1237077216661360650?s=19

https://twitter.com/SomeonesAnIdiot/status/1237919703781294081?s=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JarenGOAT napisał:

image.png.4e047d25223b95045f002e7138558d13.png

No co za matoł. 

Czekam jeszcze na Irvinga co odwali, bo nie może tak być że chłopak straci tytuł naczelnego dzbana NBA.

Swoją drogą DPOTY bezdyskusyjnie idzie do Goberta. Skurczybyk zablokował całą ligę na raz jednym prostym trickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.