Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lucas napisał:

Ja dlatego zaznaczylem, ze dzis nie ogladałem, bo tak po boxcore wyglada to nadal kozacko ;) W G1 tez dawal radę w odróżnieniu od większości kolegów.

Też w sumie tylko w 1 połowie. Generalnie podejrzewam, że @Alonzo chodzi o to, że Kawhi nie wyrabia fizycznie nawet w znacznie mniejszej roli niż miał w serii z Magic w ostatnich play-offs.

W 2 połowach robi średnio 10 punktów, 42% z gry, 14% za 3,  1,5 aysty i 0,5 przechwytu przy plus/minus wynoszącym minus 18 ( Clippers byli +4 gdy go nie było na parkiecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

@Qcin_69 / @mac

----------------------

Już od dziś dostępne w oficjalnym sklepie Wolves:

images?q=tbn:ANd9GcSa5Qn3-18D1XGSYPC6UJk

 

nie wiem po co wrzucasz koszulki Clippersow i nie wiem po co porownujesz 2 opcje Clippersow do 4 opcji Minnesoty tbh, ale spoko :) 

Na razie wszystko wyglada dobrze, Booker z Aytonem najlepsi w Suns, George robię 28/12/6, Conley jest najlepszym obwodowym w Jazz, jedynie Tatum ssie pałkę, ale można się było spodziewać, ze Celtics będą najsłabszym zespołem (na równi z Wizards) w tych PO bez podziału na konferencje :) myśle, ze jakieś 28 zespołów chciałoby być w takim położeniu jak Minnesota :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Też w sumie tylko w 1 połowie. Generalnie podejrzewam, że @Alonzo chodzi o to, że Kawhi nie wyrabia fizycznie nawet w znacznie mniejszej roli niż miał w serii z Magic w ostatnich play-offs.

W 2 połowach robi średnio 10 punktów, 42% z gry, 14% za 3,  1,5 aysty i 0,5 przechwytu przy plus/minus wynoszącym minus 18 ( Clippers byli +4 gdy go nie było na parkiecie)

Dokładnie :) 

On w 1 połowie miał chyba juz 30pkt - zatem te 41pkt. tylko w boxscore dobrze wygląda. Wstałem na drugie połowy obu meczy na Zachodzie i w sumie przerzucałem z meczu na mecz oglądając. 

5 minut temu, cvbe napisał:

Ayton jest opcją przed PG?

No i mamy trade request :P 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

na szczescie u mnie ma duzo wieksze wsparcie

 

Wrzuć też z g1 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Ayton jest opcją przed PG?

To pokazuje ze my przed PO powinnismy robić opisy i dać znac na kogo idzie gra. PG byłby epicki to byłaby narracja opcja nr 1. Gra słabo to idzie zasłona dymna zw opcja #4. 
 

czas zrobić porządek w naszej grze:

* wykluczyć opisy i wymiany jakbyśmy mieli kryształowe kule. 
1. zrównać okienko transferowe aby nie kupować objawień 3T lub oddawać kontuzje z przyszłości 

2. ustalać rotacje i taktykę przed seria a nie post factum. 
 

wtedy GM będzie należycie rozliczany za swój koncept gry a nie bawimy się w dopasowanie puzzli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze pisze o patologii z tymi wymianami u nas w marcu. Mi się serio marzy czas 1:1 gdzie nagrodzony byłby ten GM który w lutym na żywo obserwuje sytuacje ruchu graczy w rl i wyciąga z tego korzyści dla siebie i swojej drużyny bo jest aktywny i daje z siebie więcej niż nasze martwe dusze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:


1. zrównać okienko transferowe aby nie kupować objawień 3T lub oddawać kontuzje z przyszłości 

 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ignazz ma rację, choć nie wiem jak to logistycznie zrobić.

przeciez to na przyklad to ja od dawna postuluje, tylko rzadzacy beton kij wie czemu torpeduje tenze pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Qcin_69 napisał:

Na razie wszystko wyglada dobrze, Booker z Aytonem najlepsi w Suns, George robię 28/12/6, Conley jest najlepszym obwodowym w Jazz, jedynie Tatum ssie pałkę, ale można się było spodziewać, ze Celtics będą najsłabszym zespołem (na równi z Wizards) w tych PO bez podziału na konferencje :) myśle, ze jakieś 28 zespołów chciałoby być w takim położeniu jak Minnesota :) 

Booker wygląda słabo tbh, Suns lepiej wyglądali jak Cam Payne miał piłkę, a nie Book, który gra tylko pod swój rzut. W ogóle ja tu widzę grubszy problem w naszych Wolves, bo Booker, George i Tatum operują w tych samych strefach i kreują głównie samych siebie. Coś jak real Clippers, tylko tam jest ich dwóch, a w Minny trzech (piłka wciąż jednak jest tylko jedna). Oczywiście support w Minnesocie jest dużo lepszy i nie uważam, że PO będą wyglądać w Minneapolis podobnie jak w LA, ale na pewno te trzy gwiazdy grając obok siebie nie maksymalizują swego potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Booker wygląda słabo tbh, Suns lepiej wyglądali jak Cam Payne miał piłkę, a nie Book, który gra tylko pod swój rzut. W ogóle ja tu widzę grubszy problem w naszych Wolves, bo Booker, George i Tatum operują w tych samych strefach i kreują głównie samych siebie. Coś jak real Clippers, tylko tam jest ich dwóch, a w Minny trzech (piłka wciąż jednak jest tylko jedna). Oczywiście support w Minnesocie jest dużo lepszy i nie uważam, że PO będą wyglądać w Minneapolis podobnie jak w LA, ale na pewno te trzy gwiazdy grając obok siebie nie maksymalizują swego potencjału.

Najważniejszym graczem Minnesoty na Playoffs jest IMO Mike Conley, ktory ma to "sklejać" wszystko, tylko no właśnie, czy piłki mu wystarczy? Tu Mac i Qcin beda musieli sprzedac to, ze najwiekszy talent w lidze (bo uwazam, ze maja najmocniejszy roster u nas) jest tez najlepszym zespołem w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Najważniejszym graczem Minnesoty na Playoffs jest IMO Mike Conley, ktory ma to "sklejać" wszystko, tylko no właśnie, czy piłki mu wystarczy? Tu Mac i Qcin beda musieli sprzedac to, ze najwiekszy talent w lidze (bo uwazam, ze maja najmocniejszy roster u nas) jest tez najlepszym zespołem w lidze.

ale w jaki on ma niby spsoob to skleic?

przeprowadzajaxc pilke i sprowadzajac sie do roli dereka fishera? xd

w sensie problem w tym, ze zawsze gdy laczysz talent to gdzies sie takze cos traci, co nie oznacza, ze nie ejst sie najlespzym.

tym niemnie karpik slusznie zauwazyl, ze qcin dysponuje graczami operujacymi w podobnych strefach, a to strate powiela

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

nie wiem po co wrzucasz koszulki Clippersow i nie wiem po co porownujesz 2 opcje Clippersow do 4 opcji Minnesoty tbh, ale spoko :) 

Na razie wszystko wyglada dobrze, Booker z Aytonem najlepsi w Suns, George robię 28/12/6, Conley jest najlepszym obwodowym w Jazz, jedynie Tatum ssie pałkę, ale można się było spodziewać, ze Celtics będą najsłabszym zespołem (na równi z Wizards) w tych PO bez podziału na konferencje :) myśle, ze jakieś 28 zespołów chciałoby być w takim położeniu jak Minnesota :) 

Ja tam wieszczę wypad całych tych Waszych gwiazd prócz Conleya w I rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, karpik napisał:

Booker wygląda słabo tbh, Suns lepiej wyglądali jak Cam Payne miał piłkę, a nie Book, który gra tylko pod swój rzut. W ogóle ja tu widzę grubszy problem w naszych Wolves, bo Booker, George i Tatum operują w tych samych strefach i kreują głównie samych siebie. Coś jak real Clippers, tylko tam jest ich dwóch, a w Minny trzech (piłka wciąż jednak jest tylko jedna). Oczywiście support w Minnesocie jest dużo lepszy i nie uważam, że PO będą wyglądać w Minneapolis podobnie jak w LA, ale na pewno te trzy gwiazdy grając obok siebie nie maksymalizują swego potencjału.

Raczej dla każdego, kto nie gra tu w Roto jest to oczywiste. Talent naszych Wolves nie podlega dyskusji - problemem jest to, żeby tych graczy pogodzić jakoś na boisku jedną piłka i zadaniami. Ostatnio na Priv rozmawiałem z jednym z naszych GMów i napisałem tam, że pod kątem fitu nasi Wolves lepiej by wyszli, gdyby zamiast Georgea mieli chociażby takiego Doriana Finneya-Smitha, czy innego role playera z jasną na boisku rolą. Dziś rano podczas biegania w lesie jak się dotleniłem przyszło mi do głowy, że nawet taki Middleton z naszych Heat pasowałby tu dużo lepiej zamiast takiego Georgea -i chyba dla obu ekip byłby to deal łin-łin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Ignazz ma rację, choć nie wiem jak to logistycznie zrobić.

Jesli chodzi o transfery to Wystarczy okienko transferowe zrobić równo z opisami. Deadline na opisy = deadline na transfery. Wtedy widzimy tylko 5-6dni co się wydarzyło w realu a nie trzy tygodnie...

a jesli chodzi o opisy w po to no nie da się tego za bardzo obejść 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Booker wygląda słabo tbh, Suns lepiej wyglądali jak Cam Payne miał piłkę, a nie Book, który gra tylko pod swój rzut. W ogóle ja tu widzę grubszy problem w naszych Wolves, bo Booker, George i Tatum operują w tych samych strefach i kreują głównie samych siebie. Coś jak real Clippers, tylko tam jest ich dwóch, a w Minny trzech (piłka wciąż jednak jest tylko jedna). Oczywiście support w Minnesocie jest dużo lepszy i nie uważam, że PO będą wyglądać w Minneapolis podobnie jak w LA, ale na pewno te trzy gwiazdy grając obok siebie nie maksymalizują swego potencjału.

bazujesz na obu meczach czy tylko G2? Bo G2 mam jeszcze do nadrobienia, natomiast w G1 był rewelacyjny i to jak objeżdżał KCP,Caruso i Szeedera było imponujące + świetnie kreował przy podwojeniach obwód na czym trochę korzystał (choć mógł znacznie bardziej gdyby miał lepsza skuteczność) Bridges choćby + dobrze wygląd na picku z Aytonem.

+ graczem który ma to sklejać jest zarówno Conley, jak i Ayton, zwłaszcza Deandre jest nad wyraz świadomy swojej roli, co było widać w G1 gdy mobilizował Bridgesa do starań w obronie by Booker z Paulem mieli więcej swobody w ataku. Nie podejrzewałem go o taka dojrzałość tbh wiec bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :) 

2 godziny temu, Eld napisał:

Ja tam wieszczę wypad całych tych Waszych gwiazd prócz Conleya w I rundzie.

a ja wieszcze Brogdonowi i SGA brak awansu do PO, oh wait, Eld jak masz rzucać takie przemyslenia to weź je skonsultuj z kimś wcześniej 

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Raczej dla każdego, kto nie gra tu w Roto jest to oczywiste. Talent naszych Wolves nie podlega dyskusji - problemem jest to, żeby tych graczy pogodzić jakoś na boisku jedną piłka i zadaniami. Ostatnio na Priv rozmawiałem z jednym z naszych GMów i napisałem tam, że pod kątem fitu nasi Wolves lepiej by wyszli, gdyby zamiast Georgea mieli chociażby takiego Doriana Finneya-Smitha, czy innego role playera z jasną na boisku rolą. Dziś rano podczas biegania w lesie jak się dotleniłem przyszło mi do głowy, że nawet taki Middleton z naszych Heat pasowałby tu dużo lepiej zamiast takiego Georgea -i chyba dla obu ekip byłby to deal łin-łin. 

Dla Curryego,Klaya i Duranta, czy dla CP3 i Hardena tez miało brakować piłki, a jakoś każdy z nich potrafił się odnaleźć i grać w swojej roli, imo, jeżeli gracz jest dobry (a tu chyba nie ma większych wątpliwości) oraz inteligentny (tytaj liczę na wyciągnięcie podobnych wniosków) to będzie potrafił zrezygnowac z 3 rzutow dostając za to lepsze rzuty, bo choć January rok temu próbował wciskać tutaj bajki o tym ze Russell czy Ingram wymagają podwojeń, to chyba w przypadku Bookera,Tatuma i Georga takich wątpliwości nie ma. 

+ George jest lepszym obrońca niż DFS choćby. To, ze to forum kocha rolsow to prawda znana od wielu lat, ale znajdz mi 1 osobę na świecie która wolałby mieć w 5tce DFSa zamiast Georga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Dla Curryego,Klaya i Duranta, czy dla CP3 i Hardena tez miało brakować piłki, a jakoś każdy z nich potrafił się odnaleźć i grać w swojej roli, imo, jeżeli gracz jest dobry (a tu chyba nie ma większych wątpliwości) oraz inteligentny (tytaj liczę na wyciągnięcie podobnych wniosków) to będzie potrafił zrezygnowac z 3 rzutow dostając za to lepsze rzuty, bo choć January rok temu próbował wciskać tutaj bajki o tym ze Russell czy Ingram wymagają podwojeń, to chyba w przypadku Bookera,Tatuma i Georga takich wątpliwości nie ma. 

+ George jest lepszym obrońca niż DFS choćby. To, ze to forum kocha rolsow to prawda znana od wielu lat, ale znajdz mi 1 osobę na świecie która wolałby mieć w 5tce DFSa zamiast Georga :)

W Roto - masz 100% racji, ale jak budujesz normalny team, który ma ze sobą grać, to DFS nie potrzebuje rzutów, a to co dostanie będąc wide open przy podwojeniach Tatuma i Bookera mu w zupełności wystarcza. U Was George musiałby się zgodzić na bycie czwarto-piątą opcją (z oczywistych względów Ayton jako wysoki swoje rzuty dostanie podobnie jak u C_M Davis), a to juz wymaganie od Georgea więcej niż zgodziłby się poświęcić ;)  - tak ja to widzę, ale mamy demokrację, wyjdzie jak przekonacie większość. Sam jestem ciekaw Waszych opisów w playoffs, bo oczywiście nie wykluczam możliwości, że wszystko pójdzie po Waszej myśli w rl i u nas i mnie przekonacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

bazujesz na obu meczach czy tylko G2? Bo G2 mam jeszcze do nadrobienia, natomiast w G1 był rewelacyjny

Na obu, mówię o momentach, gdy Booker próbuje prowadzić ofensywę. W G1 przy CP3 wyglądał świetnie, ale strasznie u niego irytują te proste straty. W G2, gdy większość czasu grał bez CP3 wyglądało to źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

Na obu, mówię o momentach, gdy Booker próbuje prowadzić ofensywę. W G1 przy CP3 wyglądał świetnie, ale strasznie u niego irytują te proste straty. W G2, gdy większość czasu grał bez CP3 wyglądało to źle.

No to u nas bedzie gral u boku Conleya, imo jednego z najbardziej podobnych graczy do cp3 w lidze.

Tak czy siak, poki co chyba nie musimy napisac dokladnej rozpiski?

Jakby co bylbym za, by robić takie cos raz na PO lub nawet wlasnie po sezonie z rozpisaniem wszelkich możliwych opcji.

Ale poki co tak nie jest, wiec czemu tylko Minny ma to robic?

Ja tylko usprawiedliwie na szybko:

Tatum - akurat kryje go jedyny dobry obronca w Nets i mu jest duzo ciezej samemu bez Browna, gdy obrona na nim skupiona

PGeorge - tu chyba nigdy nikt z nas nie pisal ze bedzie 1opcja czy cos.

Mam swoj stary post, ze Booker jest glownym scorerem, ale to nie znaczy ze inni nie maja touches.

Ofensywe prowadzi Conley, pof wzgledem ilosci rzutow pewno byloby to Booker, Tatum, PGeroge,  Conley, a rola Aytona czy kazdego innego u nas centra jest taka jaka Aytona teraz czy w sezonie. A ze w PO robi to wybitnie przecieko wybitnemu wysokiemu to plus.

On w suns przeciez zajmuje sie stawianiem zaslon i konczeniem co mu partnerzy daja. Nic tam nie zdobyl chyba z rozpiski typowej na gracza.

Wedlug mnie, chociazby sytuacja LAC pokazuje, ze wcale nie jest zle jak jest wiele opcji. W LAC masz dwoch graczy i gowno i to powoduje efekt jaki jest.

Nie puscisz ani Kawhi ani Pgeorga na Doncicia bo w ataku nie beda dawac a tam MUSZĄ.

U mas pgeorge nie musi grac z brzmieniem, ze jak nie zdobedzie 20+ pktow to mecz w pizde i imo to zaleta. Dla jasnosci podobnie z naszym Kawhim w NYK, ktory gra swietne PO i z Irvingiem czy ADavisem moglby robic wszechstronne rzeczy niz musi w zalosnych LAC.

Mysle, ze na chwile obecna przewidywany jest wyjazd po 1 rundzie wlasnie Tatuma( ale kto by z nets nie wylecial), PGeorgea (tu jednak znaczacy redflag bo mavs to nie super mocarny team), Booker i Aytona (tu tez pytanko kto by nie odpadl z LAL, dla mnie ta dwójka gra zdecydowanie lepiej niz bym przypuszczal, mega mnie boli kontuzja cp3 gdyz kibicowalem suns i czesc moze potwierdzic xe przed sezonem dawalem im top4 seed na zachodzie po pozyskaniu cp3).

Conley o ironio tez 0-1, ale tu mysle ze nadal jazz maja wieksze szanse.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.