Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, fluber napisał:

Obejrzałem sobie Hornets vs Celtics i to co robili Rozier z Grahamem jeśli chodzi o rozgrywanie to poezja. 45 punktów, 20 asyst, 11/20 za 3. Rozier +9, Graham +22, świetna zespołowa koszykówka. @cvbe cieszę się, ze mogłem Ci zostawić w spadku tak świetnego gracza na tak dobrym kontrakcie:)

Nic o świetnej grze Bridgesa ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber potwierdzam, chciałem dziś pisać ze hornets z Real to najbardziej fun to watch ekipa w lidze w tej chwili. Graja świetną up-tempo koszykówkę, bronią i graja z kontry. Będę im kibicował, w pełnym składzie to taki czarny koń w I rundzie PO będzie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej powiedział, że świetny ruch piłki, ruch graczy bez piłki i właśnie to nakręcanie tempa to poezja. Rozier + Graham łącznie 20 asyst, ale to wynikało bardziej z tego, że mieli najwięcej piłki (ofc, efektywnie to wykorzystali). Washington czy Martin też po 5 asyst dołożyli, tak że ogólnie świetny ball movement całego zespołu. Ogólnie kapitalny mecz starterów. 

Mnie cieszy PJW (btw, wczoraj chyba najlepszy na parkiecie), a w zasadzie to jak funkcjonuje jako smallball center i jakie korzyści mają z tego Hornets. Duże możliwości mi to stworzy w następnych sezonach. 

Btw, ciężko się ogląda Bismacka. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ja bym bardziej powiedział, że świetny ruch piłki, ruch graczy bez piłki i właśnie to nakręcanie tempa to poezja. Rozier + Graham łącznie 20 asyst, ale to wynikało bardziej z tego, że mieli najwięcej piłki (ofc, efektywnie to wykorzystali). Washington czy Martin też po 5 asyst dołożyli, tak że ogólnie świetny ball movement całego zespołu. Ogólnie kapitalny mecz starterów. 

Mnie cieszy PJW (btw, wczoraj chyba najlepszy na parkiecie), a w zasadzie to jak funkcjonuje jako smallball center i jakie korzyści mają z tego Hornets. Duże możliwości mi to stworzy w następnych sezonach. 

Btw, ciężko się ogląda Bismacka. 

Wszystko zgoda ale według mnie to Bridges był MVP tego spotkania. W ogóle widać ze wszedł na wyższy level, w końcu, bo przez dwa i pół sezonu grał to samo i myślałem już że jego sufit to 5-6 gracz w rotacji. A ostatnio pokazuje potencjał na taką dobrą trzecią opcje w ataku. W obronie pod koszem jednak największy postęp zaliczył i to widać gołym okiem. Jego sufit to Taki nieco gorszy w obronie Josh Smith z ale z bardzo przyzwoitym rzutem za trzy? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Wszystko zgoda ale według mnie to Bridges był MVP tego spotkania. W ogóle widać ze wszedł na wyższy level, w końcu, bo przez dwa i pół sezonu grał to samo i myślałem już że jego sufit to 5-6 gracz w rotacji. A ostatnio pokazuje potencjał na taką dobrą trzecią opcje w ataku. W obronie pod koszem jednak największy postęp zaliczył i to widać gołym okiem. Jego sufit to Taki nieco gorszy w obronie Josh Smith z ale z bardzo przyzwoitym rzutem za trzy? 

Nie mam nic przeciwko. Dlatego napisałem wcześniej "chyba", tak naprawdę nie ma znaczenia, który z nich, bo każdy ze starterów zagrał świetnie.

Co do samego Milesa. Imho od początku sezonu widać postęp. Zeszły rok miał słabiutki, nie ma co się czarować. Męczył się na trójce, grał nieefektywnie. Borrego myślę fajnie podszedł do sprawy. Zrobił z niego 6th mana, a Miles to świetny energizer i gra nim na czwórce, głównie z PJ'em obok i widać fajne efekty tego rozwiązania. Złapał też świetną chemię z LaMelo. Mam nadzieję, że Borrego już do końca sezonu będzie trzymał się przede wszystkim tego smallballu i po powrocie Zellera, Miles nie wróci już na ławkę. 

Btw, jak wypadł LaMelo to mówię, jeszcze spokojnie, dadzą sobie radę, ale jak wypadł jeszcze Hayward to trochę w nich zwątpiłem. W międzyczasie jeszcze uraz i kilka meczów przerwy Washingtona, jakaś nieobecność Roziera w jednym meczu i sporo tych porażek wpadło niestety. Ale ostatnio tercet Rozier-Miles-PJ jest raczej świetny i jakoś ciągną. A jak jeszcze doszedł bdb występ Grahama czy Martina to koncertowo przejechali się po Bostonie. I tu idealnie też widzimy, że gracze, którzy byli typowymi rolesami w tym zespole (Miles, PJ), dostają z musu większą rolę i nagle robią po 20pkt na bdb skuteczności. Fajnie podbudowanie tych chłopaków na przyszłość myślę. 

Kończąc, też myślałem, że Miles to jednak będzie taki 5-6 gracz rotacji (i to, jeśli rzeczywiście się ogarnie względem sopho year), typowy energizer, ale rozwój otwiera pewnie nowe, większe możliwości, więc zobaczymy co czas przyniesie :)

ps. Josh Smith jednak większy gabaryt od Milesa, ale typ gracza rzeczywiście podobny. 

ps2. Zasługują na te PO Hornets, kurde jak nigdy jakimś fanem tego zespołu nie byłem (choć logo, stroje parkiet mega :)), tak teraz oglądam dużo i kibicuję im mocno. 

2 godziny temu, cvbe napisał:

A może jednak MI? :D

Powiem tak. Ktoś mnie pytał w ostatnim okienku o niego i powiedziałem, że jakbym chciał go oddać to już byłby w Cavs :D

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110

fajny steal z D'Angelo

Typowe dobre wykorzystanie momentu na zakup, gdy gracz był w kiepskiej formie, ale dysponuje dużo większym potencjałem, natomiast dotychczasowy GM nie ma w sobie cierpliwości. O to chodzi.

 

Nie mam wątpliwości co do tego, że @january tym dealem się osłabiłeś, a przy braku dojścia KCP ogoólnie sytuacja jawi się dość ciężko w kontekście obrony tytułu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

@ozzy110

fajny steal z D'Angelo

Typowe dobre wykorzystanie momentu na zakup, gdy gracz był w kiepskiej formie, ale dysponuje dużo większym potencjałem, natomiast dotychczasowy GM nie ma w sobie cierpliwości. O to chodzi.

 

Nie mam wątpliwości co do tego, że @january tym dealem się osłabiłeś, a przy braku dojścia KCP ogoólnie sytuacja jawi się dość ciężko w kontekście obrony tytułu.

Zgoda ale jak Butler i Lebron zagrają podobne PO co rok temu to lakers ciagle są w grze. Dużo tez zależy od paula George moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zgoda ale jak Butler i Lebron zagrają podobne PO co rok temu to lakers ciagle są w grze. Dużo tez zależy od paula George moim zdaniem. 

Zgadzam sie, ogólnie Knicks i Lakers powinni być największymi beneficjentami wydarzeń z reala.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Kilka osób może sobie pluć w brode;).

Dużo czynników było z tą wymianą , nie chce mi się rozpisywać. Najgorsze że głównym czynnikiem było wymuszone extension LJ, a na powiązanym z Bronem KCP mnie równo wyruchano. No, ale jak takie czynniki nie mają już u nas żadnego znaczenia to wreszcie mogę latem robić w wymianach totalnie co chcę i mieć wyjebane, bo konsekwencji rzucania SS i tak żadnych u nas nie ma, więc może być latem ciekawie;)

Zobaczymy jak kto pogra w PO z gwiazd, nie ma co spekulować wcześniej.

Najśmieszniejsze jest to, że KCP i tak miał 20 melonów od Memphis zagwarantowane. Te 3M od Wolves sprawią, że BMF zapłaci KCP 17M ( pkt. 10.41 regulaminu ), a pozostałe 3M Wolves. 17 + 3 = 20.  Tak strasznie się poszedł KCP na kasę, że i tak zarobi 20M, a na SG ma w sumie czterech innych konkurentów. Gdziekolwiek by nie poszedł to i tak za ten sezon zarobił by 20M.

Największym beneficjentem tego, że KCP podpisał z Wolves są Grizzlies bo po prostu spadnie im z payrollu pokaźna suma. Wolves poza tym, że osłabili potencjalnego rywala nie mają z tego praktycznie żadnych korzyści. Wiadomo - lepiej jest mieć KCP niż go nie mieć, ale ja będąc w tax x3 za wuja Pana bym tego nie zrobił. Niech Pandemic P znów pokaże playoff formę, Tatum ostatnio coś gra z dużą manierą, Conley tytanem zdrowia nie jest więc tam może być ciepło przy ewentualnym exit w II rundzie.

A co braku wyciągania konsekwencji z oddawania SS Jasiu. Nie wszyscy tak robią. 

Lillard, Harden - pamiętamy 💔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że KCP i tak miał 20 melonów od Memphis zagwarantowane. Te 3M od Wolves sprawią, że BMF zapłaci KCP 17M ( pkt. 10.41 regulaminu ), a pozostałe 3M Wolves. 17 + 3 = 20.  Tak strasznie się poszedł KCP na kasę, że i tak zarobi 20M, a na SG ma w sumie czterech innych konkurentów. Gdziekolwiek by nie poszedł to i tak za ten sezon zarobił by 20M.

No ja generalnie prosiłem o wyjaśnienie tego wcześniej, bo to, że tak to rozliczamy nie powinno mieć przecież wpływu na to, ile dostanie zawodnik i jakiekolwiek składanie ofert wtedy mija się z celem, skoro wysokość oferty nie ma dla gracza żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ja generalnie prosiłem o wyjaśnienie tego wcześniej, bo to, że tak to rozliczamy nie powinno mieć przecież wpływu na to, ile dostanie zawodnik i jakiekolwiek składanie ofert wtedy mija się z celem, skoro wysokość oferty nie ma dla gracza żadnego znaczenia.

No ale nie gramy w beGM od dwóch miesięcy, a ten punkt regulaminu jest tam od samego początku istnienia gry. Buyout to przede wszystkim korzyść dla drużyny która zwalnia jeśli oczywiście zawodnik zostanie podpisany gdzieindziej. Oczywiście dla samego zawodnika to też korzyść jeśli uda mu się wyrwać z tankera do PO teamu bo ma po prostu okazję pograć o coś, a nie łowić ryby. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No ale nie gramy w beGM od dwóch miesięcy, a ten punkt regulaminu jest tam od samego początku istnienia gry. Buyout to przede wszystkim korzyść dla drużyny która zwalnia jeśli oczywiście zawodnik zostanie podpisany gdzieindziej. Oczywiście dla samego zawodnika to też korzyść jeśli uda mu się wyrwać z tankera do PO teamu bo ma po prostu okazję pograć o coś, a nie łowić ryby. 

 

Ja rozumiem ten punkt Regulaminu, jako sposób rozliczenia tego finansowo u nas, a nie o rzeczywistą korzyść dla zawodnika.

Odwracając problem buyoutu trzeba sobie zadać realne pytanie, czy @BMF zrobiłby w ogóle buyout dla KCP za minimum, gdyby KCP miał oferty na 3 miliony i na minimum. Prawdopodobnie wtedy powiedziałby KCP - idziesz do Wolves, bo więcej na tym zaoszczędzę, a jak chcesz iść do Lakers to nie zrobimy buyoutu, bo mi się to nie opłaca.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Odwracając problem buyoutu trzeba sobie zadać realne pytanie, czy @BMF zrobiłby w ogóle buyout dla KCP, gdyby KCP miał oferty na 3 miliony i na minimum. Prawdopodobnie wtedy powiedziałby KCP - idziesz do Wolves, bo więcej na tym zaoszczędzę, a jak chcesz iść do Lakers to nie zrobimy buyoutu, bo mi się to nie opłaca.

BMF nie mógł by posiadać takiej wiedzy jaką ofertę zawodnik dostanie. Mógł tylko przypuszczać, że ktoś zechce mu dać więcej niż zwykłe minimum z jakiegoś wyjątku, tudzież z DPE jeśli ktoś takowe by posiadał. Z troski o finanse ruch jak najbardziej racjonalny i uzasadniony i ja będąc na jego miejscu zrobił bym dokładnie to samo ale pewnie trymestr wcześniej. Ba. Powiem więcej. Pozwalniał bym więcej graczy którym kończyły by się kontrakty po sezonie, a którzy mieli by szansę na zatrudnienie w innym klubie. W ich miejsce bym po prostu podpisywał jakiś two-way playerów czy innych graczy z końca ławki w RL NBA. Nawet bym Zacha Randolpha przywrócił do życia. 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

mi sie wydaje, ze w rzeczywistosci dostanie 23 miliony.

po prostu w salary to widnieje  jako 20 milionow podzielone na 2 druzyny

Skoro Memphis zapłacą mu 17M, a Wolves 3M to jakim sposobem wychodzi Ci 23M?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.