Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

Ciekawe czy kilka osób się wstydzi chociaż swoich głosów, które zaowocowały skandalicznym rozstrzygnięciem :) 

Ale będzie głosowanie za pół roku i zaś jakiś fluber z lucasem zrobią propagitę jak to Lakers trzeba ujebać na FA, spółdzielnia jak zwykle z zadowoleniem obciągnie cyganom z Ciechocinka i tak się to będzie kręcić :) 

Eeeee a kto ze Spółdzielni zagłosował za KCP w Socie? 
 

LBS-Knicks

Brave-Magic chyba 

Sylwek- nie głosował 

Kto tam jeszcze jest w Spółdzielni? 

15 minut temu, BMF napisał:

Ten system buyoutów jest kompletnie bez sensu w takim wypadku. KCP podpisał z Sotą, bo dawała większy hajs, ale on nie dostanie tego hajsu, ale liczycie te 3 miliony jako kwota buyoutu, ale to nie ma znaczenia, bo gdyby KCP wybrał ofertę Lakers, to po prostu za swój buyout zapłaciłby vet min, więc to nie było głosowanie o to, czy KCP zarobi więcej, a o to, czy Memphis zmniejszy się dead money o 3 mln, czy o vet min.

I chyba nikt tego nie ogarnął, bo @fluber o to pytał i nikt mu nie odpowiedział.

KCP po prostu wybrał najlepszy zespół, nie wiem co to za teoria ze poszedł za kasa do Minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ciekawe czy kilka osób się wstydzi chociaż swoich głosów, które zaowocowały skandalicznym rozstrzygnięciem :) 

Ale będzie głosowanie za pół roku i zaś jakiś fluber z lucasem zrobią propagitę jak to Lakers trzeba ujebać na FA, spółdzielnia jak zwykle z zadowoleniem obciągnie cyganom z Ciechocinka i tak się to będzie kręcić :) 

Chyba dalej Rada nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile kasy dostanie KCP, lol, ale jeśli mój wcześniejszy post jest prawdziwy i mam największy interes, żeby tak nie było, to napiszę, że głosowanie powinno być powtórzone, bo KCP to zbyt dobry gracz na taki wałek przez regulaminową lukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Chyba dalej Rada nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile kasy dostanie KCP, lol, ale jeśli mój wcześniejszy post jest prawdziwy i mam największy interes, żeby tak nie było, to napiszę, że głosowanie powinno być powtórzone, bo KCP to zbyt dobry gracz na taki wałek przez regulaminową lukę.

Ale co nazywasz Wałkiem? To ze Minnesota zaoferowała mu 3 mln a reszta minimum? To jest Wałek? 

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja ponoć, głosowałem na Magic.

Kto jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ale co nazywasz Wałkiem? To ze Minnesota zaoferowała mu 3 mln a reszta minimum? To jest Wałek?

Wałkiem jest, ze BMF zwolnił KCP by wspomóc swojego idola LeBronka w walce o tytuł, a tu inni userzy ośmielili się wybrać inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Wałkiem jest, ze BMF zwolnił KCP by wspomóc swojego idola LeBronka w walce o tytuł, a tu inni userzy ośmielili się wybrać inaczej.

Ciekawe czemu BMF nie domagał się powtórzenia głosowania w sprawie Butlera na FA, gdy topowy narcyz jakim jest Butler, najpierw mial się zgodzić na bycie Batmanem Lebrona, a później z bananem na ustach przyjął propozycje kontraktu od Lakers mimo, ze co go już wymienili na McColluma :) 

No ale widocznie Butler nie jest tak dobrym graczem jak KCP bo tu nie domagał się powtarzania głosowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BMF napisał:

Ten system buyoutów jest kompletnie bez sensu w takim wypadku. KCP podpisał z Sotą, bo dawała większy hajs, ale on nie dostanie tego hajsu, ale liczycie te 3 miliony jako kwota buyoutu, ale to nie ma znaczenia, bo gdyby KCP wybrał ofertę Lakers, to po prostu za swój buyout zapłaciłby vet min, więc to nie było głosowanie o to, czy KCP zarobi więcej, a o to, czy Memphis zmniejszy się dead money o 3 mln, czy o vet min.

I chyba nikt tego nie ogarnął, bo @fluber o to pytał i nikt mu nie odpowiedział.

Moja historyjkę o rozmowie kcp z agentem zalajkowalo pół begm, trafiła do łapu capu ale nikt nie odezwał się wtedy że jest ona bez sensu:) co traktuje jako kolejny dowód że wszyscy rozumiemy buyout tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Magic, więc i tak nie sugerowałem się finansami, ale napiszę od siebie jak to powinno wyglądać.

Kcp zarobi 23mln.

Memphis w dead money mają 17mln.

Sota w salary 3mln.

Pozostałe 3mln umownie pokrywa Liga i ta kwota nie widnieje u nikogo w salary. 

Tak to widzę. 

Przecież złożenie wyższej oferty ma być argumentem na korzyść danego teamu na FA, inaczej bez sensu totalnie to. 

Generalnie, ja myślałem, że mniej więcej tak to funkcjonuje, a nie że dany gracz nie może zarobić dodatkowego hajsu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Głosowałem na Magic, więc i tak nie sugerowałem się finansami, ale napiszę od siebie jak to powinno wyglądać.

Kcp zarobi 23mln.

Memphis w dead money mają 17mln.

Sota w salary 3mln.

Pozostałe 3mln umownie pokrywa Liga i ta kwota nie widnieje u nikogo w salary. 

Tak to widzę. 

Przecież złożenie wyższej oferty ma być argumentem na korzyść danego teamu na FA, inaczej bez sensu totalnie to. 

Generalnie, ja myślałem, że mniej więcej tak to funkcjonuje, a nie że dany gracz nie może zarobić dodatkowego hajsu xD

No chyba każdy myslal że tak to dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

Ale będzie głosowanie za pół roku i zaś jakiś fluber z lucasem zrobią propagitę jak to Lakers trzeba ujebać na FA, spółdzielnia jak zwykle z zadowoleniem obciągnie cyganom z Ciechocinka i tak się to będzie kręcić :) 

No tak, zwłaszcza że głosowałem na Orlando, a przy Dozierze na Knicks, ale wiadomo wspieram Qcina tym xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale co nazywasz Wałkiem?  

 

Nie chce mi się pisać tego samego trzeci raz, bo w sumie za bardzo mnie to nie interesuje.

Ludzie myśleli, że KCP zarobi 23 mln.

Sam tak myślałem, bo inaczej ten system buyoutów jest bez sensu. 

Alonzo i Eld (chyba są w tej słynnej Radzie) piszą teraz, że zarobi tyle samo, więc w sumie to wina głosujących, że nie ogarnęli, że regulamin jest bez sensu, pomimo tego, że fluber pytał o to i nikt mu nie odpowiedział.

Więc albo system buyoutów jest bez sensu, a głosowanie było wypaczone, vide fluber piszący, że KCP jest debilem jeśli ma zrezygnować z większego hajsu, a potem głosujący na Sotę, w momencie, gdy z niczego nie rezygnował - albo Eld i Alonzo wprowadzają w błąd. Nie ma tutaj trzeciej opcji. Jak uważasz, że KCP i tak trafiłby do Minnesoty, to nie rozumiem powodów do obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Ludzie myśleli, że KCP zarobi 23 mln.

Sam tak myślałem, bo inaczej ten system buyoutów jest bez sensu. 

Jeszcze ta debata Szulima i Januarego o kasie właśnie, gdzie jeden pisał, że kcp nauczony błędami przeszłości, na pewno pójdzie za kasą, a drugi, że już kiedyś odpuścił większy hajs i teraz zrobi tak samo, żeby zagrać z LeBronem 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:
 

Nie chce mi się pisać tego samego trzeci raz, bo w sumie za bardzo mnie to nie interesuje.

Ludzie myśleli, że KCP zarobi 23 mln.

Sam tak myślałem, bo inaczej ten system buyoutów jest bez sensu. 

Alonzo i Eld (chyba są w tej słynnej Radzie) piszą teraz, że zarobi tyle samo, więc w sumie to wina głosujących, że nie ogarnęli, że regulamin jest bez sensu, pomimo tego, że fluber pytał o to i nikt mu nie odpowiedział.

Więc albo system buyoutów jest bez sensu, a głosowanie było wypaczone, vide fluber piszący, że KCP jest debilem jeśli ma zrezygnować z większego hajsu, a potem głosujący na Sotę, w momencie, gdy z niczego nie rezygnował - albo Eld i Alonzo wprowadzają w błąd. Nie ma tutaj trzeciej opcji. Jak uważasz, że KCP i tak trafiłby do Minnesoty, to nie rozumiem powodów do obaw.

Oczywiście ze by nie wygrał, to już ustaliliśmy. 
Czy jak ja(mimo ze 28 GMow tez była tym zaskoczona) pomyliłem się z odliczeniem $ dead money od salary w przypadku McLemore’a  mimo ze wcześniej pytałem o to na Forum, domagałem się powtórzenia trade deadline? 
 

To samo dotyczy KCP, Sota dała najwiecej, z podatkiem 9mln, wiec tak, myśle ze zapłaciliśmy najwiecej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To jak już rada się zbierze, by to omówić to może poruszymy też temat Micica, gdzie doszło do farsy. 

Aczkolwiek i tak wiem, że decyzje podejmie Karpik. 

A zaraz potem proponuje poruszyc kwestie ze John Wall jest out of season.

Czy to oznacza ze NOP odpadaja z walki o PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.