Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie moi tegoroczni rookies dają radę. Bane trafia ponad dwie trójki na 45%

Teraz, kolader napisał:

Na ten moment. Było wiadomo że Hayes to długoterminowy projekt

Nie no wiem, spokojnie. Sam bardzo chwaliłem twój wybór jak dobrze pamiętam, bo wolę Hayesa niż tegoroczne top3 z RL draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

idz tam qcinowi dobrze rob

jak tam whiteside?

Niezle masz kompleksy jak nawet w takich dyskusjach beze mnie nie potrafisz złożyć punchu :) 

Coz, fajnie się was czyta jak walczycie o głosy, my nie musimy liczyć na farta, Sota była pewnych swoich decyzji kadrowych i raczej zle

na tym nie wyszła, czekamy na resztę sezonu bo na razie ciężko wyrokować, ale pierwszy wycinek sezonu jak najbardziej na +, czekamy jeszcze na pełen powrót White’a i więcej minut Miye Oni, poza tym wszyscy robią to co mieli, a Conley nawet trochę więcej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

W ogóle @MarcusCamby gdzieś grillowałeś Spurs za tą rozprzedaż przedsezonową, czy przegapiłem :P

Na razie oddałem dwóch z moich trzech najstarszych graczy. Gay jest tym trzecim. 
stawiam na graczy 21-24 letnich gdzie jasno stawiam na młodych. Dodatkowo spurs nigdy nie skąpili w opłacaniu graczy. Nie przypominam sobie abym miał gracza oszukanego jakimiś groszami lub abym gdzieś przystealowal. Jak FA podejmował decyzje to jednym z głównych argumentów była i tak KASA NA BOGATO. Agenci graczy to pamiętają. Wiec nie rozumiem dlaczego lekkie przemodelowanie składu pod pozyskanie tak wyczekiwanego SS którego bardzo mi brakuje ma odbyć się tu kosztem krytyki. 
jak piszecie - zawsze walczyłem i nawet jeżeli poślizgnie mi się noga na wyniku to akurat w sezonie bez kibiców. A jeżeli zobaczyć głębiej w wymiany to przecież uwolnilem gotówkę dla obiecanej sowitej wypłaty dla Collinsa których uważacie za przepłacenie. W rozmowach dwóch GM pytając o Monte Morrisa wprost twierdzi ze jest przepłacony. Tak samo Lyles czy Len. Nawet Dejounte ma u Was dusigrosze łatkę przepłacenia. Wiec jeżeli już na sile chcecie przyprawić spurs łatkę to bogatego klubu który SOWICIE płaci FA. To dużo lepsze dla graczy i ich agentów opcja niż polowanie na okazje cenowe. Gracz ma w Teksasie duża pensje i niski podatek. Nie odwrotnie. Z graczy którzy grali dłużej dla spurs odszedł LMA ale on dla Was dziś z 25.000.000 pensji i 35 latami na karku ma szanse powalczyć o coś więcej niż mógłbym mu dać. 
a podmiana Drummond za LMA nie jest taka zła. 
duzo lepsza niż wasze opinie o LMA. Starszych graczy martwia wasze wpisy „stary dziad” to marwi weteranów a nie postawa spurs. 
 

odpowiadając na Wasze pytania słyszałem ze głodni walki o wyższe cele są Gay Morris a i spadający kontrakt Andre Drummonda przy jakimś nieszczęściu u super zespołu może jeszcze uratować sezon komuś co wydaje lekka rączka 140.000.000. Taki zespół musi walczyć. Ja przede wszystkim gram teraz aby rozwinąć młodzież.  A ze jestem fanem draftu 2021 to pozyskałem dwa 1rd i mój 2rd. To dla mnie cenny kapitał.  
 

moi młodzi poza Aaronem Nesmithem już dostają minuty a Collins ofensywnie już się rozpycha pod okiem AD. 
 

ten sezon jest bardzo randomowy. Jeszcze spurs mogą Was zaskoczyć jak virus wytnie pół ligi. 
 

skromny zespół za 112.000.000. 
 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Ten Collins za 100/4 bez PO to piękne rozminięcie się z oczekiwaniami samego gracza, chyba jakoś dzień po głosowaniu poszło info od Windhorsta, że dalej chce maxa i odrzucił 90+ extension.

Co było już wcześniej wiadome.

Ja czytałem ze gracz się nie dogada z klubem który nie planował płacenia plus 100.000.000. Podobno są rozmowy z rl spurs których jest jednym z celów. Nie czytałem aby spurs mieli w rl rzucić maxa. 
25.000.000-27.000.000 takie widełki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100.000.000 zostało przyjęte większością a sporo osób napisało ze i tak to przepłacenie. Raczej marny cel ataku. Tym bardziej ze to kontynuacja polityki finansowej spurs a zarzut był o jakiejś wyprzedaży. 

Ja najważniejszego gracza właśnie przedłużyłem a nie oddałem jak jakiegoś Lillarda. 

Mnie i tak coraz bardziej cieszy Reddish. 

Do pełni szczescia brakuje tylko abym się nie pomylił dając Dallas wybór czy Vassel czy Aaron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że nie skąpisz w kontraktach zawodników, a tego Collinsa dostałeś tylko dlatego, że ludzie nie cenią Collinsa, ale to nie powinno mieć żadnego znaczenia, bo powinniśmy mu pozwolić być debilem optymistą. Jeśli odrzucił 90+ od fajniejszego teamu niż Twój gdzie gra od draftu, to 100/4 bez PO tym bardziej powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:

Ten Collins za 100/4 bez PO to piękne rozminięcie się z oczekiwaniami samego gracza, chyba jakoś dzień po głosowaniu poszło info od Windhorsta, że dalej chce maxa i odrzucił 90+ extension.

Co było już wcześniej wiadome.

Skończy jak Noel. 100M dla Collinsa to jakieś srogie nieporozumienie. Nawet to 90M to tylko troszkę mniejsze porozumienie. Nikt inny prócz RL Knicks się na to nie nabiorą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Ten Collins za 100/4 bez PO to piękne rozminięcie się z oczekiwaniami samego gracza, chyba jakoś dzień po głosowaniu poszło info od Windhorsta, że dalej chce maxa i odrzucił 90+ extension.

Co było już wcześniej wiadome.

No i to się nie zmieni raczej dopóki ludzie głosują nie stawiając się w roli zawodnika i tego co może oczekiwać, tylko biorą pod uwagę własną ocenę gracza. Collins ma średnią renomę na forum, więc klepnął u nas kuriozalną dla niego umowę nawet bez PO w czwartym roku. Co w sumie nawet wcale nie oznacza, że jest prawidłowo oceniany na forum, bo Atlanta przez 3 poprzednie lata miała fatalny skład,co nie było winą JC i przylgnęła do niego łatka stat paddera, a teraz nagle się okazuje, że po dołożeniu kilku dobrych graczy do Hawks, ten Collins wcale nie jest taki słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Skończy jak Noel. 100M dla Collinsa to jakieś srogie nieporozumienie. Nawet to 90M to tylko troszkę mniejsze porozumienie. Nikt inny prócz RL Knicks się na to nie nabiorą. 

No to niech skończy, absolutnie nic nam do tego.

(nie uważam, żeby skończył, przy Youngu będzie robić ~20-10 na super procentach w playoffowym teamie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No i to się nie zmieni raczej dopóki ludzie głosują nie stawiając się w roli zawodnika i tego co może oczekiwać, tylko biorą pod uwagę własną ocenę gracza. Collins ma średnią renomę na forum, więc klepnął u nas kuriozalną dla niego umowę nawet bez PO w czwartym roku. Co w sumie nawet wcale nie oznacza, że jest prawidłowo oceniany na forum, bo Atlanta przez 3 poprzednie lata miała fatalny skład,co nie było winą JC i przylgnęła do niego łatka stat paddera, a teraz nagle się okazuje, że po dołożeniu kilku dobrych graczy do Hawks, ten Collins wcale nie jest taki słaby.

Jak ściągałem JC do spurs to otrzymałem srogi poziom krytyki. Teraz jak przedłużyłem to pewnie tez.  Pewnie jak będę / uwaga żart/ oddawał to tez. A jakbym dał maxa to tez. Jak przytrzymam za długo to tez.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

No to niech skończy, absolutnie nic nam do tego.

(nie uważam, żeby skończył, przy Youngu będzie robić ~20-10 na super procentach w playoffowym teamie)

Dobra. Może nie tyle co skończy jak Noel, ale będzie żałował, że nie wziął tych 90M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dobra. Może nie tyle co skończy jak Noel, ale będzie żałował, że nie wziął tych 90M.

Ty mnie nie strasz. Oby w zdrowiu dojechał do lata. Pamietajmy jednak o tym zawieszeniu czego nie podejmowałem w trakcie głosowania będąc lojalnym GM gracza z macierzystego klubu. 

To może budzić czasem wątpliwości GM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

No to niech skończy, absolutnie nic nam do tego.

Ja przy Collinsie byłem na NIE ze względu na brak player option, ale samo twoje myślenie uważam za błędne.

Jeśli umowa dla gracza jest korzystna to powinien ją wziąć, a nie powtarzać casus Noela czy Shabazza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

No to niech skończy, absolutnie nic nam do tego.

(nie uważam, żeby skończył, przy Youngu będzie robić ~20-10 na super procentach w playoffowym teamie)

Będziesz już miał okazje w lato nauczyć GMow jak powinno się płacić graczom. Fultz czeka. Na razie nie masz jako GM w siatce płac kontraktów +25.000.000 wiec uznajmy ze na razie nie wiesz co to płacić sowicie za ciężka prace.  Nazwijmy to mniejszym doświadczeniem w tej dziedzinie.  

A jeżeli już byś się tak bardzo upierał aby szybciej sprawdzić jak to jest to +25 mieć to mogę pomoc. Zrobię to z przyjemnością. Ogólnie posiadanie tych droższych graczy przyciąga na widownię więcej ludzi. Lub generuje więcej zysków z tv. Spróbuj. 

😀

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jeśli umowa dla gracza jest korzystna to powinien ją wziąć, a nie powtarzać casus Noela czy Shabazza.

Niektórzy zawodnicy mają przesadzone przekonanie o swoich możliwościach (Noel, Shabazz) i jeśli John Collins uważa w realu, że jest warty maxa, to u nas też uważa, że jest warty maxa.  

Kyrie Irving raczej nie powinien prosić o trade request z Cleveland, bo grał w drugim najlepszym teamie w lidze mając w nim bardzo dużą rolę, a w beGM chyba też wymusiliście jego wymianę, bo tak było w realu. 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Będziesz już miał okazje w lato nauczyć GMow jak powinno się płacić graczom. Fultz czeka.

Nie dostanie gorszej oferty niż tą, którą w rzeczywistości dostał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

No i to się nie zmieni raczej dopóki ludzie głosują nie stawiając się w roli zawodnika i tego co może oczekiwać, tylko biorą pod uwagę własną ocenę gracza. Collins ma średnią renomę na forum, więc klepnął u nas kuriozalną dla niego umowę nawet bez PO w czwartym roku. Co w sumie nawet wcale nie oznacza, że jest prawidłowo oceniany na forum, bo Atlanta przez 3 poprzednie lata miała fatalny skład,co nie było winą JC i przylgnęła do niego łatka stat paddera, a teraz nagle się okazuje, że po dołożeniu kilku dobrych graczy do Hawks, ten Collins wcale nie jest taki słaby.

Tylko bądźmy konsekwentni nie tylko przy tym ile by sobie życzył dany gracz, ale także:

1. Czy gracz ma odpowiednią rolę w drużynie

2.  Czy po przerzucania takiego gracza z klubu do klubu bierzemy to pod uwagę, czy liczymy mu statsy i formę z rl klubu, gdzie być może gra długo; oraz odwrotne przypadki jak chociażby mój Oubre, gdzie w rl trafił do nowej organizacji, a u mnie jego rola sie nie zmienia juz 3-4 sezon. 

3. Kalendarz - gdyż trochę irytujące jest granie ciągle z jednym przeciwnikiem o nazwie: Uśredniamy; ja juz 2 razy miałem banalny kalendarz w dwóch trymestrach z tankerami głównie, a ten magiczny przeciwnik Uśredniamy zabrał mi kilka zwycięstw. 

Godzinę temu, BMF napisał:

 

Kyrie Irving raczej nie powinien prosić o trade request z Cleveland, bo grał w drugim najlepszym teamie w lidze mając w nim bardzo dużą rolę, a w beGM chyba też wymusiliście jego wymianę, bo tak było w realu. 

 

Noo.. nie chciał grać za LeBronem, to teraz z pewnością jest zadowolony z gry za Leonardem i Davisem - klasyka podwójnych standardów :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.