Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Punktu konkretnego nie ma, ale to jest oczywiste (wynika to po prostu z ogólnie obowiązujących przepisów, niekoniecznie wpisanych w CBA), że nie możesz handlować cudzym towarem. 

Chyba, że masz do tego umocowanie.

No qcin ma umocowanie, bo ma nagranego deala. To co u nas umożliwia absurdalne multiwaye i bazarową praktykę, to wąskie okienka i długie przerwy między nimi. Takie cygany mają dużo czasu, żeby cyganić, bo przepisy nie pozwalają na ogłoszenie wymiany. Zatem można kombinować dalej i cyganić innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

No qcin ma umocowanie, bo ma nagranego deala.

To nie jest umocowanie. 

Gracz dalej nie jest oficjalnie jego. 

Teraz, ignazz napisał:

Naiwniak. Myślisz ze agenci i gm się osobiście nie znają i większość ruchów w NBA to z naszej perspektywy przekręty 

nie widzę związku z tym co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Najbardziej mi się podoba, że deal jeszcze nie wyszedł a już są awantury :)

i jak zwykle w centrum wydarzej cygan qcin

ktory na marginesie powiem, ze prowadzi co i rusz rozmowy na temat wymiany swoich najlepzych grajkow, nie wylaczajac lilalrda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Niech będzie ogłaszana w osobnym temacie jako wchodząca od następnego okienka i skończy się cyganienie :)

A tam nie skończy się. Przecież do otwarcia okienka jeszcze miesiąc, strzelić może (odpukać) 5x ACL, wiele innych czynników, a ludzie już pół rosteru wymienili w wymianach :P 

Zero kultury organizacji, nie to co w zacnych Los Angeles Lakers.

Na szczęście żadna z naszych wymian nie była od tego zależna :) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

i jak zwykle w centrum wydarzej cygan qcin

ktory na marginesie powiem, ze prowadzi co i rusz rozmowy na temat wymiany swoich najlepzych grajkow, nie wylaczajac lilalrda

Wszystkie zapytania na temat moich graczy są odrzucane :) wiec nie gadaj glupotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ogólnie fajnie, że dowiaduję się od Ptaka, że Nerlens, którego oddaję do Chicago skończy w Cleveland. Już widzę tą rozmowę:

- No Nerlens wymieniliśmy cię do Bulls. Trzymaj bilet do Cleveland

- O wow nie wiedziałem, że Byki grają w Cleveland.

- Bo nie grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Najbardziej mi się podoba, że deal jeszcze nie wyszedł a już są awantury :)

Nie przesadzajmy. Jaka awantura? Normalna wymiana zdań.

Teraz, ozzy110 napisał:

Znaczy ogólnie fajnie, że dowiaduję się od Ptaka, że Nerlens, którego oddaję do Chicago skończy w Cleveland. Już widzę tą rozmowę:

- No Nerlens wymieniliśmy cię do Bulls. Trzymaj bilet do Cleveland

- O wow nie wiedziałem, że Byki grają w Cleveland.

- Bo nie grają...

Tak działa Qcin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Znaczy ogólnie fajnie, że dowiaduję się od Ptaka, że Nerlens, którego oddaję do Chicago skończy w Cleveland. Już widzę tą rozmowę:

- No Nerlens wymieniliśmy cię do Bulls. Trzymaj bilet do Cleveland

- O wow nie wiedziałem, że Byki grają w Cleveland.

- Bo nie grają...

Cavs nigdy nie zamienili z żadnym GMem słowa na temat Nerlensa Noela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak deal się wyświetli to spróbuje go przerobić na "bez Wolves" i zobaczymy, czy ktoś w ogóle będzie stratny, a nie na plus x)

no ogolnie ja juz wiem, że jednemu gm'owi zaproponowałbym więcej, niż to co dostał w tym dealu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Znaczy ogólnie fajnie, że dowiaduję się od Ptaka, że Nerlens, którego oddaję do Chicago skończy w Cleveland. Już widzę tą rozmowę:

- No Nerlens wymieniliśmy cię do Bulls. Trzymaj bilet do Cleveland

- O wow nie wiedziałem, że Byki grają w Cleveland.

- Bo nie grają...

Panie Ozzy, Noel idzie do Bulls, tak samo jak Jon Leuer- proszę spojrzeć trochę szerzej, wszystkie informacje podane w tweetcie były prawdziwymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jak deal się wyświetli to spróbuje go przerobić na "bez Wolves" i zobaczymy, czy ktoś w ogóle będzie stratny, a nie na plus x)

Możesz to zrobić :) może nawet się da, nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym :) ja akurat ufam ludziom z którymi robiłem deal i wiem, ze nikt z nich nie będzie się wykręcał od danego słowa :) i to jest różnica między nami, ja poswiecilem na ten deal prawie 2 tygodnie żeby go zamknąć :) Ty dostaniesz gotowy produkt, gdzie tylko pozamieniasz sobie nazwiska ;) jak zbudujesz kiedykolwiek 9W trade to zrozumiesz ile wymaga to pracy i czasu, ale póki co chroń się ta tarcza pseudo uczciwości która nie pozwala Ci na robienie takich wymian, bo o to ze się przyznasz ze nie potrafisz to bym Cię nie posądzał :)

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ja znam tylko swoją stronę, reszta mnie nie interesowała ale moja z calą pewnością nie zawiera Nerlensa :)

Każdy Gm zna swoją stronę dealu i żadnego, poza jednym, nie interesowała całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

hoho, co za propaganda i tradycyjny szantaż emocjonalny dla owych GMów słowem teraz :D W RL to by właściciel słysząc jakieś przebąkiwanie takiego GMa "ale, ale obiecałem" to by mu odpowiedział "ale, ale to pokryj straty na xxxxxxxxx$, albo wypierdalaj z tym danym słowem" :D 

 

a tam, ja uczciwie przedstawiałem co robię w poprzednim okienku podczas negocjacji.

Ale inaczej się negocjuje, kiedy jak w Wolves każdy na walizkach, a inaczej w Lakers, no nie ukrywam:)

Panie, ja ruszyłem tylko Robersona i Okafora ;) nikogo więcej :) musiałem poszerzyć rotacje i to wszystko, Andre raczej mi nie pomoże w tym roku, a Okafor po pozyskaniu Looneya był zupełnie zbędny- to naturalne zmiany

Teraz, kolader napisał:

Jak to dobrze że mi się udało ocyganic cygana przy dealu z Barea 🤗

+1, tak było, do dzisiaj uważam ze to top3 moich najohorszyxh ruchow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

To nie jest umocowanie. 

Gracz dalej nie jest oficjalnie jego

A Ty przypadkiem mi kiedyś nie oferowałeś jakiegoś kasztana z placu Pigalle? Nigdy nie widziałem go w Knicks. Ani przedtem ani potem ;)

Kwintesencja pośrednictwa i działania wbrew etyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.