Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, karpik napisał:

Dopóki wymiana jest zgodna z cba, to w czym problem?

Upublicznią deal to sam zobaczysz.

Farsa, nie mająca nic wspólnego z normalnymi działaniami rynku, a do tego powinniśmy dążyć.

Jeśli ktoś wymienia złe umowy na dobre i jeszcze dostaje z tego dodatkowe assety, to znaczy że jeden, dwóch, trzech GMów musiało przepłacić, a Qcin jako pośrednik kolejny raz zgarnął po drodze prowizje.

Dla tego, dla zasady nie powinno się z Nim handlować, zwłaszcza kiedy oferuje Ci cudzych graczy! Znak to, że gdzieś szuka przebitki.

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

Co Ty pierdolisz Camby, to brak w ogóle słów ;) 

Nie jestem żadnym pośrednikiem, pozyskiwalem sobie graczy a potem ich wymieniałem, jakie tu jest pośrednictwo ? To ze sobie złożyłem deal na 9 zespołów, a wy nie potraficie 3waya złożyć sami to jest wasz problem, a nie mój :) 

Każdy z uczestników dealu dostał to co chciał i za cenę która mu odpowiadała, Ty mogłeś zreszta ten deal wygrać najbardziej ze wszystkich ale spieprzyłes sprawe, jak zwykle, a teraz zaczynasz płakać nad nieuczciwością i jakimis oszustwami- połowa tego dealu była zależna od Twojej decyzji i połowa osób biorących w nich udział czekała na Twoja decyzje, stad taki Tecu musiał drugi raz potwierdzać deal (po naszych rozmowach w piątek zdaje się), CVBE i Ashigaru czekali ponad tydzień na rozwiązanie sytuacji a Fluber musi poczekać jeszcze kilka dni na ostateczna ofertę za Howarda:) Takie są prawa gry, nikt wam nie bronił samemu takiego dealu zrobić, ja chciałem tylko oddać Okafora a ze przy okazji okazało się ze mogę zrobić deal na 9 drużyn, no to cóż, zrobiłem- wszyscy są z niego zadowoleni, poza tymi którzy nie wzięli w nim udziału, jak was nie lubić za to ;)

Choćbyś mi pięć first picków za Johna Walla dawał, to bym tego nie klepnął, bo znak to, że ktoś inny oferuje sześć. Tak działasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam w tym dealu udziału jakiekolwiek i generalnie moim zdaniem tych wymian jest u nas aż za dużo, zwłaszcza w trakcie sezonu (popatrzcie ile RL czekano na jakąś wymianę od Westbrook - CP3, a i ten deal jakiś ogromny nie był), ale macie trochę pretensje do Qcina za to, że mu się chce rozmawiać z połową ligi i potrafi na tym coś dla siebie ugrać, a aktywność raczej należy nagradzać niż za nią karać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który z Was jest słabszym GM January czy Camby, postawie ostatecznie na Cambyego choć niechętnie.

January- głupoty pleciesz, bo nigdy tak nie działałem, zawsze to były otwarte karty, daje klubowi X za Z i Y i jak on to klepie TK dopiero wtedy handluje Z i Y za C i D, zwykle mam to zaplanowane na kilku poziomach :) bo orientuje się w tym co x czy y lubi czy czego szuka, to jest ta różnica między nami, Ty szukasz dobrego dealu dla siebie, ja szukam dobrego dealu dla dwóch drużyn :) 

Camby- jesteś przezabawny, miałeś ofertę życia na stole, chcesz to ja upublicznij, wszyscy którzy ja widzieli twierdzili ze nobrainer- ja na tym dealu najwiecej traciłem względem tego co obecnie dostałem, no ale c***, Ty dalej swoje pierdololo musisz wywlekać i na wstrętny spisek Spółdzielni, Masonów i innych sekt żyjących tylko dla uwalenia Pelikanów w beGM zrzucasz swoje mierne zarządzanie zespołem i to jak wyglada Twój zespół względem rl Pelicans (pod tym względem wypadasz chyba najgorzej ze wszystkich) wiec skończ ten płacz o złym Cyganie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Camby- jesteś przezabawny, miałeś ofertę życia na stole, chcesz to ja upublicznij, wszyscy którzy ja widzieli twierdzili ze nobrainer- ja na tym dealu najwiecej traciłem względem tego co obecnie dostałem, no ale c***, Ty dalej swoje pierdololo musisz wywlekać i na wstrętny spisek Spółdzielni, Masonów i innych sekt żyjących tylko dla uwalenia Pelikanów w beGM zrzucasz swoje mierne zarządzanie zespołem i to jak wyglada Twój zespół względem rl Pelicans (pod tym względem wypadasz chyba najgorzej ze wszystkich) wiec skończ ten płacz o złym Cyganie :) 

Święty Mikołaj, Qcin :)

Ja nic o Pelikanach nie pisze, więc nie wiem do czego służy ta prywata. Twoje zachowanie przypomina bogacza, który dorobił się na ludzkich tragediach i twierdzi, że ludzie wypominają mu z zawiści, a nie z sposobu w jaki się dorobił.

Ja tu rozmawiam o złych praktykach, które niestety są głównie twoim udziałem i służą do skubania nowych GMów, którzy potem widząc swoje błędy zaczynają opuszczać okręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Święty Mikołaj, Qcin :)

Ja nic o Pelikanach nie pisze, więc nie wiem do czego służy ta prywata. Twoje zachowanie przypomina bogacza, który dorobił się na ludzkich tragediach i twierdzi, że ludzie wypominają mu z zawiści, a nie z sposobu w jaki się dorobił.

Ja tu rozmawiam o złych praktykach, które niestety są głównie twoim udziałem i służą do skubania nowych GMów, którzy potem widząc swoje błędy zaczynają opuszczać okręt.

LOL

Faktycznie, same nowe twarze :) Kucio, Tecu, Ozzy, CVBE, Lama, Ignazz, Ashigaru :D 

Przecież to jest przezabawne co Ty piszesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

ale macie trochę pretensje do Qcina za to, że mu się chce rozmawiać z połową ligi 

Qcin potrafi nawet zapytac czy nie chcialbym derozana do pary z westbrookiem wiec jestem sklonny uwierzyc ze tych wiadomosci wysyla setki i wygrywa te deale glownie aktywnoscia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Upublicznią deal to sam zobaczysz.

Farsa, nie mająca nic wspólnego z normalnymi działaniami rynku, a do tego powinniśmy dążyć.

Jeśli ktoś wymienia złe umowy na dobre i jeszcze dostaje z tego dodatkowe assety, to znaczy że jeden, dwóch, trzech GMów musiało przepłacić, a Qcin jako pośrednik kolejny raz zgarnął po drodze prowizje.

Dla tego, dla zasady nie powinno się z Nim handlować, zwłaszcza kiedy oferuje Ci cudzych graczy! Znak to, że gdzieś szuka przebitki.

 

39 minut temu, january napisał:

Ogólnie to w tym, że w RL by żaden GM nie klepnął dealu multiway (jednocześnie potwierdzanego) na przykładowej zasadzie: Team A oddaje gracza X do którego dopłaca pickiem, Team Z bierze gracza X, za którego płaci pickiem, a team Y dostaje 2 picki za skonstruowanie dealu :P 

U nas problem jeszcze jest w sumie taki, że co chwila czytamy o potencjalnych rezygnacjach, albo takie rezygnacje mamy, nie zmusimy nikogo do przełykania swych wujowych dealów na wieki jak to być powinno:) 

Ogólnie to pełna zgoda, ale oprócz pisania o tym i powtarzania w kółko, że to zwykły cygan z ciechocińskiego bazaru, to nie widzę możliwości, żeby to w jakikolwiek sposób blokować. Jeśli wszystko się odbywa w zgodzie z cba, to nie widzę powodu do interweniowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Qcin potrafi nawet zapytac czy nie chcialbym derozana do pary z westbrookiem wiec jestem sklonny uwierzyc ze tych wiadomosci wysyla setki i wygrywa te deale glownie aktywnoscia:)

Nigdy nie wiesz czy ktoś nie jest ukrytym loverem :D 

Teraz, cvbe napisał:

Szanuję, że zawsze jestem "pisany" capsem :)

:D autokorekta :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

 

Ogólnie to pełna zgoda, ale oprócz pisania o tym i powtarzania w kółko, że to zwykły cygan z ciechocińskiego bazaru, to nie widzę możliwości, żeby to w jakikolwiek sposób blokować. Jeśli wszystko się odbywa w zgodzie z cba, to nie widzę powodu do interweniowania.

Oferowanie cudzego gracza nie jest zgodne z CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zapytanie od Qcina i Nic nie poszło. Napisał do mnie inny gm i zaproponował fair ofertę z której skorzystam gdy wszystko okaże się regulaminowe. W międzyczasie o Bertansie rozmawiałem z dwoma świetnymi gm ale ostatecznie nie zdecydowałem się na bardzo dobra ofertę od Nich. Teraz czytam od jednego z Nich „ze skończy mi sie seria PO” bo oddałem Bertansa i rookie? Jezeli gdzieś mamy szukać gry nie fair to będzie to raczej ten wpis niż działania GM z którym akurat wymiany nie dyskutowałem w szczegółach poza rozmowa ze Bertāns dostępny. 
majac za rok ciężkie salary oczywiste jest ze wole pick niż drzeć co rzucicie na stół dla UFA. Przesuwam jeszcze martwa dusze i w to miejsce pozyskuje 2 graczy do rotacji. Ostatecznie skończę z lekko wyższym salary w tym roku i spokojnym latem 2020. 
mialem swoje pretensje kiedyś do gm Q i pierwszy bym skorzystał z okazji jakby był przekręt. Moim zdaniem nie ma ...

w ryzykowny sposób szukam wzmocnienia SF ale po ujawnieniu wymiany może będzie mi łatwiej jeszcze pozyskać winga. Przed wymiana wieku z Was pisało ze nie mam assetow na to. Wiec zrobiłem ruch i assety się znajda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Qcin potrafi nawet zapytac czy nie chcialbym derozana do pary z westbrookiem wiec jestem sklonny uwierzyc ze tych wiadomosci wysyla setki i wygrywa te deale glownie aktywnoscia:)

Po tylu przypadkach, gdzie Qcin kogoś przerobił ja się dziwię, że GMowie nie piszę bezpośrednio do właściciela gracza, tylko negocjują to z Qcinem, który już podchodząc do negocjacji nalicza swoją prowizje.

Ja to z tym bazarowym na PW gadam tylko dlatego, że traktuje go jako kanał informacji. On pisze 100 wiadomości do każdego, a ja potem wiem co w trawie piszczy i omijam pośrednika.

A nawet jak przepłacam to i tak z uśmiechem na ustach, że przynajmniej to nie straganiarz zarobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Po tylu przypadkach, gdzie Qcin kogoś przerobił ja się dziwię, że GMowie nie piszę bezpośrednio do właściciela gracza, tylko negocjują to z Qcinem, który już podchodząc do negocjacji nalicza swoją prowizje.

Ja to z tym bazarowym na PW gadam tylko dlatego, że traktuje go jako kanał informacji. On pisze 100 wiadomości do każdego, a ja potem wiem co w trawie piszczy i omijam pośrednika.

A nawet jak przepłacam to i tak z uśmiechem na ustach, że przynajmniej to nie straganiarz zarobił :)

Jeszcze chwilka i zamiast Bagleya skończysz z Bridgesem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Po tylu przypadkach, gdzie Qcin kogoś przerobił ja się dziwię, że GMowie nie piszę bezpośrednio do właściciela gracza, tylko negocjują to z Qcinem, który już podchodząc do negocjacji nalicza swoją prowizje.

Ja to z tym bazarowym na PW gadam tylko dlatego, że traktuje go jako kanał informacji. On pisze 100 wiadomości do każdego, a ja potem wiem co w trawie piszczy i omijam pośrednika.

A nawet jak przepłacam to i tak z uśmiechem na ustach, że przynajmniej to nie straganiarz zarobił :)

Pierwsze co robię to pisze do klubu rodzimego. Wiec trochę obrażasz moja „inteligencje” )))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Pierwsze co robię to pisze do klubu rodzimego. Wiec trochę obrażasz moja „inteligencje” )))))

Akurat ty to nabrałeś po jednym przerobieniu i sporze z Qcinem, sam jego nawyków ;)

Nie zdziwiłbym się, gdybyś doszedł do wniosku, że skoro nie można kogoś pokonać, to lepiej się przyłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.