Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

A to tam dobre lody rzemieślnicze są. Lenkiewicz to legenda Torunia ale jak wprowadził na mleku lody to do dziś są takie same. Dla 90% zaleta. Dla mnie wada ze nie otworzył się na nowsze trendy. 

gdzie te czasy gdy za 3zl była gałka ważąca z 300 gram :)

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ja z Torunia najlepiej wspominam śmietankę toruńską u Olbrachta i właśnie szeroką u kucharzy. Pyszne jedzenie, bardzo dobre wina w przystępnej cenie. 

Toruń imo kulinarnie przeciętny niestety, wole Bydgoszcz nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń Bydzie bije na głowę kulinarnie. Rozumiem Q ze znasz oba miasta nue gorzej ode mnie ale nie sił się na kontrowersje na sile. Tu jest miażdżąca przewaga Torunia. 

Miasto monopoli i lombardów i sts. 

Jak na różnice w wielkości miast ta przewaga jest jeszcze większa. 

Chyba ze liczysz bydgoskich właścicieli knajp w Toruniu jako B 

A hest ich trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Toruń Bydzie bije na głowę kulinarnie. Rozumiem Q ze znasz oba miasta nue gorzej ode mnie ale nie sił się na kontrowersje na sile. Tu jest miażdżąca przewaga Torunia. 

Miasto monopoli i lombardów i sts. 

Jak na różnice w wielkości miast ta przewaga jest jeszcze większa. 

Chyba ze liczysz bydgoskich właścicieli knajp w Toruniu jako B 

A hest ich trochę 

zupełnie się nie zgadzam, Toruń kulinarnie jest nudny imo, nawet po tych knajpach co wymieniłeś :) 

W piernicovej byliśmy ostatnio i było bardzo spoko (choć 130zł za steka z antrykotu z czego 300g to była kość  to imo przesada) 

ale polecam Ci sprawdzić Krafke bo imo bije wszystko co wymieniłeś, może zrewidujesz trochę opinie na temat bydgoskich knajp - ja uwielbiam tam foie gras i zdarza mi się przyjść tam tylko na te jedna pozycje :) + tez najlepsze poliki wołowe jakie jadłem w życiu (a jest to jedne z moich ulubionych mięs).

Do tego masz tam Restayracje Kuchnia, która smakowo jest zajebista + ma najlepsza obsługę w województwie (imo) + Karramba gdzie można posmakować bycze jądra (jak ktoś lubi gęsie pipki /bdb w Piernicovej swoją droga) to obowiązkowa pozycja do sprawdzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balowałes na studiach w Bydgoszczy? Myśle ze jak używasz słowo nudna to po prostu znudził Ci się Toruń. Ogólnie. A Bydgoszcz odkrywasz. Nie dziwi mnie ze promujesz Jatki bo to fajny koncept ale mocno krytykują go sami Bydgoszczanie których znam a którzy częściej niż ja odwiedzali to miejsce. Ja nie znam tylko Karramby wiec to sprawdzę aby moc przedyskutować. 
w Toruniu jest tego dużo więcej moim zdaniem. 
do takiego noisy bar trudno trafić bo lokalizacja koszmarna. Trudniej tez do loftu 79 ( dwie lokalizacje) czy cukiernia Beza. 

Jatki to takie mini koszyki warszawskie i przy dobrej imprezie oczywiście ze jest świetnie ale kulinarnie top Torunia ciut wyżej cenie. W Bydgoszczy i to mocno umownie (20 km) uwielbiam Stopkę i najlepsza karkówkę na świecie. ( może poza teksańska kuchnia w WASH DC) 

Klasa średnia knajp w Toruniu liczniejsza. 

No i nie znam bo aż tyle nie bywam odpowiednika takiego Widelca. 

Świetnej knajpy na studencka kieszeń. 

I aby zrozumieć. Masz na myśli Karafkę i Restauracje Kuchnia na Jatkach inwestycji Adama Sowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Balowałes na studiach w Bydgoszczy? Myśle ze jak używasz słowo nudna to po prostu znudził Ci się Toruń. Ogólnie. A Bydgoszcz odkrywasz. Nie dziwi mnie ze promujesz Jatki bo to fajny koncept ale mocno krytykują go sami Bydgoszczanie których znam a którzy częściej niż ja odwiedzali to miejsce. Ja nie znam tylko Karramby wiec to sprawdzę aby moc przedyskutować. 
w Toruniu jest tego dużo więcej moim zdaniem. 
do takiego noisy bar trudno trafić bo lokalizacja koszmarna. Trudniej tez do loftu 79 ( dwie lokalizacje) czy cukiernia Beza. 

Loft imo jest slaby kulinarnie, jedyne co mi tam odpowiadało to mięso do burgerów (świetne w tej cenie)

Toruń mi się nie znudził, on nigdy mnie nie jarał kulinarnie, Karrambe zdaje się ze masz w Toruniu tez w razie co, choć ta bydgoska chyba lepsza.

Toruń ma ładne knajpy (bo wizualnie takie Chleb i Wino to knajpa na poziomie topowych warszawskich) ale smakowo to jedynie Szeroka 9 chyba robi efekt wow.

Bo te wszystkie Luizjany (najbardziej przereklamowana knajpa w Toruniu imo) po prostu mi smakowo nie leżą (tam jedynie zupy mi smakowały)

Co do pizzy z kolej tez nie mogę się zgodzić bo ta knajpa wypromowana przez Magdę Gessler w moim przypadku okazała się rozczarowaniem, i imo lepiej pójść do Kolorowego Pieca, tam jest idealna gastro pizza z powidłami i chorizo :D 

Nie wiem czy jeszcze jest, ale była taka knajpa Mistrz i Małgorzata, dwa albo trzy razy tam byłem i było bardzo spoko.

Mi mocno brakuje owoców morza w Toruniu, ani jakiegoś dobrego sushi nie ma (tutaj mam np.Bydgoszcz nad Poznaniem jeśli chodzi o sushi)

No ale gastronomia jest bardzo subiektywna, nie ma idealnego rozwiązania które by podpasowalo każdemu), mi bardziej odpowiada Bydgoszcz, bo Karafka kładzie na łopatki resztę knajp jeśli patrzymy cena/jakość - ostatnio otworzyli tez lokal La Rosa czy jakoś tak, ze swietna pizza tak swoją droga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Nosie bar to lepsze sushi niż to co jadłem w Bydgoszczy. A to stare na Franciszkańskiej które prowadzi Jap tez dawało radę ale oststnio mnie zawiodło. 

nie byłem tam, wiec nie będę się wypowiadał, ale na pewno sprawdzę przy najbliższej okazji :) 

Dzisiaj na kac śniadanie zamówiłem z Novasushi w Bydgoszczy i było słabe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

DFS>Tatum.

Kto oglądał ten wie;) 

Zadne zaskoczenie, Minnesota ma slaby fit i kiepskie perspektywy. Bardzo przereklamowany zespol. Tez bym uciekal z tego statku jakbym byl ich GMem. Tego nie da sie juz naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spurs mi się lekko posypali niestety:

z dobrych wieści mam 3 guardów do dyspozycji:

poziom trzyma Dejounte Murray

minuty dostaje Tre Mann i RJ Hampton

obecnie nie grał lub słabszy ostatni mecz ma John Collins

reszta dramat:

Cam Reddish out of season

Okpala poza grą od grudnia

Little out of season

Bouknight kontuzjowany

Sharpe inactive

Aaron Nesmith poza składem

Stewart kontuzjowany będzie dopiero badany i nie wiadomo co z nim

z graczy aktywnych pozostali:

po mocnym starcie Franz Wagner zwalnia tempo i jego brat kręci lepsze cyfry

Rui gra z ławki niestety poza poziomem

z jednego z najbardziej zdrowych w T1 ekipy o młodych nogach mam 5 graczy do dyspozycji. dramat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.