Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, january napisał:

Skąd Ty tego Browna do s5 tam wymyśliłeś :D 

To nie ja, tylko GM Thunder, zobacz se na opis po T1. Zakładam, że Eld jest na tyle poważny, że nie będzie nam próbował wciskać kitu, że Brown nagle od początku T2 siada na ławce, bo SGA z kolegami nie potrafią rzucać. 

Wood może coś pomóc, bo przynajmniej trafia, ale w razie czego jako PF obok Capeli go nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Jak koniecznie chcesz porównywać, choć wolałbym po całym trymestrze.

1. Tercet liderów Lakers vs tercet liderów Wolves

TS%

LeBron 62,9
Butler 58,0
Tatum 57,2
Curry 54,9
Booker 54,0
R. Jackson 47,7 

PPG

LeBron 31,4
Booker 27,0
Tatum 26,2
Curry 24,1
Butler 21,0
Jackson 14,6

Total: Lakers 76,5 vs Wolves 67,8 na znacznie wyższej efektywności w LAL.

3pt%

Booker 35,8% (8.1 at)
LeBron 35,2% (8.0 at)
Curry 33,6% (11.4 at)
Tatum 31,3% (8,6 at)
Jackson 30,0% (5.8 at)
Butler 26,7% (2.1 at)

Total: Lakers 34,2% (134/392), Wolves 32,5% (142/435)

APG

Butler 7,6
Curry 6,4
LeBron 5,7
Tatum 4,6
Booker 4,5
Jackson 4,1

Total: Lakers 19,7 vs Wolves 13,2

A/TO

Butler 3,42 (106/31)
LeBron 2,19 (114/52)
Booker 1.96 (90/46)
Curry 1.88 (130/69)
Jackson 1.77 (78/44)
Tatum 1.38 (88/63)

Total: Lakers 2.30 (350/152) vs Wolves 1.67 (256/153)

Dodatkowo:

LEBRON
Curry #5, Butler #7, LeBron #9 vs Tatum #17, Booker #59, Jackson #208

EPM
Curry #2, LeBron #3, Butler #6 vs Tatum #22, Booker #29, Jackson #161

 

Tak więc bez urazy, ale mimo slumpu Kury w tym trymestrze moi liderzy Twoich wciągają pod kątem scoringu i efektywności bez problemu. O miażdzącej przewadze w playmakingu i impakcie nawet nie wspominam. Jeszcze dodając do tego, iż Twoi gracze mający dawać spacing liderom to łącznie fatalni w tym aspekcie Tate czy Melton (poniżej 30%), a u mnie świetni Monk czy Batum to mniej trochę godności i atakuj Thunder czy Clippers przed którymi będziesz bronił miejsca z HCA, a do Lakers nawet nie podskakuj, bo to nie Twoja półeczka.

dlaczego dajesz Reggiego Jacksona a nie Brunsona w tych zestawieniach? 

Czemu nie wspominasz nic o centrach? 

czemu ograniczasz sile drużyny do 3 zawodników? 

Zrob takie zestawienie na podstawie 5 graczy chociaż, miej jaja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Bo to Wasz wychwalany starter. Mogłem dać jego lub jakiegos jąsą patte, czy kto tam biega w Wolves w s5 w tym trymestrze jeszcze. Monk vs Brunson na 6manach? Kolejny typ u Was co kocha biegać z piłką w łapach, a nei potrafi za bardzo rzucać za 3, więc tu Malik zwiększa by far moją przewagę.

Z Twoich centrów nikt nie umie rzucać (w przeciwieństwie do moich), więc tak się nie pogrążaj;) Zwłaszcza, że Wasz starter Ayton opuścił grubo ponad połowę gier, Suns wrzucili za niego Biyombo i nie czują różnicy. Podobnie jak wcześniej wrzucając Kaminskyego, McGee czy Smitha. 

Przecież im więcej zawodników damy, tym bardziej jesteś w dupie w porównaniach, bo zaraz dojdziemy już do Isaaca Bongi i Miye Oni. Więc byłem bardzo łaskawy przy porównaniach. Chcesz to wrzuć dodatkowo ceglarza rodzaju Meltona czy Ptate, w porównaniu do wielkiego Batuma, jeszcze bardziej wyjdzie jak w ciemnej piździe jesteś;)

mój boże, January, jak to czytam to się nie dziwie ze wyplakales tylko 1 tytuł dysponując takimi kartami :) 

no nic, powodzenia z ta retoryka, tez czekam na koniec trymestru :) bo zapowiada się ze jedyny gracz u Ciebie który w tym trymestrze trafia do kosza, czyli Lebron, do końca trymestru nie zagra :) no ale oczywiście możesz walczyć żłobkami i Hartensteinami - oraz Garym Paytonem 3 z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

@Qcin_69 aż tak źle z Nuggets nie jest. Mają aktualnie 7 zawodników grających w NBA w składzie ( Jokić, Conley, Royce, Bamba, Vanderbilt, Eubanks i Toscano-Anderson), a możliwe, że część z pozostałych nie jest kontuzjowana, tylko nie łapie się do rotacji.

same wafle

pora ściągnąć Ponitke z emerytury

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Jokiciu Eubenks mógłby być bardzo dobrym uzupełnieniem składu. Jak tylko w spurs dostaje minuty to gra bardzo dobrze. Nie dostaje minut bo spurs promują Poeltla którego chcieliby zamienić na assety około draftowe ale to bardzo solidny gracz. 

W 20 minutowych okazjach wielokrotnie robił 10/10/2 bloki 

Ma całkiem niezła skuteczność i jest pewny z FT. Daj mu minuty będzie produkcja. 

Bardzo dobry PF/c dla Joka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

@Qcin_69 aż tak źle z Nuggets nie jest. Mają aktualnie 7 zawodników grających w NBA w składzie ( Jokić, Conley, Royce, Bamba, Vanderbilt, Eubanks i Toscano-Anderson), a możliwe, że część z pozostałych nie jest kontuzjowana, tylko nie łapie się do rotacji.

Raul Neto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 przy tym jak Szanowna Rada zadbała o nasze interesy w dobie pandemii, to kazdy się przyda, nawet taki wafel

Zapraszamy, będziesz logistycznie ogarniał podpisywanie kasztanów na 10-dniowe kontrakty, wpisywał i usuwał ich z arkusza, prowadził zbieranie ofert, głosowania do kogo który pójdzie itd, i tak co 10 dni :D A następnie przed końcem trymestru już tylko rozpiszesz, kto u kogo grał kiedy i w jakich meczach i już możemy startować z opisami, które trzeba zrobić 3 razy w roku a i tak przegapia je 30% grających :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Zapraszamy, będziesz logistycznie ogarniał podpisywanie kasztanów na 10-dniowe kontrakty, wpisywał i usuwał ich z arkusza, prowadził zbieranie ofert, głosowania do kogo który pójdzie itd, i tak co 10 dni :D A następnie przed końcem trymestru już tylko rozpiszesz, kto u kogo grał kiedy i w jakich meczach i już możemy startować z opisami, które trzeba zrobić 3 razy w roku a i tak przegapia je 30% grających :D

@cvbe

jeśli to takie niewykonalne, to luz, zresztą przyjąłem tą argumentacje u nas na grupie i tylko tutaj zasugerowałem, że na T2 w Nuggets szykuje sie Szpital na Peryferiach

z drugiej też strony, skoro to takie trudne, możemy uznać, że nie karzemy u nas drużyn za niekompletne składy, bo serio, real Nuggets podpisali w tym czasie kilkunastu graczy, u nas była jedna runda FA ogłoszona chwile przed jej startem, gdzie akurat mnie przez 3 dni na forum nie było, jedna runda, dlaczego jedna, dlaczego nie zrobiliśmy jeszcze przynajmniej jednej widząc co się dzieje? i co? teraz dostane bilans poniżej 0.500 mając w składzie białego GOAT w najlepszym okresie kariery?

5 minut temu, january napisał:

Nie no Misiek, nikt Ci tego Monte nie kazał wywalic;).

I podpisać jakichś Stanleyow Johnsonow też mogles;)

Rybciu

w momencie gdy klepałem deal po Bambe, Caruso miał wrócić lada moment a Brogdonowi dawali max 2 tygodnie, z tym Stanleyem to sobie jaj nie rób, zrobilbym to gdy te FA miało chociaż jedną ture wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

@cvbe

jeśli to takie niewykonalne, to luz, zresztą przyjąłem tą argumentacje u nas na grupie i tylko tutaj zasugerowałem, że na T2 w Nuggets szykuje sie Szpital na Peryferiach

z drugiej też strony, skoro to takie trudne, możemy uznać, że nie karzemy u nas drużyn za niekompletne składy, bo serio, real Nuggets podpisali w tym czasie kilkunastu graczy, u nas była jedna runda FA ogłoszona chwile przed jej startem, gdzie akurat mnie przez 3 dni na forum nie było, jedna runda, dlaczego jedna, dlaczego nie zrobiliśmy jeszcze przynajmniej jednej widząc co się dzieje? i co? teraz dostane bilans poniżej 0.500 mając w składzie białego GOAT w najlepszym okresie kariery?

Myślę, że każdy poważny człowiek będzie Ci liczył, że podpisujesz jakichś wafli na 10 dni i to nimi grasz. I połowa drużyn robi tak samo :) różnica między Keljinem Blevinsem a Lindellem Wiggintonem dla bilansów jest absolutnie zerowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Myślę, że każdy poważny człowiek będzie Ci liczył, że podpisujesz jakichś wafli na 10 dni i to nimi grasz. I połowa drużyn robi tak samo :) różnica między Keljinem Blevinsem a Lindellem Wiggintonem dla bilansów jest absolutnie zerowa :D

obyś miał racje, ale imo nie powinno to tak wyglądać, nic by się totalnie nie stalo gdybyśmy przeprowadzali awaryjną runde FA np. co 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.