Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, january napisał:

Posiedziałem …..Za to Clipps, Suns i Spurs idą mocno w górę.

 

T3 Mavs, Rockets, Spurs, Wolves
T4 Grizzlies, Kings, Warriors
T5 Blazers, Jazz, Pelicans

Tym razem podobnie jak fluber w 1T będę upie*dalał za braki opisów- ekipy mają takie problemy, że nie może dojść do sytuacji, gdzie opłaca się nic nie napisać i liczyć, że niektórzy nie zauważą dramatów;) Czy jak w przypadku teoretycznego tankathonu plusów (Spurs, Blazers) 

O ile niesamowity rozwój Dejounte bardzo cieszy to mimo wszystko aż tak wysoko chyba nie szybuje. Jest coraz więcej nieobecności ale sprawdzcie proszę Murraya. On w niektórych statystykach gra jak top #30 i to mnie bardzo bardzo zaskakuje. 
walczymy… ile mamy siły a nogi mam młode. 
 

przypominam się z ogłoszeniem o weterana bo takiego boiskowego cwaniaka potrzebuje. Nie przeszkadza mi nawet zaparkowanie go na pare lat. 
 

z innych pozytywów:

1. Mam obecnie najlepszego Simonsa w lidze

2. Rui wraca powoli 

3. zapowiadany powrót Cama w knicks 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

nom, ale chyba przyznasz ze Avidja nie ma żadnego pomysłu jak go zatrzymać :)

Co poradzisz. Gra po picku to ciężko to obejść jak masz Williamsa do przejścia a jeszcze wszystko mu siedzi

A co innego, że obrona Wizards dziś nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Proponuje january już nie jinxowac graczy wolves jak chcesz mistrza wygrać. Dziś Tatum 31 pts w 1st half…

Reggie też od czasu hejtu, 4mecze na poziomie all star ..

Kolejny dzień w Socie ..

Mam nadzieję, że jak ludzie oglądają, to widzą, że spacingu nie tworzy suchy FG%, tylko w sumie bardziej opinia o zawodniku.

Taki Duncan Robinson może być w slumpie kilkanaście meczy, a i tak żaden trener nie będzie go zostawiać na trojce nie pilnowanego.

Są zawodnicy całkowicie odpuszczani i raz na mecz rzucą będąć totalnie open 3 i mogą mieć średnią 40%, ale nie mają pozytywnego wpływu na spacing.

 

Chętnie zobaczę stat pokazujący, ile dany gracz jest wide open podczas meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Co poradzisz. Gra po picku to ciężko to obejść jak masz Williamsa do przejścia a jeszcze wszystko mu siedzi

A co innego, że obrona Wizards dziś nie istnieje

ale jak po picku? w 2 kwarcie przynajmniej 2 akcje b2b grali 1 na 1, bez zadnegompicku, Tatum zaczynał drive, Avidja zostawał z tylu, Tatum wyciąga centra, a Tatum gra pod kosz do Robercika, bdb to wyglada w tym meczu. Szkoda ze Smart to taki wafel w ofensywie bo jak gra razem z Grantem Williamsem jednocześnie to atak Celtics to 3 na 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Raz do roku to i Batum 30 pts w 1 połówce walnie :P 

Ale na pewno podskoczyli dziś Wolves z bilansu 13-14 na 14-13 w moich  wstępnych bilansach.

45/9/5 bez straty, z 21 rzutow to chyba nawet Curry nie zrobił w tym sezonie, wiec chyba mógłbyś przyznać ze to najlepszy indywidualny wystep gracza w tym roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie no, tutaj próba na siłę poszukania 50ki była uzasadniona. Gdzie tam do pamiętnego występu Bookera, kiedy Suns dostając blowout w 4Q faulowali oponentów, by mieć więcej czasu na statpaddingowe akcje Devina xd

Obudź się, to było 2 tygodnie temu niecałe ;) mecz ze Spurs albo Lakers, nie pamietam już, 48 punktów miał na 3 minuty przed końcem i Shamet go zastępował to oddał 2 albo 3 rzuty niecelne na koniec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Qcin_69 napisał:

45/9/5 bez straty, z 21 rzutow to chyba nawet Curry nie zrobił w tym sezonie, wiec chyba mógłbyś przyznać ze to najlepszy indywidualny wystep gracza w tym roku :) 

Może i Tatum jebnął 51 ale to Smart miał oczywiście najwyższy +/- !!!11oneone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.