Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tangiers napisał:

Mniejsza o to, zapowiada sie, ze Westbrook u nas zrobi lepszy bilans z Kuzma niz z Lebronem. Generalnie wyniki Hornets wskazuja, ze praca GMa w grze ma u nas znaczenie. Terminowe opisy, jakas argumentacja i nawet z lipnym skladem bujasz sie kolo play in. 

jo, a potem bedziemy czytac gownoposty typu, ze nikt nie zwraca uwagi na opisy, rotacje etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Mniejsza o to, zapowiada sie, ze Westbrook u nas zrobi lepszy bilans z Kuzma niz z Lebronem. Generalnie wyniki Hornets wskazuja, ze praca GMa w grze ma u nas znaczenie. Terminowe opisy, jakas argumentacja i nawet z lipnym skladem bujasz sie kolo play in. 

Prawda, dlatego Fluber w tych playinach pewnie zagra, a CM zrobi top5 pick mimo ze skład tak samo dobry.

Praca GMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Mniejsza o to, zapowiada sie, ze Westbrook u nas zrobi lepszy bilans z Kuzma niz z Lebronem. Generalnie wyniki Hornets wskazuja, ze praca GMa w grze ma u nas znaczenie. Terminowe opisy, jakas argumentacja i nawet z lipnym skladem bujasz sie kolo play in. 

Tak, ale ten trymestr dla Hornets będzie bardzo mizerny. Kuzma spadł ze skutecznością a w naszych Hornets robi tak naprawdę za 1 opcję, Brick ma historycznie chyba najgorszy trymestr w karierze i reszta ekipy też nie powala. Z 10 winów raczej nie wyjdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

twój sufit tam, gdzie ma podłoga mentalny parobie, co KCP dał maxa xd

🙈 KCP nigdy u nas nie miał maksa :) 

Parobem jesteś Ty któryś dał 3 pierwszorundowe, 2 drugorundowe picki i zejście z 20mln salary za Andrew Wigginsa.

Pamietamy w Minnesocie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

 

Parobem jesteś Ty któryś dał 3 pierwszorundowe, 2 drugorundowe picki i zejście z 20mln salary za Andrew Wigginsa.

Pamietamy w Minnesocie! 

widzisz, jestem ojcem twoich sukcesow :D

beze mnie bylbys nikim

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ozzy110 napisał:

Tak, ale ten trymestr dla Hornets będzie bardzo mizerny. Kuzma spadł ze skutecznością a w naszych Hornets robi tak naprawdę za 1 opcję, Brick ma historycznie chyba najgorszy trymestr w karierze i reszta ekipy też nie powala. Z 10 winów raczej nie wyjdzie :(

Sorki ze się wtrącam ale kiedy ty Kuzme ostatnio widziałeś ? Raczej nie spadł a wskoczył na 50% z 45% i raczej bez wątpienia robi najlepszy trymestr w swojej karierze. Za last month 22ppg 11rpg 3apg i 51%fg 

 

Za niedługo to Kuzma pójdzie do gm-a hornets mu oznajmić ze z tym parobkiem Westbrookiem nie ma zamiaru dalej grac wiec albo on albo parobek Westbrook out :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ozzy110 napisał:

Tak, ale ten trymestr dla Hornets będzie bardzo mizerny. Kuzma spadł ze skutecznością a w naszych Hornets robi tak naprawdę za 1 opcję, Brick ma historycznie chyba najgorszy trymestr w karierze i reszta ekipy też nie powala. Z 10 winów raczej nie wyjdzie :(

Kuzma robi za last 15 games 21 punktów 10 zbiórek i 3 asysty na 55TS%. Wróćił Ibaka, który w 1T nie grał ( 51% z gry, 42% za 3). Paru rolesów też jest lepszych niż w 1 trymestrze ( Craig, Konchar). Allen z Patem ciągle rypią po 25-30 minut dla mistrzów NBA, Graham cały czas sieka za 3 po koźle na solidnym procencie. Mam szeroką rotację, gdzie pierwsza połowa trymestru to była masa absencji covidowych. Westbrook ma historycznie najgorszy fit w karierze, u mnie konsekwentnie od kilku sezonów jest w takiej samej roli i mam jakieś 3 razy tyle shootingu wokół Westbrooka, co RL Lakers, plus nie wygłupiam się z graniem nim offball.  Nie za bardzo widzę dlaczego miałbym być gorszy niż w 1T ( choć faktycznie daliście mi w 1T wyższy bilans niż sam sobie proponowałem, możliwe że za wysoki). 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

 a CM zrobi top5 pick mimo ze skład tak samo dobry.

Zależy co masz na myśli, jeżeli skład jako wartość transferową zawodników to tak, jeżeli skład jako "wymienię pół składu na picki a moją 1 opcją w ataku będzie teraz Jordan Poole" to sorry, ale nie. Knicks się sami wypisali z walki o play-in, bo wolą mieć picki w drafcie. Cóż mogę powiedzieć, lepiej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LAF napisał:

Brunson jest tak dobry, że sam CP3 nie jest w stanie go pokryć. Widziałem mecz to wiem o czym pisze ; ]

A ty się zdecyduj czy chwalisz tego CP3 czy po nim ciśniesz

8 minut temu, LAF napisał:

Udało się wyszarpać zwycięstwo na wyjeździe. Ojcem tego zwycięstwa był nie kto inny jak sam CP3, który był dagger w tym spotkaniu i rzutem za trzy zamknął mecz.

Bridges to ceglarz na potęgę jakich mało i jego cegłami można by obdzielić cały zespół masakra

Reggie Miller stwierdził, że duet DB-CP3 to najlepsza para PG-SG w lidze i oczywiście DB zagrał w miarę dobre zawody choć jak ostatnio początek miał dosyć dobry niestety później trochę wyhamował to po niektórych akcjach CP3 komentatorzy nie mieli słów aby opisać jego wyczyny boiskowe.

Padało stwierdzenie, że przyjście CP3 do Phoenix to najlepsze co mogło spotkać tą drużynę.

Bismarck nie pograł z Javalem bo centrzy Dallas to rosłe chłopy, ale pod koniec w chaosie, który był na boisku wprowadzał Payne i zmęczeniu jakie dopadło ich została bezwzględnie wykorzystana przez dwójkę centrów z Phoenix.

CP3 krył Lukę trzy razy w tym spotkanie i 0 punktów zdobył Luka. Aż strach pomyśleć co by było gdyby krył go cały czas ; D

Dobra teraz poważnie to dobra to była strategia Luka odwracał się tyłem a CP3 zwinny jest to musiał chronić piłkę a z pomocą szedł Jay i z reguły odgrywał na obwód i Jay zdążył później powrócić do pozycji obronnej.

Cieszy dobra dyspozycja Johnsona wracającego po kontuzji choć dajmy mu jeszcze chwile na dotarcie się z parkietem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LAF napisał:

No właśnie skoro taki znakomity obrońca jak CP3 nie mógł go pokryć to i czymś to świadczy ; ]

A widzisz właśnie sprawdziłem sobie ten mecz Brunsona i tak patrzę że CP3 krył bezpośrednie Brunsona jedynie przy 1 akcji, w której zdobył punkty. 2 i 3 raz był przy pomocy po minięciu głównego defensora

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.