Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

nie no @karpik, dalej uważasz, że Trae to poziom superstara w tym sezonie?

ta narracja była całkiem do łyknięcia, ale nie róbmy se jaj, bilans poniżej 0,500 i taki statemant game, choć roster jest praktycznie ten sam, jak ten co otarł się o Finał?

i to w momencie gdy Hawks byli jednym chórem wymieniani jako ekipa z największą głębią

Raptors wyglądają lepiej i to było widać ostatnio

nie planowałem tego pisać, ale bardzo na nich dziś liczyłem, a  ten crunch, to ja nie wiem  co to było

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Raptors wyglądają lepiej i to było widać ostatnio

 

Raptors to wygladaja lepiej od wielu druzyn, choc sie boje ze ich Nurse zajedzie przez brak glebi. I generalnie sie zgadzam co do Trae  (mimo ze go bardzo cenie, co bylo widac w PO), ale wygladanie gorzej od Toronto to w tym sezonie nie jest jakas obraza.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no @karpik, dalej uważasz, że Trae to poziom superstara w tym sezonie?

ta narracja była całkiem do łyknięcia, ale nie róbmy se jaj, bilans poniżej 0,500 i taki statemant game, choć roster jest praktycznie ten sam, jak ten co otarł się o Finał?

i to w momencie gdy Hawks byli jednym chórem wymieniani jako ekipa z największą głębią

Raptors wyglądają lepiej i to było widać ostatnio

nie planowałem tego pisać, ale bardzo na nich dziś liczyłem, a  ten crunch, to ja nie wiem  co to było

 

Oczywiście, że tak. Young jest lepszy niż był rok temu. Ponoć całe lato pracował nad rzutem i to procentuje, bo zdobywa w tym roku najwięcej pkt z pull up Js w całej lidze na jednej z najlepszych skuteczności. Ogólnie biorąc pod uwagę volume i skuteczność to jest na poziomie KD, DeRozana, Curry czy Mitchella, czyli absolutny ligowy top. W zeszłym roku bym tego o nim nie powiedział. Hawks mają drugi atak w lidze z czego z Trae na parkiecie jest to najlepszy atak, a bez Trae bottom 5. Jeśli to nie jest poziom superstara, to nie wiem co rozumiesz przez tę definicję. Lakers też mają ujemny bilans i jakoś nikt nie kwestionuje, że LeBron jest superstarem. 

Czemu Hawks mają tak słaby bilans, to ze 2 tygodnie temu pisałem w temacie Hawks, ale tak w skrócie, to kontuzje, drastyczne obniżenie poziomu przez Bogiego i Capelę i słaby kołczing McMillana to główne przyczyny. Ostatnio zdrowie zaczęło dopisywać i McMillan zaczął lepiej ogarniać, więc Atlanta jest 8-3 w ostatnich meczach i generalnie gra dobrze po obu stronach. Jeśli wolisz brać za wyznacznik tego czy ktoś jest superstarem czy nie jakiś wybrany mecz, gdzie gospodarze byli 17-27 za 3, to spoko, w tej lidze takie mecze się zdarzają i czasem nie unikniesz porażek. Mecz wcześniej Trae zajebał 43 pkt przeciw najlepszej drużynie w lidze i wyglądał dużo lepiej od CP3 i Booka. Jakbym miał się sugerować ostatnio obejrzanymi meczami, to mógłbym śmiało napisać, że Herb jest lepszy od Jokicia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Oczywiście, że tak. Young jest lepszy niż był rok temu. Ponoć całe lato pracował nad rzutem i to procentuje, bo zdobywa w tym roku najwięcej pkt z pull up Js w całej lidze na jednej z najlepszych skuteczności. Ogólnie biorąc pod uwagę volume i skuteczność to jest na poziomie KD, DeRozana, Curry czy Mitchella, czyli absolutny ligowy top. W zeszłym roku bym tego o nim nie powiedział. Hawks mają drugi atak w lidze z czego z Trae na parkiecie jest to najlepszy atak, a bez Trae bottom 5. Jeśli to nie jest poziom superstara, to nie wiem co rozumiesz przez tę definicję

Z Youngiem mają najlepszy atak, ale i najgorszą obronę. Bez niego obrona jest w TOP 10 i pewnie stąd ta ewidentna poprawa gry w ataku nie przekłada się na lepszy bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Z Youngiem mają najlepszy atak, ale i najgorszą obronę. Bez niego obrona jest w TOP 10 i pewnie stąd ta ewidentna poprawa gry w ataku nie przekłada się na lepszy bilans.

To prawda, choć takie zestawienia nie są do końca miarodajne, bo generalnie rezerwowe unity kręcą niższe ORtg/DRtg niż starterzy, więc jak grasz tylko vs starterzy, to Twój DRtg w on/off wypada gorzej niż by wypadał w "próżni". Ogólnie Hawks są z Trae na wyraźnym plusie, a problem jest bardziej złożony niż "Young jest c***owy w obronie" (choć jest) i o tym też pisałem w temacie Hawks. To nie tylko wina Trae, Young w pierwszej połowie sezonu inicjował niemal każdą akcję Hawks i nie miał kiedy odpocząć, bo większość ekip ogarniała, że cały atak Atlanty jest na barkach Younga, więc Trae był non stop targetowany po drugiej stronie, a żaden z graczy Hawks mu nie pomagał. Zwłaszcza Clint zaliczył regres jako rim protector, McMillan pod nieobecność Huntera grał sporo tragicznym po obu stronach TLC i dopiero od momentu jak wrócili Hunter z Okongwu wygląda to lepiej, bo atak jest bardziej zbilansowany, więc Trae odpoczywa głównie w ataku chowając się na weak side, zamiast w obronie. Niestety Capela wciąż jest słaby, a Onyeka nierówny i raz gra jak DPOTY, a innym razem jak wafel, ale ogólnie Hawks idą w dobrą stronę. Pytanie czy będą w stanie utrzymać dobry poziom na dłużej, bo już jeden taki lepszy okres w tym sezonie mieli, a potem zaliczyli 10 porażek z rzędu u siebie czy jakoś tak. Wczorajszy mecz z Mavs trochę niepokoi, ale może po prostu to był zwykły mecz, kiedy rzuty nie wpadały, a nie początek kolejnego dołu.

Ogólnie uważam, że żaden gracz nie jest w stanie mieć impaktu, który z niezłej obrony robi najgorszą i na odwrót też. Tutaj najwięcej pretensji można mieć do trenera i jego rotacji oraz do graczy, którzy mają zadania defensywne (znów najbardziej chodzi o Capelę). W ataku z kolei znacznie więcej może zależeć od pojedynczego zawodnika, choć Young ma tu też dobre warunki, żeby robić tak zajebisty atak, bo Hawks mają świetnych shooterów i finisherów. Brakuje im jednak drugiego playmakera obok Younga i stąd się biorą problemy, o których pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich 30 rl klubów nba najbardziej nie mogę ogarnąć właśnie hawks. Tam są same paradoksy gdzie wyniki często zaprzeczają statystykom lub tym co jest na „papierze”. Sumiennie oglądam hawks aby rozwikłać ich zagadkę tym bardziej ze gra tam moich (2) 3 ulubieńców i ni kija mi się to udaje. 
co do samego Trae to on jest lepszy niż my tu piszemy a pamiętać trzeba ze ten jego nieznośny styl wymuszania fauli i zawadiacki was nie poprawia mu wizerunku. 

Nie wiem czy pomysł sprowadzenia Dericka White’a to nie jest to brakujące ogniwo w rl Hawkks 

White nie tylko by pełnił role drugiego PM ale i latał w obronie i brał na siebie najlepszego obwodowego przeciwnika. Dla Trae super sprawa. 

U nas jest Jrue i Vassel czyli prawidłowy zestaw pod Trae. 

Dallas lepiej uzupełnia Trae niż rl ATL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Nie wiem czy pomysł sprowadzenia Dericka White’a to nie jest to brakujące ogniwo w rl Hawkks 

Potrzebny Hawks jest po prostu drugi all-star i Atlanta ma akurat środki, żeby kogoś takiego wyjąć. Tyle, że z tych bardziej dostępnych (Dame, Beal, Harden?) żaden nie ma większego sensu, no chyba, że Ben, bo on skillsetem by pasował, tylko istnieje uzasadnione podejrzenie, że to byłoby wzmocnienie jedynie na RS (choć z drugiej strony, dobre i to). 

White mógłby być spoko i może nawet nie byłby jakoś specjalnie drogi, ale jako dalsze uzupełnienie. Na pewno jako secondary playmaker z dobrą obroną by się sprawdził, tak jak sprawdza się w tym sezonie Delon Wright, Derrick byłby tu upgradem, ale nie difference makerem. Dobrze, że ja tutaj mam obok Younga Jrue, który jest takim Derrickiem White w wersji premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego doceniam twoja koncepcje uzupełnienia Younga choć w sporej części zaawansowanych statystyk White jest ( przez cyfry) lepiej oceniany. Wiec tu to słowo premium tak mi nie do końca pasuje. A ze w rl spurs White nie wpisuje się w timeline to jest dostępny.  
 

słyszałem rumor: Collins za White Lonie filler plus 1rd CHIC ale może być inny PF w 3 wayu. Jeżeli ATL totalnie nie chce oddawać JC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Dobrze, że ja tutaj mam obok Younga Jrue, który jest takim Derrickiem White w wersji premium :)

ale, że aby na pewno? :)

Jrue w grudniu

115.6 offrtg 105.8 defrtg NET +9, TS 63.2

ten sam Jrue w styczniu

113.0 offrtg 114.4 defrtg NET -1.4, TS 58.3 (9 gier)

należy mu oddać, że luty zaczął wybitnie, ale coś tu chyba Karpiu próbujesz nam nie do końca uczciwie wcisnąć

mam świadomość, że warunki są inne ,a fit fitem, staty statsami, ale dalej rozmawiamy o tym samym Youngu, który jest w tej samej Atlancie i nagle potrzebuje pilnej pomocy allstara w momencie gdy Morant czy Garland, robią co chcą ze składami, które byśmy na to nie obstawiali, nie potrafię na pewno powiedzieć od razu aby winić za to Trae, ale na pewno nie są to cieplarnane warunki, ani w Hawks ani niestety dla naszych Mavs, gdyż wyciągany tu jako as z rękawa  Holiday jak i całe Bucks, idzie przez sezon tempem rwanym

Iggy się już ładnie prawie nabrał

 

 

jeszcze niejako dla złapania perspektywy

Majek Conley w styczniu, podczas wielkiego kryzysu w Utah:

113.3 offrtg 105.2 defrtg NET+8.1, TS56.9 (14 gier)

co za gościu, sam nie wiem nawet jak to do końca możliwe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale, że aby na pewno? :)

Jrue w grudniu

115.6 offrtg 105.8 defrtg NET +9, TS 63.2

ten sam Jrue w styczniu

113.0 offrtg 114.4 defrtg NET -1.4, TS 58.3 (9 gier)

należy mu oddać, że luty zaczął wybitnie, ale coś tu chyba Karpiu próbujesz nam nie do końca uczciwie wcisnąć

mam świadomość, że warunki są inne ,a fit fitem, staty statsami, ale dalej rozmawiamy o tym samym Youngu, który jest w tej samej Atlancie i nagle potrzebuje pilnej pomocy allstara w momencie gdy Morant czy Garland, robią co chcą ze składami, które byśmy na to nie obstawiali, nie potrafię na pewno powiedzieć od razu aby winić za to Trae, ale na pewno nie są to cieplarnane warunki, ani w Hawks ani niestety dla naszych Mavs, gdyż wyciągany tu jako as z rękawa  Holiday jak i całe Bucks, idzie przez sezon tempem rwanym

Iggy się już ładnie prawie nabrał

 

 

w sumie sprawdziłem i mimo wszystko Jrue ma znacznie większą wartość niż White. Obaj są w topie raptora https://projects.fivethirtyeight.com/nba-player-ratings/

stąd to słowo premium raczej dotyczy obu ( #10 i #15 w lidze ) i tylko tego się czepiłem

inna sprawa, że największą dysproporcją jest brak u DW takiej powtarzalności scoringu co rodzi spurs sporo problemów w punktowaniu, i tu Jrue ma największe przewagi ... inna sprawa że nasze Dallas jest tak zbudowane że to byłoby mniej istotne

podtrzymuję zdanie, że Trae ZNACZĄCO zyskuje u naszych Dallas względem rl Hawks

ps. nie mam White''a ani Jrue więc ich nie reklamuje pod siebie

52 minuty temu, karpik napisał:

W których konkretnie? 

w defensywnych, problemem DW jest atak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iggy

za cały sezon może i owszem, ale te dwa miesiące, które dałem to jest przepaść, a Holiday w tym czasie musi ciągnąć Mavs na spółke z Trae, bo nie ma Davisa,  sam się zdziwiłem tym wszystkim, pamiętajmy, ze to jest też zaledwie 9 meczów na przestrzeni miesiąca, 40letni Conley rozegrał o 5 więcej

zresztą jesteś pewien, że ten Raptor to najlepsze narzedzie do określenia impactu w D? gdzie w top3 są Caruso i pewien, niegdyś dosć zaokrąglony dżentelmen? :)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale, że aby na pewno? :)

Jrue w grudniu

115.6 offrtg 105.8 defrtg NET +9, TS 63.2

ten sam Jrue w styczniu

113.0 offrtg 114.4 defrtg NET -1.4, TS 58.3 (9 gier)

należy mu oddać, że luty zaczął wybitnie, ale coś tu chyba Karpiu próbujesz nam nie do końca uczciwie wcisnąć

Widać, że się głosowania zbliżają, skoro się próbujesz wepchnąć między wódkę a zakąskę, w dodatku pisząc totalne głupoty :)

Jrue Holiday w T2 ma średnie 20-5-7 na skuteczności 54% FG, 44% 3P i 63% TS oraz +/- 7.4. To są elite numbers jako druga/trzecia opcja, którą jest w Bucks. Przypisywanie akurat Jrue tego, że Bucks zagrali jako zespół kilka słabszych meczów w styczniu, to jak przypierdalanie się o całe zło w tym kraju do Tuska. Ogólnie masz ostatnio jakieś niespotykane wcześniej bojowe nastawienie, tylko nie wiem czemu wybierasz se wybrane przez Ciebie wycinki sezonu (czy nawet jeden mecz, jak w przypadku pytania czy Trae jest superstarem na podstawie jednego meczu RS przeciwko Raptors). Wyluzuj lepiej, wszyscy wiemy jak zajebisty jest Jok i nawet w obliczu totalnego szpitala on nie pozwoli Ci utonąć, zwłaszcza w T2, gdzie dosłownie każdy zespół miał problemy personalne. 

Jeszcze wracając do Holidaya i przywołanych przez Ciebie ORtg/Drtg net, to za cały sezon (niestety filtry na nba.com nie są spoko, bo nie da się wybrać od konkretnej daty, żeby złapać sam T2) Jrue jest najlepszy w całych Bucks ze 117.5 Ortg i 106.6 Drtg, a jak weźmiemy on/off, to Jrue jest +16.5, co jest chyba najlepszym wynikiem w całej lidze po Joku. Także przypieprzanie się do Holidaya i wyciąganie Ortg/Drtg to szczelanie samobója, bo, abstrahując od tego czy to w ogóle jest miarodajna statystyka za okres ok. 50 gier (już nie wspominając o krótszych okresach typu miesiąc), to Jrue jest akurat krulem w tych statsach :) 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mam świadomość, że warunki są inne ,a fit fitem, staty statsami, ale dalej rozmawiamy o tym samym Youngu, który jest w tej samej Atlancie i nagle potrzebuje pilnej pomocy allstara w momencie gdy Morant czy Garland, robią co chcą ze składami, które byśmy na to nie obstawiali, nie potrafię na pewno powiedzieć od razu aby winić za to Trae, ale na pewno nie są to cieplarnane warunki, ani w Hawks ani niestety dla naszych Mavs, gdyż wyciągany tu jako as z rękawa  Holiday jak i całe Bucks, idzie przez sezon tempem rwanym

Ja tam rozmawiałem akurat z ignazzem o problemach Atlanty i tym czy Derrick White by się przydał w Hawks, co sam ignazz zaproponował. No więc mówię, że by się przydał, ale nie zbawiłby Hawks, a że jesteśmy w odpowiednim dziale, to przypomniałem, że akurat u mnie jest spoko, że jest Jrue i nie mam takiego kłopotu, jak real Hawks. Bucks z Jrue są 30-12, bez niego 4-9, dodatkowo BIG3 Bucks są 23-5 jeśli gra cała trójka. To jest miszcz, który rozsądnie idzie przez RS, ale na koniec się zameldują w czołówce, ja obstawiam 1st seed na wschodzie.

A to, że nam się może wydawać, że jakiś zespół może grać lepiej/gorzej, to tylko pokazuje, że ignoruje się na forum wpływ trenerów. Czy ktoś 2 miechy temu pomyślałby, że real Mavs będą mieć topową defensywę? A jednak mają i należy się uznanie dla Kidda i jednocześnie pięknie to pokazuje jak przeceniany był przez lata Carlisle.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze niejako dla złapania perspektywy

Majek Conley w styczniu, podczas wielkiego kryzysu w Utah:

113.3 offrtg 105.2 defrtg NET+8.1, TS56.9 (14 gier)

No dla złapania perspektywy, to Holiday ma w całym sezonie lepsze net i on/off ratings od Conleya ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, january napisał:

Nah, nawet w RL Bux jest inny guard lepszy w on/offy jak coś

Kolejny GM żyjący przeszłością. Poproś może Rybaka, to Ci jeszcze jakieś fajne hajlajty z zeszłego sezonu znajdzie.

46 minut temu, january napisał:

 i tak ta wypłakana zmiana z Herbem im trochę poprawi bilans

Ja niczego nie wypłakałem i nikogo o nic nie prosiłem jakby co. To @Alonzo się sam zajął sprawą. I to de facto nie była żadna zmiana, tylko utrzymanie poprzedniego stanu, bo rok temu w identycznych okolicznościach Magic wzięli IQ, a w międzyczasie nie ogłoszono, że tak nie można. Zwykła pomyłka, która została wyjaśniona i tyle.

A że będę miał gorszy bilans niż w T1, to dla mnie oczywiste, bo zamieniłem 3 dobrych graczy na Herba i 1/3 trymestru Davisa, co musi się odbić na bilansie, ale o tym już napiszę dokładnie w opisie po T1. Śmieszne tylko, że Smoku uderza w Younga i Holidaya, do których nie można mieć pretensji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ja niczego nie wypłakałem i nikogo o nic nie prosiłem jakby co. To @Alonzo się sam zajął sprawą. I to de facto nie była żadna zmiana, tylko utrzymanie poprzedniego stanu, bo rok temu w identycznych okolicznościach Magic wzięli IQ, a w międzyczasie nie ogłoszono, że tak nie można. Zwykła pomyłka, która została wyjaśniona i tyle.

Półtora roku temu jak byłem jeszcze w Radzie, tuż po starcie sezonu rozmawialiśmy o tym w temacie Rady m.in. z Karpikiem i Marcusem - jak wygląda kwestia podpisywania 2way po 1T. Wynikało to u mnie z kontuzji po 2 meczach KATa - desperacko potrzebowałem wysokich na 2way i dlatego od razu nie podpisałem Quickleya licząc na to, że ktoś z dwójki Gabriel lub Spalding wywalczy sobie w rl regularne minuty. Gdybym otrzymał wtedy info, że nie można 2way po 1T, to Quickleya bym podpisał od razu od 1T (zresztą źle na tym wyszedłem, że tak nie zrobiłem), jednak dostałem bez problemu zielone światło. Marcus miał wtedy na głowie inne rzeczy nie związane z BeGM - stąd wynikało zapewne to nieporozumienie teraz. Rozmawiałem o kwestii podpisywania 2way po 1T z większością zainteresowanych stron i wydawało mi się, że temat został jednoznacznie wyjaśniony - dlatego nie rozumiem teraz kompletnie (tzn. rozumiem) czemu January robi problem tam, gdzie go nie ma. 

1. Skoro zwykłych FA można podpisywać na 2way normalnie po 1T, to nie ma żadnych logicznych podstaw, by dyskryminować swoich stash players.

2. Decyzję o podpisywaniu stashowanych 2way podjęła  oficjalnie Rada przed sezonem 2020/21.

I @january nikt tej decyzji nie wymuszał. Zadałem pytanie i uzyskałem potwierdzenie, bo niby czemu nie? Gdyby Rada zadecydowała wtedy że NIE (nie było żadnego głosu przeciw) to po prostu podpisałbym Quickleya. 

Podpisałeś January Reavesa - i masz go normalnie od 2T. 

Kropka. Temat zamknięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Nie został. Po prostu pewnie przeoczono rok temu podpis Quickleya na 2y two-way, bo okres był gorący po 2T. Dodatkowo dochodzą inne galimatiasy z konwertowaniem takich two-way, bo coś przeczuwam, że tu ktoś ma ochotę podpisywać takich grajków po zakończeniu RS po dwóch latach na twó-way na umowę 0$+minimum, by grali w PO za darmo;).

Nie rozumiem?

A co to za insynuacje? Ja działam na swoją niekorzyść (Reaves), bo zmiany w trakcie sezonu mi się nie podobają, opcja z Reavesem na 2y two-way jest dla mnie zajebista, ba tak to jest zajebiste, że rozważę kolejnego swojego stasha na 2y two-way po 2T w takim razie.

 

 

 

Cytat

 

Subject to a final agreement with the NBA, players have agreed to keep a majority of the current Two-Way rules for the 2021-22 season, sources tell ESPN. The one change is that a Two-Way player is not eligible for the 2022 playoffs unless his contract is converted.

[...]

- No 45 day limit but capped on games on the active list

- Salary is 50% of a rookie minimum ($462,629)

- No deadline for a Two-Way player to sign a contract

 

 

https://www.blazersedge.com/2021/7/18/22582714/nba-two-way-contracts-changes-how-they-work-playoffs-converting-contract

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Śmieszne tylko, że Smoku uderza w Younga i Holidaya, do których nie można mieć pretensji

nie no Karpiu, to nie do mnie miej pretensje tylko do swojego kędzieżawego ulubieńca :)

ja mówiłem zagrał taki mecz i postanowiłem się zapytać czy dalej wszystko jest super u niego, bo jakos no srednio to wyglada w meczach, przecież widzę, że kręci w dużej mierze najlepsze liczby w karierze, ale pisanie, że nie można mu nic zarzucić skoro z gościem na parkiecie robią równocześnie pierwszy atak i ostatnią obronę, to jest słaby unik jak na Twoje możliwości :) Jok przez większą część sezonu kręci się w okolicach top3 ortg i top3drtg, czyli co? zaraz dostanę wykład jak to real Nuggets miażdzą rosterowo Atlantę?

a z Holidayem wyszło niemniej przypadkowo, a konkretnie to że akurat ten styczeń zobaczyłem, a jest to o tyle istotne, że jak się weźmie ostatnie piętnaście spotkań, to aż takiej różnicy nie widać, problem jest taki, że te wskaźniki zawyżają mecze z lutego gdzie Bucks mają +29 NET

cały styczeń natomiast Bucks mieli bardzo przeciętny, co widać dokładnie w statach drużynowych oraz tych Jrue, oni nie dali rady być w tym miesiącu na + (-0,2) Nuggets w tym czase robią 5 atak i pierwszy NetRating, nie wiem co chcesz mi zarzucić, my tych samych statystyk używaliśmy na bazie kilku meczów PO, nie porównywałem Younga z Currą bez kontekstu, tylko dwa odrębne miesiące gdzie spadek jest bardzo widoczny - 8 NET i prawie 10 punktów drtg, jeśli próbka może być za mała to chyba tylko dlatego, że Holiday dodatkowo opuszczał wtedy mecze ;]

https://www.nba.com/stats/teams/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&Season=2021-22&SeasonType=Regular Season&Month=4 - staty drużynowe ze stycznia, bux w tym miesiącu byli średniakiem ligowym pod niemal każdym względem, zwróćcie uwagę na pozycje Nuggets

jeśli dobrze pametam, a chyba na pewno tak było, to Jrue w okolicach T1 ciupał jakieś niewyobrażalne on/offy, w każdym jednym meczu był kilknaście punktów na plusie, wtedy na pewno był to impact, na który Karpik liczy, ale niestety tutaj jeden miesiąc Holidaya jest na przeciętnym poziomie, a to chyba tak średnio

ja nie planowałem żadnej krucjaty na Mavs, ale jednak trochę słabo Karpiu, cała historie sprowadzasz do total statsów skoro mówimy o konkretnym okresie, przyznałbyś, że jedna połowa 2T Holidaya była taka se i nie byłoby tematu, a tak to nie wiem, co chcesz udowodnić

zresztą niezmiernie mnie śmieszą te prospsy dla Jrue, który teraz jest tak ultra super fitem pod Trae szkoda, że nie miał tyle miłości gdy ponad 3 lata biegał obok Joka :D❤️

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczciwie napiszę, że dla mnie gracz kiszony na Two wayu a grający duże minuty w realu ma u mnie mniejszy impakt jak gdyby był na normalnym kontrakcie. 

Two way zwykle bardzo wolno wchodzi do drużyny i gra ogony a jak zaczyna grać dobrze to drużyna daje mu po prostu kontrakt. A jak nie daje tzn, że gra słabo/srednio lub nie gra wcale. Nie znajduję w pamięci przypadków by było inaczej przykładowo dwa lata na Two wayu gracza o jakimś impakcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.