Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.01.2022 o 21:53, LAF napisał:

Jeden z komentatorów słusznie zauważył, że gdyby nie CP3 ta drużyna szorowała by po dnie.Gość daje niesamowity impakt temu zespołowi i ja bym go umieścił na liście GOAT natychmiastowo.

Potężny Devin Booker, lider Minnesoty

cover2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Skoro tak nalegasz to niewątpliwie rozważę danie Socie podobnego bilansu co RL Cs (mimo, że tam obudowa jest znacznie lepsza niż w Wolves co też uwzględnię) ;) 

no myśle ze już w tym momencie wystarczająco się odkryłeś jesli uważasz ze rl Boston jest lepszy od begm Minnesoty, no ale cóż…

ciężko o klasę małym ludziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Przede wszystkim musisz skończyć z manierą oznaczania mnie, a później obrażania. Przywykłeś widocznie do wzajemnego lizania fiutków sobie z współgmami Soty przy każdym znalezionym pojedynczym hajlajcie i masturbowania wzajemnymi like'ami między sobą, ale to nie moja broszka takie akcje ;) Więc albo mnie oznaczasz i dyskutujesz na poziomie spodziewając się normalnych postów, a nie wzajemnego spuszczania się jak tam macie między sobą, albo mnie nie oznaczaj jak nie potrafisz znieść tego jak c***owo zbudowałeś team w tym roku;)

W tym trymestrze? Po wylocie na cały trymestr PG13 jak najbardziej. Lepsza głębia i fit w rl Cs. Nie wiem, gdzie miałaby być przewaga naszej Soty niby.

wstawaj January, się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ciekawa przyszlosc rysuje sie przed Clippers. Imo obok Knicks najwięcej mlodego talentu.

Imho jakiegoś fajnego grajka na obwód potrzebujesz jeszcze, ale frontcourt zajebiście się klaruje (zakładam Ben+Mobley długofalowo 4-5). Tylko tam o Mikala pewnie mocno będzie trzeba powalczyć latem, ale jest RFA, więc wszystko w rękach Knicks. 

Za ciepłe słowa ofc dzięki, ale będzie czas w niedalekiej przyszłości, żeby ten zespół jeszcze bardziej ulepszyć długoterminowo. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Imho jakiegoś fajnego grajka na obwód potrzebujesz jeszcze, ale frontcourt zajebiście się klaruje (zakładam Ben+Mobley długofalowo 4-5). Tylko tam o Mikala pewnie mocno będzie trzeba powalczyć latem, ale jest RFA, więc wszystko w rękach Knicks. 

spokojnie jordan poole jak wjedzie to nie wezmie jencow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

spokojnie jordan poole jak wjedzie to nie wezmie jencow

Mogłem go mieć po rookie season za niezbyt wysoką cenę, ale w tamtej chwili człowiek bardziej się spodziewał, że bliżej mu do zaginięcia w tej lidze niż do bycia choćby solidniakiem, a tu wyskoczył... :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.