Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dlaczego nie zostałem oznaczony?

Wielkiego Bald Bamby nikt nie kwestionuje, jeśli chodzi o impact, zwłaszcza defensywny :)

Swoją drogą Mobley to pierwszy trafiony prospect przez człowieka morza, odkąd gramy. Do tego czasu 90% graczy, których hype'ował nie utrzymywało się nawet w NBA. Dotson, DJ Wilson, Vonleh, Saric, Jevon Carter. Nawet Winslow i Kyle Anderson osiągnęli dużo mniej niż wieszczył im wielki scouting z Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Wielkiego Bald Bamby nikt nie kwestionuje, jeśli chodzi o impact, zwłaszcza defensywny :)

Swoją drogą Mobley to pierwszy trafiony prospect przez człowieka morza, odkąd gramy. Do tego czasu 90% graczy, których hype'ował nie utrzymywało się nawet w NBA. Dotson, DJ Wilson, Vonleh, Saric, Jevon Carter. Nawet Winslow i Kyle Anderson osiągnęli dużo mniej niż wieszczył im wielki scouting z Knicks.

Ale to ja go draftowalem. Nawet zrobiłem trade up :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza

From that LEBRON database page you can also see our current estimates of All-Star Teams and All-Defense teams based on impact thus far. For example, here's our current calculated 1st

Team All-Defense: G: Lonzo Ball G: Alex Caruso F: Draymond Green F: Evan Mobley 😄 Rudy Gobert

"Niezły roles"

Gdzie jest @tangiers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, człowiek...morza napisał:

Bardsiej się martwię o to że Miami zaraz zostanie bez gma

A wtedy i jedyny twój miecz i klakier padnie 

zazdrościsz, bo ja i mój Przyjaciel co roku gramy w finale NBA, a Ty i Twój klakier Camby łącznie przez cała historie przeszliście jeden raz 1 rundę PO - RAZEM. 

Tak jak Camby płacze za Johnem Wallem, Blakiem Griffinem i Anthony Davisem, tak Ty raczysz za Woodenem, to jest ta różnica między nami, ja jestem mistrzem beGM bez gwiazdki, a Ty jesteś spierdolony xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 Wrzucam tak o  jakby ktoś dalej miał watpliwosci czy chris Paul w naszych pacers mógłby wziąć większą odpowiedzialność za scoring. Od dwóch lat toczę o to spór i powtarzam, ze gdyby trzeba było to Paul spokojnie robiłby 20+ppg. 

tez fajny materiał jakby wyglądał Aytonem ataku jakby dac mu większa role a naprzeciwko mial wacków jak Theis, Hartenstein czy inny LMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Przeciw LMA nie błysnął, kiedy się dowiedział że ma grać przeciw tak zajebistemu defensorowi jak Hartenstein to popuścił w gacie i opuścił mecz, a że połowa wartości Aytona to CP3, gdzie nie masz nawet namiastki takiego playmakera to powodzenia;)

Nom, bezużyteczny typ, nie to co Hartenstein :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Hornets > Knicks

Co za hejteryzm. Widziałeś dzisiaj jak Cavs ssali bez Mobleya, jak do świetnej formy wrócił Beasley? Jak Kennard dzisiaj zdobył prawie tyle samo punktów co Whiteside?

A tak serio, to się GM Knicks chyba mocno zdziwi po głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.