Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Nie puszczę zrzutki fatalnej umowy Winslowa po takim jego sezonie dodatkowo bez bardzo mocnej dopłaty do GMów pod kuratelą. Jak znajdzie się ktoś nie mający nadzoru, który takie coś łyknie - to proszę bardzo. 

Ps Skoro odszedłeś z gry to jesteś już tu gościem. Zachowuj się tak by być mile widzianym, a nie próbuj kontynuować to co zacząłeś jakieś 1-2 miesiące temu, czyli nieustanne teksty poza granicą dobrego smaku w poszukiwaniu ulubionych przez Ciebie wymian postów bez zawartości merytorycznej. Bo szkoda mi na to czasu, więc jak dalej będziesz w taki sposób pisał, to nie doczekasz się już ode mnie żadnej odpowiedzi następnym razem. 

Mogę wrzucić wszystkie screeny Twojej opinii o Winslowie.

Jak trzeba być małym człowiekiem żeby wygrana w forumowej gierce mieć wyżej niż honor i przyzwoitość to ja nie wiem, za to Ty na pewno mógłbyś zabrać głos w tej sprawie Ekspercie 

no blokuj blokuj, to jedyne co masz do napisania , poza tym jesteś tylko... tu wstaw swoje ulubione angielskie słowo . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eMeS napisał:

...cellar door?

Ktoś wrzuci jak wyglądał ten trejd? :P

Do LAC miał is J.Winslow, 31pick tego draftu i 1 runda GSW 21’ a do Minnesoty Bridges (ten z rl Hornets) 

Swoją droga czemu January nie wrzuca tutaj wszystkich cofniętych deali J tych które już Eminencja zaakceptowała? Czemu tylko on ma dostęp do wszystkich wymian jeszcze przed draftem i FA? Czy to sprawiedliwe dla reszty graczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji to raczej po dyskusji ogólnej i tylko w przypadku nowych GM. Gra ma wiele płaszczyzn i trzeba stosować ochronę nowych graczy którzy mogą popełnić błąd. 
Doskonałym przykładem co mam na myśli są moje wymiany w pierwszym roku mojej gry. Skupiłem się na krok po kroku wzmocnieniu sportowym bez patrzenia w arkusz co zaskutkowało potężna strata finansowa która potem w dwa lata skrupulatnie odrabialem tracąc co chwila pomniejsze assety. A wszystko w związku z niezrozumieniem reguł finansowych. 
 

co do wymiany to była ona przedstawiona inaczej i nie wiem czy to była wtedy błędna wrzuta czy teraz poszła korekta aby wyglądało lepiej.  

Wyglada mi to na scieme ta druga opcja bo Bridges był mi oferowany już po aferze z Winslowem i na tamten czas na pewno nie był w Clippers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież blokowany miał być deal z Memphis gdzie za friko szedł cap space. Ten deal napisany teraz to przecież inny jest wiec nie przekręcacie rzeczywistości i nie róbcie dramy zbędnej. 

Przecież to jest zupełnie inny deal, deal między Clippers a Minnesota, bez Memphis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utworzyłbym komisje dla kwesti pending:

@january @tangiers jako finaliści plus @Tecu @karpik lub @Eld 

 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież to jest zupełnie inny deal, deal między Clippers a Minnesota, bez Memphis 

No wiec jego nikt nie blokował a taki padł zarzut co do @january

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Utworzyłbym komisje dla kwesti pending:

@january @tangiers jako finaliści plus @Tecu @karpik lub @Eld 

 

No wiec jego nikt nie blokował a taki padł zarzut co do @january

 

Ja to nie wiem Ignazz jak mam Ci napisać żebyś uwierzył ze January zablokował ten deal inaczej niż to robię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo ludzie, tez uważam ze należy ta kwestę weta uregulować, ale wyluzujcie. Okienko jeszcze nie otwarte, najpierw trade niech się pojawi w temacie i jak zostanie zawetowany, to możemy se pogadać, ale narazie robicie tylko niepotrzebne napięcie. 

 

Moim zdaniem macie tutaj z jednym racje na pewno - oczywiście nie może wiedzieć o planowanych transferach wcześniej niż inni, bo daje mu ta wiedza pewna przewagę. Moim zdaniem trade nowicjusza powinien pojawiać się normalnie w temacie i dopiero wtedy możemy se wetować czy debatować. I nie january sam, bo wiadomo chyba, ze czasem jest konflikt interesów. Tak bedzie najuczciwiej chyba. 

 

Niestety Qcin wciągnął widzę maca w prywatną wojenkę z januarym, i robicie nieprzyjemną atmosferę, jak znam życie zaraz się to skończy kolejna kłótnią i lockoutem. Mac szczerze myślałem ze kto jak to ale ty nie jesteś użytkownikiem który lubi się bawić w prowokowanie i passive aggresive teksty. Spokojnie mac, my wszyscy mamy tutaj tez coś do powedzenia, nie tylko january.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdegustowany postawa nowego GM któremu były GM zaszczepił złe geny i to na dzień dobry. To ze wklejony cytat (widziałem wcześniej ) zapowiadał walkę z wymiana w stylu z Memphis nie znaczy ze równy deal nie przejdzie. Podmieniliscie pionki bez zmiany narracji i teraz robicie zadymę. Dajcie spokój. Średnio @mac zaczynasz ponowna przygodę z beGM. 

@january zawetowałes wprost wymianę z Bridgesem i tymi pickami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mac po co ta nagonka na Januarego ? Narazie niczego oficjalnie Ci nie zablokował, bo sezon transferowy jest nie otwarty.

Odpowiem z jednym poście tutaj:

Jaka nagonka?

Wyraziłem w temacie obok swoje zdanie, nie obrażając przy tym nikogo.

3 minuty temu, ignazz napisał:

Tez jestem zdegustowany postawa nowego GM któremu były GM zaszczepił złe geny i to na dzień dobry. To ze wklejony cytat (widziałem wcześniej ) zapowiadał walkę z wymiana w stylu z Memphis nie znaczy ze równy deal nie przejdzie. Podmieniliscie pionki bez zmiany narracji i teraz robicie zadymę. Dajcie spokój. Średnio @mac zaczynasz ponowna przygodę z beGM. 

Też jestem zdegustowany.

Kilku userów zaczęło ekspercko komentować wymianę z udziałem Memphis, która w ogóle nie brała udziału w wymianie. To chyba pokazuje, że na starcie są uprzedzeni?

Nie wiedzieli o jaką wymianę chodzi, ale skomentowali już jednostronnie.

3 minuty temu, ignazz napisał:

Średnio @mac zaczynasz ponowna przygodę z beGM. 

Cóż, pozostaje mi przeprosić wszystkie inne pozostałe zawiedzione osoby.

Patrzę co takie złego napisałem i nie widzę tego.

Więc raczej to Wy na mnie patrzycie przez pryzmat niechęci do qcina.

Nie będę ukrywał, że jedynym powodem dla któego zdecydowałem się dołączyć jest to, że mnie o to poprosił, a go w pewien sposób lubię.

Obiecał pomoc na starcie, więc się zgodziłem.

Jednak ta gra ewidentnie nie dla mnie, lubiłem sobie wpaść i poczytać dramy, ale i trochę trudno o fun.

Mam nadzieję, że nie będzie mi już nikt proponować żadnych przejęć itp, widząc jakim fiaskiem się potoczyła moja obecność w tej grze.

 

Takie tylko pytanko @ignazz i @RonnieArtestics

nana temat poniższej wiadomości z przed kilku dni ( zanim cokolwiek napisałem coś co nawet Wy uznajecie za negatywne jako GM ) :

 

W dniu 18.10.2020 o 14:39, january napisał:

Nie chcę BMFa w Socie, przyzwyczaiłem się do coacha-głąba tam :P 

Chociaż BMF anty-Bron i january pro-Bron w potencjalnej serii to jednak byłoby coś fajnego :) 

Imo wiadomość ta jest jednoznaczna, że ja i qcin to jesteśmy głąby.

Ale na ten wpis nie zareagował żaden user.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.