Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@MarcusCamby nie wiem czy to takie post factum, czy zmiana w realu ze grają tylko 22 zespoły była przewidziana w regulaminie NBA przed sezonem? No chyba nie..

Ale skąd te dodatkowe pieniądze niby? Liga zmaga się z kryzysem. Zamiast spotkań we własnej hali i pełnym terminarzu, kilka pojedynków na Florydzie przy pustych trybunach. Właściciele liczą straty, więc chęć dodawania kasy jest po prostu irracjonalna w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

W sumie racja ale takie podejście może zabić u nas finanse za rok 

Dla Johna Walla nie było litości, mimo że tam jawnie właściciel go blokuje, bo chce zaoszczędzić z ubezpieczenia 40mln ;)

No niestety system nie jest idealny. Wiele rzeczy wychodzi po fakcie, wiele klauzuli nie zachodzi i potem są trudne realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2020 o 14:41, january napisał:

Terminarz na ten dziwny sezon:

Pisanie opisów do końca sezonu nie jest obowiązkowe, dla mnie w pełni zrozumiałe, iż spora część GMów może mieć problemy związane z okresem pandemii, a także jest okres wakacyjny. Oczywiście zachęcam wszystkich do skrobnięcia czegoś jak macie czas, ale to działa na waszą korzyść wyłącznie. Dodatkowo jako, iż nie chcę byśmy mieli zbyt duże opóźnienia później w głosowaniach (dalsze rundy PO zaburzają potem perspektywę) to nie ukrywam, iż czasu na opisy pod te 8 spotkań RS oraz na prawdopodobne play-in będzie bardzo mało (pod matchupy play-in to właściwie te 4 ekipy opis będą musiały układać jeszcze podczas głosowania ostatnich spotkań RS).

Obowiązkowe głosowania:

17-23 sierpnia (8 spotkań tych 22 zespołów w bubble)
24-30 sierpnia (Play-in)
7-13 września (pierwsza runda PO)
21-27 września (druga runda PO)
5-11 października (finały konferencji)
19-25 października (NBA Finals)

Wstępny termin draftu: 6-15 października.

 

Czy my ustawiamy swoje wyniki już po loterii w realu?

czy to nie było tak ze robiliśmy kalkę wyników i tu wiedza będzie zbyt obszerna danych gm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january @MarcusCamby @Eld @ozzy110 @karpik

Jak u nas wygląda sytuacja z graczami, których kontrakty są zaznaczone na szaro w arkuszu (czyli są niegwarantowane)? Kiedy jest decyzja odnośnie gwarantowania takiego gracza na kolejny sezon? Czy jak rusza FA (tak samo jak ci  na niebiesko z TO), czy przed startem nowego sezonu (co mi się wydaje logiczniejsze - ale nie jestem pewien)? I czy wymieniając takiego gracza podczas FA trzeba mu zagwarantować ten kontrakt, czy tak jak w rl NBA można go zwolnić bez żadnych konsekwencji i kasa znika z salary jako niegwarantowana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 minut temu, Pablo81 napisał:

Kto jest najbardziej utytułowanym GMem w beGM? Kto tu jest Popem?

U nas jest bardziej wyrównana stawka GM którzy są świetni i pamiętaj ze to dopiero 3 sezon gry. Mistrzów mamy dwóch Golden i Knicks ale obu odpowiedzialnych za tytuł nie ma wśród nas. Dlatego droga otwarta do tego tytułu. Osobiście cenie wszystkich ale Popowa estymą obdarzam tak 6-7 świetnych nazwisk z ogromna wiedza i nosem. 

Poznasz ich po jakości wpisów i szablonie składu. Czasem patrz nie na nazwiska ale i przyszłość klubu. Picki sałary cap space. Możesz szybko być czarnym koniem gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał:

U nas jest bardziej wyrównana stawka GM którzy są świetni i pamiętaj ze to dopiero 3 sezon gry. Mistrzów mamy dwóch Golden i Knicks ale obu odpowiedzialnych za tytuł nie ma wśród nas. Dlatego droga otwarta do tego tytułu. Osobiście cenie wszystkich ale Popowa estymą obdarzam tak 6-7 świetnych nazwisk z ogromna wiedza i nosem. 

Poznasz ich po jakości wpisów i szablonie składu. Czasem patrz nie na nazwiska ale i przyszłość klubu. Picki sałary cap space. Możesz szybko być czarnym koniem gry. 

Różnica poziomów trudności w zdobyciu misia z GS i NY jest nieporównywalna. Przejrzałem teraz temat poprzednich finałów i kilka osób pisało, że to majstersztyk (padały nawet okreslenia GOAT).

1 minutę temu, mac napisał:

Pewnie ten co mial warriors, gdzie analogicznie do popa wystarczylo wystawiac sklad :o

Downvote za stwierdzenie "najbardziej utytułowany" w grze z dwuletnią historią, czy za Popa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Różnica poziomów trudności w zdobyciu misia z GS i NY jest nieporównywalna. Przejrzałem teraz temat poprzednich finałów i kilka osób pisało, że to majstersztyk (padały nawet okreslenia GOAT).

Cofnij się pamięcią o trzy sezony. Takie zespoły zostały objęte.

No to Knicks mieli Melo za 25mln, Rose za 21mln, Noaha za 17mln, C. Lee ( na zawsze w Naszej pamięci! ) za 11mln i jeden fajny asset, który nazywał się Porzignis.

Dziś mają na koncie mistrzostwo, a w składzie Kawhi Leonarda, Anthony Davisa i Kyrie Irvinga. GOAT jest jeden.

Przykładowo GM Warriors zdobył dwa mistrzostwa, ale niemal rozmontował ten zespół trade'ami typu Klay Thompson za Avery Bradleya i Jae Crowdera... Tak więc raczej wspominany jest jako najgorszy GM gry.

Oczywiście nie ma co kierować się tylko składami jak sugerował Ignazz, bo Lakers niby mają mocny skład, ale sam GM nie cieszy się szacunkiem, bo gra niesportowo. Ja np. prawdopodobnego tegorocznego mistrzostwa mu nie pogratuluje, bo to tak jakby grać save&load w FMa.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Coś mi mówi, że CambyGOATa nie ma w tym TOP7 :(

Bardzo wysoko mam osoby które były w Radzie. Biorąc ostatnio dwóch połamańców zafajdałeś CV lekko ale nie zmienia to faktu ze wiedzę cenie. 
ciezko mi patrzeć na twoje głosowania bo są antyspurs i już od jakiegoś czasu ( Hield Trade ) trochę tendencyjny jesteś w tym anty ale cóż. I mam zupełnie inna ocenę GM Lakers któremu ręki nie dasz. ( kojarzy mi się z małżeństwem jednopłciowym ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

. I mam zupełnie inna ocenę GM Lakers któremu ręki nie dasz.

Zmieniłem, bo Jasio by się jeszcze obraził. Dobry chłopak ogólnie jest, a że przy okazji łachudra to inna sprawa 😘

2 minuty temu, ignazz napisał:

ciezko mi patrzeć na twoje głosowania bo są antyspurs i już od jakiegoś czasu

A kto Ci prawie Butlera na FA wygrał? Jakbyś nie strzelał samobojów to bym Lucasa i kungfubestie przekonał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Downvote za stwierdzenie "najbardziej utytułowany" w grze z dwuletnią historią, czy za Popa?

Za kult ( a wiec to drugie) 😛 ani to nie byl gm, ani najbardziej utytulowany (phil sie klania).

ale przypisuje mu sie wlasnie kazde sukcesy zwiazane z sas 

19 minut temu, ignazz napisał:

Mac jest ogromnym fanem Popa wiec dostałeś za nick ;))))

Wut? A co mam niby do nicka? Pablo81 brzmi ok

No to dobrze porownalem, aka najwiecej tytulow na barkach droba, timaD, manu, kawhiego, a do tego autodestrukcyjne deale jak Rodmana czy Kawhiego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.