Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mac napisał:

Chyba ktoś puścił taką plotę, bo już dostałem 3 propsy:

Pele + McKinie,

Dotson,

Myje Oni.

Wszystkie za mój pick.

Miye Oni nietykalny, proszę tutaj nie psuc atmosfery w szatni, wlasnie piwkujemy z Damianem patrzac jak Chopoczki robia rzez ze Spurs i czekamy na Denver :) wasże zdrowko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o wykładnię:

Czy mogę skorzystać z Rondo, skoro zagrał w meczach numer 6 i 7 Lakersów a moja seria zapowiada się na 7meczową? Wcześniej był też probably/questionably, Lakers nie potrzebowali go w pierwszej rundzie a ja pewnie tak. Pewnie będzie to na mocno ograniczonych minutach i oczywiście nie zamierzam brać jego statystyk z meczu numer 8em.

Z góry dziękuję za wypowiedzenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tecu napisał:

Mam pytanie o wykładnię:

Czy mogę skorzystać z Rondo, skoro zagrał w meczach numer 6 i 7 Lakersów a moja seria zapowiada się na 7meczową? Wcześniej był też probably/questionably, Lakers nie potrzebowali go w pierwszej rundzie a ja pewnie tak. Pewnie będzie to na mocno ograniczonych minutach i oczywiście nie zamierzam brać jego statystyk z meczu numer 8em.

Z góry dziękuję za wypowiedzenie się.

Imo tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra, chciałbym dopytać mądrzejszych o kilka kwestii :)

1. Hardcap Clippers:

Pozyskać trochę gotówki, żeby uniknąć multiple-year hardcap - to wszystko jasne. Ale co dalej. Jak to będzie wyglądało, kiedy w trzylatce spadnie ten okropny finansowo sezon 17/18?

2. Cash transaction:

Wydawać mogą zespoły, które mają dodatni bilsms finansowy, ale w trzylatce czy tylko ostatni sezon brany jest w tym przypadku pod uwagę?

3. Stash:

Mam w tym momencie kilku stashowanych graczy. Dwóch z nich zagrało już w rl NBA.

Oczywiście jednym z nich jest Terence Davis. @january wspominałeś, że mogę z nim podpisać 1+1to. Rozumiem, że to kontrakt w wysokości: $898,310/$1,517,981, tak? Czy to jest jedyna możliwość, bo coś czytałem, że mogę podpisać 3-letni kontrakt i potem jest UFA, a pytam o to dlatego, czy wtedy ewentualnie mam możliwość extension po drugim roku zrobić? 

Ignas Brazdeikis. Chłopak zebrał jakieś ogony w Knicks, czyli ma za sobą już rookie season, prawda? Czyli też muszę go już teraz podpisać, reszta jak wyżej, tak? 

4. Two-way players:

Czy mogę podpisywać na two-way zawodnika, który w poprzednim sezonie był na umowie 2way w innym zespole? 

Czy mogę podpisać na 2way gracza, któremu skończył się normalny kontrakt w innym zespole, ale tamten zespół z niego zrezygnował? 

Można podpisywać na 2way gracza wybranego w 2 rundzie draftu. A czy inny zespół może przechwycić takiego zawodnika oferując mu normalny gwarantowany kontrakt? 

5. Terminarz offseason:

Jest już wstępny terminarz, jak będzie wyglądał ten offseason? Od kiedy będzie można ogłaszać wymiany, do kiedy trzeba zdecydować o team option, kiedy draft, fa, ile czasu mamy na decyzję o podpisanieu kontraktu z graczami wybranymi w 2 rundzie itd.? 

 

Z grubsza tyle, jakbym o czymś jeszcze sobie przypomniał to będę pytał. Pozdro :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Drobna kwestia, ale muszę dopytać. Co jest w przypadku gracza, który jest stashowany od kilku lat, zagrał w ostatnim sezonie 1 mecz w NBA, ale już wiadomo, że  wyjechał na nowy sezon do Europy?? Muszę się zrzec praw do niego, jeżeli go nie podpisze? Czy w tym przypadku, po prostu dalej jest na liście stashowanych i ewentualnie, jeśli uznam, że blokuje miejsce dla kogoś na tej liście to wtedy się zrzekam tych praw? Mogę to zrobić w dowolnym momencie czy jest jakiś konkretny okres w roku na takie sprawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@january

Drobna kwestia, ale muszę dopytać. Co jest w przypadku gracza, który jest stashowany od kilku lat, zagrał w ostatnim sezonie 1 mecz w NBA, ale już wiadomo, że  wyjechał na nowy sezon do Europy?? Muszę się zrzec praw do niego, jeżeli go nie podpisze? Czy w tym przypadku, po prostu dalej jest na liście stashowanych i ewentualnie, jeśli uznam, że blokuje miejsce dla kogoś na tej liście to wtedy się zrzekam tych praw? Mogę to zrobić w dowolnym momencie czy jest jakiś konkretny okres w roku na takie sprawy? 

Skoro zagrał, chociaż jeden mecz to albo go podpisujesz albo tracisz prawa do Niego.

Twarde prawo, ale prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby czy możesz rozpisać o co chodzi z Twoimi pickami? Jak wyglądają te zastrzeżenia i w co się zamieniają? Bo ten Twój pick 20-22 jest w co najmniej 3 drużynach- Pelicans, Rockets i Nuggets i w każdej rubryczek ma inny zapis w arkuszu- czy można by to jakoś uporządkować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

@MarcusCamby czy możesz rozpisać o co chodzi z Twoimi pickami? Jak wyglądają te zastrzeżenia i w co się zamieniają? Bo ten Twój pick 20-22 jest w co najmniej 3 drużynach- Pelicans, Rockets i Nuggets i w każdej rubryczek ma inny zapis w arkuszu- czy można by to jakoś uporządkować? 

Wydaje mi się, że zapis jest bardzo prosty.

Pick 20-22 jest przez trzy lata chroniony w TOP10 i nie zamienia się w nic, jeśli przez dwa następne tak jak i w tym będę miał pick w TOP10.

Natomiast drugi pick ląduje w Nuggets, dwa lata po tym jak zostanie oddany do Rockets lub jeśli nie zostanie oddany to po zakończeniu projekcji czyli w 2024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.