Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Pytanie do Rady czy wpisanie o czasie wymiany i jej lajk zamiast pisania ok nie jest wystarczające do przeprowadzenia wymiany ? Tym bardziej ze w PM przed czasem jest klepnięcie deala i prosba o wpisanie do tematu. 

Może i bym jeszcze o to powalczył, gdyby nie fakt, że lajka dałeś 13 minut po zamknięciu okienka ( tak, da się i to sprawdzić ), więc sorry, ale nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale PM się nie liczy, było to 100 razy wałkowane, musi być potwierdzenie w temacie, co mam powiedzieć, deadline był znany od dawna, nikt Wam nie kazał wklepywać wymiany o 23:59.

Ok

Wpisywaliśmy równocześnie serio ;) 

23:57 

Skoro PM jako wyjaśnienie nic nie zmienia nie ma tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Reset to możecie zrobić, ale nie musicie.

No piszę właśnie, że mogę.

1 minutę temu, january napisał:

W przypadku Sixers się będzie opłacać jak mają +40/+4/-56 jakoś, bo inaczej za rok byliby w kompletnej piździe :P No, ale ten minus nie wyparowuje.

Ale skoro nie da się wyzerować licznika, to przecież to nie jest żaden reset ;) 

Znów po prostu zapomniałeś napisać co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że o każde słowo trzeba się dopytywać.

Skoro reset to reset, ale jednak nie reset, chociaż przecież reset, ale może nie reset tylko coś co zostało nazwane resetem, ale nim nie jest a my czepiamy się o słówka, choć właśnie te słówka a dokładniej ich ukryte znaczenie mają największe znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

masz napisane w regulaminie "a bycie do 10% SC na minusie będzie wciąż miało konsekwencje. "

A Ty znów roszczeniowa postawa po raz setny, jak od sprawy kadeema allena, byle pod siebie, a sam nic.

No hard cap jest przecież konsekwencją bycia na minusie (pomimo jak to ja i zapewne nie tylko ja myślałem, wyzerowania licznika).

I nie życzę sobie komentarzy jw (sprawa Kadeema Allena to był Twój kompletny brak ogarniania całego tego burdelu i nie było tam choćby ułamku mojej winy), bo nie ma to związku z tym o czym mówimy, a kolejny raz wychodzi, że nie udało się mi domyślić o co chodzi w regulaminie, choć zapis wyglądał z pozoru na jasny do zrozumienia.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Skoro reset to reset, ale jednak nie reset, chociaż przecież reset, ale może nie reset tylko coś co zostało nazwane resetem, ale nim nie jest a my czepiamy się o słówka, choć właśnie te słówka a dokładniej ich ukryte znaczenie mają największe znaczenie. 

właśnie to jest chore, że po raz kolejny jest to wałkowane i jest dalej nie w pełni jasne a potem można czytać, że twórca wkurwiony, bo jak to go nie rozumieją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Temat już był wyjaśniony, kilka stron wcześniej. Wrócić, przeczytać, dedukować się, a nie zadawać po 100 razy te same pytania.

 

Wrzucie formułę, wykluczenia i założenia to się stworzy excela dla wyliczeń. Nawet zgłaszam się do stworzenia takiego pliku. By każdy miał to w jednym miejscu.

Nie mówię tu nawet o resecie, ale o każde capy jakie mamy w lidze.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Czy można już robić deale?

Ani mi sie waż.

Czekamy co w RL postanowią i do tego dopasujemy nasze rozgrywki. Wygląda, że sezon zostanie dokończony, a jak Ci dobrze wiadomo, transfery są po zakończeniu sezonu. Tutaj to nawet July memorandum nie będzie, draft we Wrześniu a reszta w rękach Boga.

A tak gwoli przypomnienia. Rada liczy teraz tylko dwie osoby. Ja i Ozzy. Moja propozycja jakiegoś zawieszenia sprów i powrotu uznanych nicków w to gro została obśmiana, więc proszę nie mieć prestensji do jakiś kontrowesyjnych decyzji, ale ktoś je będzie musiał jednak podejmować podejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.