Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Szulim napisał:

na tym polega extension ;) i nie słyszałem w NBA o sytuacji w której zawodnik podpisuje kontrakt na 1+1 a później nagle zespół daje mu 2+1 = te negocjacje raczej trwają przed podpisaniem i zawodnik zawsze może jeszcze wygrać inny klub

jeżeli się mylę to proszę o przykład, chętnie się z nim zapoznam 

Na tym polega według Ciebie, a według mnie na czym innym. Tu znów czy jest sens teraz tworzyć po kilka postów na temat tego jak się interpretuje dane słowa czy definicję? Ja tego robić nie chcę.

Ja dałem propozycję czegoś, rozumiem że jesteś na nie. Obecnie takiej opcji zdaje się nie ma. Jak inni sa na nie też spoko.

Widze że te przpeisy są tak absurdalnie skomplikowane, że sam bym chciał by inni userzy proponowali udogodnienia, a nie mamy grę że Ci co stworzyli przepisy mają ogromną przewagę nad resztą imo.

 

Uważam, że cąłkiem możliwe, że np jakiś gracz Reggie Jackson był pewny że chce grać w LAC, a Ci mogli mu dać maks 12 rocznie, na 4 lata, lub na 2 lata i wtedy mamy pełnie praw i wybieraj co wolisz.

Inne kluby miały pewnie więcej.

Lub jak np San Antonio przedłużało Tima, to też na zasadzie raczej było pewne że tam będzie grać i tylko pytali czy się zgodzi na ciut mniej, dzięki czemu będzie więcej pieniędzy na innych graczy czy najwyższą pensję dla trenera w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

I potem masz 4 zdrowych graczy przed 4 runda FA, wliczając w to Gabriela Decka, w sezonie w którym nie masz własnego picku ;)

zycie, jest jedno mistrzostwo co stanowi dobry bilans

nie byloby kontuzji bylaby inna sytuacja finansowa

ten sezon na przeczekanie i podwaliny pod przyszlosc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.