Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

wreszcie czytając kocmopoły Elda na temat mojego teamu

Jak broniłem Butlera w Lakers to serduszka latały, a jak tu mam inne zdanie to kocmopoły.

Kto tam z piątek sensowny na IV turę Lakersom zostanie do wyrwania?

TT, Felicio, Diallo i Boban.

Tragedii nie ma @january. Spokojnie kogoś zgarniesz, na luzie zmieścisz się poniżej luxury i nawet 15 gracza będziesz mógł podpisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Apropo Rondae Hollis-Jeffersona to przecież on u mnie dostanie zdecydowanie więcej minut niż w Raptors, więc przy takiej samej ofercie skąd głosy na Raptors ?

A Craig u mnie dostanie tyle minut ile będzie chciał. A w przyszłym sezonie jak wróci Durant to ile on mpg zagra? 12? A u mnie +30.

No ale pewnie kasy nie odpuści. Choć 2 lata vs 4 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Jak broniłem Butlera w Lakers to serduszka latały, a jak tu mam inne zdanie to kocmopoły

Spoko, jak pisałem o Butlerze to @january pisał, że może i często mam inne zdanie i krytykuje Lakers, ale głosować umiem. 

Nagle gadam głupoty :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Co do deklaracji braku trejdu to ja nie zagłosuje na nikogo w SAS/NYK/MIN jak jest blisko, kiedy nie ma deklaracji no-trade przez dłuższy czas, za rzucanie workami trzeba płacić. Oczywiście jak mają zdecydowanie najlepszą ofertę (Bazemore w NYK np) to inna sprawa.

widze zabawa w zlotego goebbelsa dalej trwa w najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Lepiej być backup Jokicia niż Dedmona. 

@ignazz czekam na rolę Lena. Jeśli jest starterem to głosuję na Spurs. Jeśli nie jest to za oferowanie go całej lidze nie głosuję na Spurs, bo nie dali jedynej wysokiej oferty finansowej, a gracz ma trochę dumy. 

Przez pierwsze trzy miesiące do otwarcia się okienka transferowego będzie starterem.

A później się zobaczy gdzie będzie.

Dobrze, że nie mogę głosować na Lena ale ja mu obiecuję nietykalność jak by co i pozycję startera przynajmniej do momentu całkowitego ozdrowienia Nurkića i jego powrotu do formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Ogólnie jestem wnerwiony

To się nie wkurwiaj, jesteś zły, że też chcę mieć solidnego zmiennika? Piszesz o tym, że może mieć szanse, a przecież obiecałeś s5 Dedmonowi. Trzeba było nie obiecywać, zobacz jak w tym momencie wygląda sytuacja Olynyka, on też miał sporo obiecane, a wygląda na to, że wylądaje na końcu rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

A Craig u mnie dostanie tyle minut ile będzie chciał. A w przyszłym sezonie jak wróci Durant to ile on mpg zagra? 12? A u mnie +30.

No ale pewnie kasy nie odpuści. Choć 2 lata vs 4 lata. 

Rondae dostaje roczny kontrakt w czasie, którego jego głównym celem będzie gra jak największych minut , przy których będzie chciał się "wypromować". U mnie to dostaje. W Raptors nie. 

A co do Craiga to moja oferta jest po prostu najlepszą z dostępnych, więc jednak granie sporych minut w tym sezonie, a także w kolejnych obok Hardena i Duranta jest po prostu dla niego najsolidniejszą opcją. 

4 minuty temu, fluber napisał:

Bo on w rl nba poszedl do raptors. Wiec pewnie dlatego

To chyba jedyny argument przemawiający za Raptors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Twoje nastawienie od bilansów RS, poprzez 1 rundę PO przy głosowaniach na temat Lakers już znamy^. Warriors mogliby tu grać nie tylko bez Duranta końcówkę, nie tylko z słabym Currym, ale móc jedynie wystawić skład w rodzaju Livingston-Nwaba-Ennis-Looney-Bogut, a i tak byś na nich zagłosował 😉 

Jeszcze niedawno Jasiek wcale tak bardzo Looneya nie cenił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

 

A co do Craiga to moja oferta jest po prostu najlepszą z dostępnych, więc jednak granie sporych minut w tym sezonie, a także w kolejnych obok Hardena i Duranta jest po prostu dla niego najsolidniejszą opcją. 

Jak wróci Durant to rzeczywiście będzie grał rozsądne minuty.

Za rok to on będzie marzył aby odejść oglądając parkiet z bliska przez jakąś jedną kwartę. 

U mnie ma 2 lata, u Ciebie 4 lata niewoli za Durantem. Licząc, że dasz mu rosnący kontrakt ( bo raczej nie po równe 6,5M co rok ), to w sumie mało co traci a minuty ma pewne u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie backupem gwiazdy na C jest faktycznie mało sexy w playoffach, grasz te 12-15 minut w 2nd unicie i w sumie tyle, normalnie Looney na luzie wybrałby Lakers, bo ma realne szanse na dużo większą rolę w zespole za bardzo podobne pieniądze, on tam byłby najlepszym centrem, a w niektórych matchupach w playoffach taki Olynyk jest unplayable.

Tyle że january już zdążył przekonywać wszystkich o zajebistości Dedmona, więc nie ukrywam, jest śmiesznie. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

U mnie ma 2 lata, u Ciebie 4 lata niewoli za Durantem

Mocne słowa jak na gościa, który niedawno grał w Nowej Zelandii. 

Tu gra o coś od razu i jest użytecznym graczem rotacji mocnej drużyny. Mogą grać z KD także obok siebie przecież. Durant nawet na C grywał. Do tego pewnie po kontuzji będzie miał mocno managerowane minuty. 

Craig w tej lidze nic nie zarobił. Idzie na większą umowę gwarantowana do lepszej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Bycie backupem gwiazdy na C jest faktycznie mało sexy w playoffach, grasz te 12-15 minut w 2nd unicie i w sumie tyle, normalnie Looney na luzie wybrałby Lakers, bo ma realne szanse na dużo większą rolę w zespole za bardzo podobne pieniądze, on tam byłby najlepszym centrem, a w niektórych matchupach w playoffach taki Olynyk jest unplayable.

 

No akurat wg forumowego rankingu graczy NBA z trójki Dedmon-Olynyk-Looney najgorszy jest Looney:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.