Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież mam dystans do siebie do gry i do Was z należytym szacunkiem oczywiście ...nie wiem czemu robicie ze mnie teraz poważnego gościa gdy te wpisy traktuje jako żartobliwe odpisanie twoich „ grosze”. Monte Morris ma cała te kasę nie przez cała znana historie świata tylko płace mu taka nadwyżkę w cztery lata współpracy na boisku i poza nim. Zebrałem fakty w całość i dla rozładowania atmosfery napisałem historyjkę.  Ale obrazowe pokazanie różnicy finansowej dla Monte Morrisa jest jednak poważne dla niego i jego rodziny  - dla nas zabawa dla niego ciężko zarobiona kasa  

9 minut temu, Lucas napisał:

Polecam trochę dystansu ;)

Dlatego ściągam świetnego strzelca za trzy. Tu jesteśmy zgodni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, karpik napisał:

@january 2 szybkie pytania, bez lania wody:

1. Jak zamierzasz pogodzić minuty Olejnika, Dedmona i Favorsa?

2. Jak zamierzasz wykorzystać early-birds Favorsa i dać mu więcej kasy, skoro w kolejce po wypłatę jest przed nim ta chudzina Ingram? 

1. Dostaję flexibity z przeróżnymi lineupami (small/bigball), bo ci gracze bdb z sobą fitują. Na pewno LeBron dostanie minuty na SF, Nie wykluczam tu minut ultrabigball z Butlerem i Ingramem na 1-2 nawet, jest duża dowolność. Więc do rozłożenia byłoby pewnie około 80minut na pozycje PF-C zakładając pełną rotację 
Tak to widzę totalnie wstępnie (uśredniam np LJ i BI do 32 mpg) :
SF Ingram 32/ LeBron 16
PF LeBron 16/ Olynyk 21/ Favors 11
C Favors 16/ Dedmon 26/ Olynyk 6
Fit Favors-Dedmon na parkiecie jest według mnie zajebisty (DD gra 4kę w ataku i 5kę w obronie, Fav na odwrót).

2. Zamierzam mieć obu w przyszłym sezonie. Może się to wiązać z odejściem jednego rezerwowego z mojego składu już w tym sezonie (nie ukrywam tego), może w przyszłym. Jak wiadomo nie przepadam za oddawaniem swych graczy, ale 1 odszedłby z Lakers (nie s5).

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Butler Ingram nie wykluczasz na PG/SG na szybko aby minuty wysokich świetnie wyglądały?darmowy Russell ( boje mu się te twoje oszczędności pokazać na osi czasu z wypłata +500 bo byśmy doszli do stworzenia świata cztery razy jak nie więcej / Huerter plus Korver ORAZ Claxton lubią to! jedyny GM który w walce o Fava zapomina ze ma takiego rookie. Który pewnie vs GSW przestawi w opisie caly zespół a vs Denver zje Joka. Ale to później... po głosowaniu. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, january napisał:

PF LeBron 16/ Olynyk 21/ Favors 11
C Favors 16/ Dedmon 26/ Olynyk 6
Fit Favors-Dedmon na parkiecie jest według mnie zajebisty (DD gra 4kę w ataku i 5kę w obronie, Fav na odwrót).

Zatem favors, dedmon i olynyk graja po tyle samo?

Favors ma grac czworke w obronie a nie piatke???? Przeciez jego obrona na czworce a na piatce to przepasc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Zatem favors, dedmon i olynyk graja po tyle samo?

Zobaczymy, sezon jest długi, rok temu były pretensje, że 32mpg Favorsa to za dużo, tutaj masz wstępnie mniej znacznie.

1 minutę temu, fluber napisał:

Favors ma grac czworke w obronie a nie piatke???? Przeciez jego obrona na czworce a na piatce to przepasc:)

Jego gra w ataku przy nierzucającym Gobercie to była przepaść, w obronie duet Fav-Gob robił świetną robotę, a tutaj zarówno Favors jak i Dedmon potrafią bdb bronić perimeter, więc defensywa powinna być mocarna. Inna kwestia jest taka, że dalej mam tu ogromne flexibility z lineupami etc. Więc się jeszcze muszę zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Zobaczymy, sezon jest długi, rok temu były pretensje, że 32mpg Favorsa to za dużo, tutaj masz wstępnie mniej znacznie.

Jego gra w ataku przy nierzucającym Gobercie to była przepaść, w obronie duet Fav-Gob robił świetną robotę, a tutaj zarówno Favors jak i Dedmon potrafią bdb bronić perimeter, więc defensywa powinna być mocarna. Inna kwestia jest taka, że dalej mam tu ogromne flexibility z lineupami etc. Więc się jeszcze muszę zastanowić.

Minuty favorsa w porzadku. Raczej dedmona i olynyka za duze:)

Po calym roku napierdalania nas jakim geniuszem w obronie na centrze jest favors i tlumaczenia ze favors w obronie na pf a na c to dwaj rozni gracze teraz bez mrugniecia okiem opowiadasz o zajebistosci favorsa na pf w obronie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Po calym roku napierdalania nas jakim geniuszem w obronie na centrze jest favors i tlumaczenia ze favors w obronie na pf a na c to dwaj rozni gracze teraz bez mrugniecia okiem opowiadasz o zajebistosci favorsa na pf w obronie:)

Favors ogólnie jest geniuszem w obronie, a cały rok Was napierniczałem, jaka różnica jest między nim w ataku na C, a grze jako PF przy nierzucającym C 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Favors ogólnie jest geniuszem w obronie, a cały rok Was napierniczałem, jaka różnica jest między nim w ataku na C, a grze jako PF przy nierzucającym C 😉 

Nie przypominam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, january napisał:

Aha

Cytat

Derrick Favors, nowa i zajebista wersja 2019.

Favorsa poza Qcinem mam wrażenie wszyscy dalej nie doceniają. Derrick wskoczył od kilku miesięcy na znacznie wyższe obroty, gra zdecydowanie najlepiej w karierze i jest przekozakiem na swojej naturalnej pozycji (C). W defensywie różnica między nim, a Gobertem jest znaczna na korzyść Derricka. Owszem jest to kwestia gry vs ławki, ale nie tylko – przykładowo w serii z Rox w RL NBA najlepsze on/off Favors łapał właśnie przeciw starterom rywala. Tajemnicą pozostanie błąd Snydera, który przegrał serię grając wielkie minuty kasztaniącym Gobertem, zamiast Favorsem na centrze.

Cytat

Mój najlepszy podkoszowy defensor Favors stara się troszkę ograniczyć Davisa.  Naprawdę mógłbym szeroko opisywać dalej jak zajebiście jako C wygląda Favors

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fluber bo zawsze mnie to ciekawiło, Ty masz te posty Januarego pozapisywane czy szukasz na bieżąco ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@fluber bo zawsze mnie to ciekawiło, Ty masz te posty Januarego pozapisywane czy szukasz na bieżąco ?

Cytuje z pamieci:)

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Aha

Akurat z tego co wypisałeś to nie wynika nic^. Dla mnie naturalna pozycja Favorsa w obecnej lidze to center. Wolałbym go nie wystawiać full-time jako PF, również w defensywie, ale tutaj masz wszystkich wysokich broniących na perimeter, a nie tylko drop na picku (Gobert).

Jednak te cytaty to odnoszą się do tego, że Favors jest zajebisty jako C(szkoda że uciąłeś to z Favem w drugim cytacie, nie było tam czegoś o najlepszym rollmanie w lidze :) ), akurat nie masz tu jego słabości. Chyba w RS kiedyś napisałem, że Fav lepiej broni na C niż na PF, potem ely3 mnie prostował, ale głowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z Favorsem jest to, że jego metryki są fajne, ale brakuje tych high impact plays, zwłaszcza na PF, ale mówienie, że w D jest lepszy od top 3 rim protectora ligi to przesada 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferty dla Harrisa i Favorsa przechodzą, można głosować.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dzięki Wam radni!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to było po pierwszej turze? Teraz to już regulamin ponad wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@january

Dlaczego nie ma extension od Rockets dla Jaylena Browna? 

Winslow ma PO przy ofercie od Kings. 

Edytowane przez Alonzo
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dlaczego nie ma extension od Rockets dla Jaylena Browna? 

Oferta była nieprawidłowa, a nie można robić reofert extension. Regis będzie miał 3 i 4 rundę FA.

Dzięki za Winslowa.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kings na Younga też chyba ostatni rok PO.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, karpik napisał:

Jak to było po pierwszej turze? Teraz to już regulamin ponad wszystko?

Gdybyś nie napisał Ignasiowi, że 8% to kwota o którą wzrasta kontrakt dla gracza TYLKO w drugim roku kontraktu (a później dokładnie o tą kwotę), to całkiem możliwe, że też bym miał źle ofertę dla Oubre, dlatego ja ten błąd Shevcu rozumiem doskonale i jak udało mu się to rozplanować, to nie karałbym go za to aż tak srogo. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi