Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę skończmy z tymi miastami w końcu. Dostałeś niezasłużenie LeBrona za szkole syna, a teraz próbujesz przekonać tym, że Looney przejdzie bo oglądał Bryanta. 

Nie masz argumentów, które mogłyby pokazać Twoja pracę GMa, że ciągle próbujesz wszystko miastem rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

A na c*** miałbym dawać 10 mln IT? Lol, jak oferty były c***owo złożone albo niejasne były priorytety to prosiliscie o wyjaśnienia , a mnie w analogicznej sytuacji upierdalacie gdzie dałem 2 razy większy hajs Mattowi niż druga najlepsza oferta , śmiechu warte są takie decyzje

no bez jaj, mnie przepuściliście z kontrofertami to na takie coś też wypada przymknąć oko, nie róbmy sobie jajec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nom, jest tak c***owa fucha, że Śliwka na niej wbił się do Team Usa:D

i bierze go mistrz begm do s5

takze fajna rola do wypromowania sie jak widac xd

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jako fana Lakers całkiem sporo go to obchodzi :) 

Moja 1/27 Looneya zdecydowanie nie jest fanem Lakers.

Pisanie, że nie dałeś mu więcej "bo chciałeś się zmieścić pod luxury" to dla mnie "dziękuję - do niedozobaczenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie masz argumentów, które mogłyby pokazać Twoja pracę GMa, że ciągle próbujesz wszystko miastem rozwiązać?

Główny argument, to większa rola w zespole, który osobiście kupuję, a te 1,4 mln w skali 4 lat to jest na tyle mało, że "bycie fanem Lakers i chęć gry w LA" mogą akurat przeważyć szalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Swoja droga jesli Plumlee grał obok Jokicia to mniejszy, chudszy i szybszy Looney chyba pare minut tez tak moze zagrać?

wątpliwe, ja nie zamierzam ukrywać, że celuje w backup, czekamy aż Jasiek zadeklaruje s5 i brak trejdu przez min 3 lata, bo widać, że wystawia coraz cięższe działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january @MarcusCamby @ozzy110 Dopiszcie ki tego Thomasa, albo przerzucie go do IV rundy, przecież to absurd żebyście anulowali mu czek na 10 mln, gdzie alternatywa jest 6 mln z powodu jakiejś literówki , Jakby Matt się dowiedział ze nie dostanie 4mln za friko i gry w PO teamie z powodu literówki to by został grać w Europie . 

Camby tyle piszesz, ze jesteś przeciwko gamblingowi i lubisz grę fair to czemu w takim przypadku chcesz upierdolic 4mln Thomasowi ? O to, ze chodzi o Matta wyjaśniłem przecież jeszcze przed reofertami , od razu po tym jak wyraziłeś zdziwienie k kogo chodzi , a teraz Matt i Minnesota maja znowu być pokrzywdzeni w tym FA? Najpierw kradzież Khrisa a teraz Matta, super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Jaką pracę GMa? Według tego rankingu flubera wciągam Nuggets, a i tak zaraz Eld wyskakuje z tekstem "słabszy zespół, Russell to Wiggins vol2"

Próbujesz mi wpoić poczucie winy, że mam swoje własne zdanie w sprawie Denver > Lakers.

Rób tak dalej.

A z tym D'Angello Wiggins to chętnie odszczekam po pierwszym roku jego grania za maksa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

To co ten Looney gazet nie czyta?

I Twittera pewnie nie ma. 

Argument o plakacie Gwaltka jest tak samo ważny jak to, że napiszę iż Looney marzy o byciu backupem najlepszego centra w lidze 

3 minuty temu, january napisał:

próbie ignorowania osobistych sympatii i preferencji Looneya

To chyba powinien dać zniżkę GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.