Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Ja Ci powiem jak wygląda według mnie sytuacja.

Zrobię dowolną reofertę z SnT do Raptors : wygra inny team z obłudnie zatroskanymi GMami "czemu nie dałeś 5y maxa Butlerowi"

Zrobię reofertę 4+1PO max dla Butlera i nagle wygrają Raptors...

Przecież możesz dać jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ja Ci powiem jak wygląda według mnie sytuacja.

Zrobię dowolną reofertę z SnT do Raptors : wygra inny team z obłudnie zatroskanymi GMami "czemu nie dałeś 5y maxa Butlerowi"

Zrobię reofertę 4+1PO max dla Butlera i nagle wygrają Raptors...

A GM Lakers przyjdzie tłumaczyć się na konferencji w takiej koszulce 

aAtPwDW_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Pisałem o Jimmym w sumie, ale faktycznie, zakładając scenariusz, gdzie Butler trafia do Miami (IMHO powinien), to Durant nie idzie do Raptors, tylko do innego zespołu, albo zostaje w Warriors. 

Ale teraz to ja już nic nie wiem. Heat zepsuli, Lakers zepsuli, przez co Raptors mają szanse na obu, bo jak ktoś z duetu Butler-Durant ma trafić do Ontario, to raczej obaj.

Tylko, że u mnie masz zapewne duet Durant - Harden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie mogę.

Możesz, tylko głosy się będą liczyły osobno ( czyli jak 8 głosów będzie na snt, 8 na 5-letni, a 9 na Spurs to Butler trafia do Spurs). Przecież rok temu tak mi to tłumaczyliście jak chciałem złożyć więcej niż 1 ofertę za LeBrona. Że mogę, ale głosy będą liczone osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Możesz, tylko głosy się będą liczyły osobno ( czyli jak 8 głosów będzie na snt, 8 na 5-letni, a 9 na Spurs to Butler trafia do Spurs). Przecież rok temu tak mi to tłumaczyliście jak chciałem złożyć więcej niż 1 ofertę za LeBrona. Że mogę, ale głosy będą liczone osobno.

Zgadza się , dokładnie tak to zostało wytłumaczone , przez @january zreszta we własnej osobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą @LeweBiodroSmoka bez ruchów a może być największym zwycięzca offseason. Są spore szanse na to, że będzie miał zdecydowanie najlepszego zawodnika Zachodu w składzie, bo po kontuzji Duranta (i prawdopodobnym odejściu) z konkurentów zostawał tylko Harden, który może przenieść się do Wizards.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie mogę dołożyć już 5 oferty w reofercie.

+ jeśli 10 osób ma jeden cel w głosowaniu Butlera, to rozdrobnienie głosów da mi autoporażkę z marszu.

Jak zakładasz, że się na Ciebie uwzięliśmy, to co nie zrobisz, skończy się porażką:) 

No to rzeczywiście spierdzieliłeś sprawę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Swoją drogą @LeweBiodroSmoka bez ruchów a może być największym zwycięzca offseason. Są spore szanse na to, że będzie miał zdecydowanie najlepszego zawodnika Zachodu w składzie, bo po kontuzji Duranta (i prawdopodobnym odejściu) z konkurentów zostawał tylko Harden, który może przenieść się do Wizards.

 

Dokładnie u nas Zachod może się zrobić dużo słabszy niż w realu 

doncic

leonard 

durant

harden 

capela 

są na wschodzie 

Jimmy Spur 

Edit : w druga stronę Johny Wall 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Czyli tangiers nie może zmienić co nie?

Nie, nie mogą i to było jeszcze przed powstaniem regulaminu.

Tylko w kontrofertach możecie sobie dobrać kolejność, ale one nie mogą tyczyć się tych samych graczy, więc ty też Leonarda na priorytet rzucić już nie możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Fakty o Sixers to są takie, że LeBron ich olał, a Butler stamtąd spierdoIił, więc kiepski argument dajesz na swoją korzyść. Ogólnie większość rzeczy o które mówisz tyczą się marketu, ale jednak kultura organizacji też decydowała, bo tych big marketów jest kilka. Czemu Nets, a Nie Knicks? Czemu Clippers? Ty zamykasz to tylko w słowie market. Ja bym powiedział market + kultura organizacji, więc jeśli jedno odpada, to znaczenie tego drugiego wzrasta.

BMF, a co myślisz o strategii @tangiers do której sam zainteresowany się nie odniósł. Wypracował sobie olbrzymi cap space i nikt na dziś nie wie po co. Zachowując Gallo dalej miałby kasę na Duranta, Butlera lub Middletona. Do Vucevica ma cap hold. Odrzucił gracza z impactem all-stara i nie widzę wizji co dalej. Mało tego, wystarczy że @shevcu widząc co się dzieje rzuci takiemu Vucevicowi 70/2 i Heat zostają z niczym. Pytam kolejny raz jako agent Butlera, jaki jest tu plan. Ignazz coś przedstawił, a tangiers rzuca głodne kawałki o kumplu Wade.

Spurs są gotowym teamem do walki, a Heat tylko płonną nadzieją, ale ja nie widzę tu szans na teraz.

Czy Ty chcialbys mnie ujebac z 35 mln dla Vuca??? Raz ze on tyle nie moze dostac a dwa ze bez przesady ale kolo to max zasługuje na 100/4 czyli to co dostal w realu. Kings moga przeplacic graczy ale z drugiego rozdania typu Rubio. Jak juz isc grubo to w graczy pokroju Walkera czy Butlera bo oni maja odpowiedni impact superstara a Vuc raxzej do tego poziomu nie dobije... Na razie w sb mamy spotkanie z jego agentem i szykuje sie renegocjacja oferty ale bez szalenstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Czy Ty chcialbys mnie ujebac z 35 mln dla Vuca??? Raz ze on tyle nie moze dostac a dwa ze bez przesady ale kolo to max zasługuje na 100/4

Inaczej się płaci jak jest roczna umowa, a inaczej jak kilkuletnia. Dając dwuletnią ciężko mówić o "ujebaniu".

Rubio to bardzo legit fit do Davisa, ale ty masz ponad 70mln cap space. No nawet dając kilka overpay jak 20mln Rubio, 15 Tadziowi Youngowi i 15mln Harrellowi czyli chyba trzech najlepszych graczy drugiej tury miałbyś prawie na kontrakt Vucevica. Gdzieś te pieniądze trzeba lokować, a ilość graczy na FA jest bardzo wąska, bo względem RL NBA nie ma Russella, Al Horforda, Barnesa, Randle, Roziera, Bogdanovica, Valanciunasa, Dedmonda czy Brook Lopeza. Po za Harrellem nie dochodzi za to u Nas chyba nikt ekstra. Vucevic to był tylko przykład.

No chyba, że nie wiem ściągniesz np. Westbrooka za cap space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.