Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, january napisał:

@ozzy110 ogarnij faktycznie kto tam powinien złożyć oferty, a nie złożył, bo punkty karne przed wężykiem two-way trza ogarnąć.

Bo tam poza spadkiem CMa na 59 i 60 wybór i chyba BMFa trochę jeszcze może będą spadki inne, a to już jutro się zaczyna.

O jakże brakuje Ela z batem w ręku :P.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

@ozzy110 ogarnij faktycznie kto tam powinien złożyć oferty, a nie złożył, bo punkty karne przed wężykiem two-way trza ogarnąć.

Bo tam poza spadkiem CMa na 59 i 60 wybór 

dlaczego????

k****aaaaaaaaaaa dlaczegooooo

GettyImages-130010419.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january, a Ty masz większe uprawnienia nich Ci się wydaje. Wprawdzie nie takie jak ja, ale na beGM w zupełności wystarczające. 

Otwieranie, zamykanie tematów. Podpinanie. A nawet ich przenoszenie z i do Archiwum.

Jak znajdę chwilę to Ci to opiszę, a wszystkich przepraszam, że temat nie został otwarty na czas.

Przy okazji: @ozzy110 są już finalne rozstrzygnięcia V tury kto gdzie trafia? Do tego fajnie by było jak byś się odniósł do mojej PM.

Nie bądź jak Borys ;). Ten to od Lipca mi nie odpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

@january, a Ty masz większe uprawnienia nich Ci się wydaje. Wprawdzie nie takie jak ja, ale na beGM w zupełności wystarczające. 

Otwieranie, zamykanie tematów. Podpinanie. A nawet ich przenoszenie z i do Archiwum.

Jak znajdę chwilę to Ci to opiszę, a wszystkich przepraszam, że temat nie został otwarty na czas.

Przy okazji: @ozzy110 są już finalne rozstrzygnięcia V tury kto gdzie trafia? Do tego fajnie by było jak byś się odniósł do mojej PM.

Nie bądź jak Borys ;). Ten to od Lipca mi nie odpisał.

No i chyba trzeba przed wężykiem dać uzupełnić składy komu trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No i chyba trzeba przed wężykiem dać uzupełnić składy komu trzeba

Proponowałem to @ozzy110 bez uczestnictwa w radzie, że się tym zajmę z dobre 2 tygodnie temu. No ten. Napisał, że się zastanowi. Od tej pory cisza.

Ja pisałem, że do Rady się nie pcham bo mam dość decyzyjności na co dzień, ale prawą ręką jak z modowaniem czy arkuszem mógł bym być.

Przy tym arkuszu spędziłem tyle czasu, że śmiało się mogę nazwać drugą najlepszą osobą po Ozzym jeśli chodzi o pracę na nim. 

Niestety dostępu do arkusza nie posiadam, a np. wczoraj bardzo się nudziłem.

Ma ktoś w ogóle wyniki V tury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest idea TR w naszej grze?

Według mnie to bardzo zła cecha NBA, że gracze mający kontrakt, sobie składają TR, w tym także Kawhi, który ja sam chciałem żeby uciekł z SA, ale jednak kontrakt to kontrakt.

Każemu tu userów za przekroczenie o 3minuty głosowania, składania ofert etc, a  jednocześnie nie respektujemy kontraktu?

Jeśli zawodnik ma kontrakt z klubem, to jak klub go nie chce wymieniać to powinien grać.

Inna sprawa to też właśnie interpretacja kto się na to łapie.

Weźmy ostatni przykład Anthony Davis.

Złożyła go osoba co sama ma w składzie Russella Westbrooka, który w real NBA ostatnie 3 sezony z rzędu składał TR (co jest w sumie chyba rekordem, ktoś kojarzy podobny przypadek?).

Paul George zdaje się ma 2 TR w 3 lata, a tak nie kojarzę kolejnych multiple w tak krótkim czasie.

U nas RW został pozbawiony w lato swojego jedynego quality zawodnika w zespole. Poza nim tam jest totalny szrot - wielce prawdopodobne że nie będzie tam żadnego startera z PO (a nawet może i play in..) teamu.

Więc np TR RW miałby więcej sensu, ale domyślam się że nikt by go nie chciał. Tylko czy to też powinno mieć znaczenie? RW raczej ma tak wybujałe ego, że mu się wydaje że jest pożądany i by takowe i tak złożył.

Tak czy siak, ja w ogóle nie rozumiem idei TR w naszej grze i byłbym za anulowaniem tego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mac napisał:

Jaka jest idea TR w naszej grze?

Według mnie to bardzo zła cecha NBA, że gracze mający kontrakt, sobie składają TR, w tym także Kawhi, który ja sam chciałem żeby uciekł z SA, ale jednak kontrakt to kontrakt.

Każemu tu userów za przekroczenie o 3minuty głosowania, składania ofert etc, a  jednocześnie nie respektujemy kontraktu?

Jeśli zawodnik ma kontrakt z klubem, to jak klub go nie chce wymieniać to powinien grać.

Inna sprawa to też właśnie interpretacja kto się na to łapie.

Weźmy ostatni przykład Anthony Davis.

Złożyła go osoba co sama ma w składzie Russella Westbrooka, który w real NBA ostatnie 3 sezony z rzędu składał TR (co jest w sumie chyba rekordem, ktoś kojarzy podobny przypadek?).

Paul George zdaje się ma 2 TR w 3 lata, a tak nie kojarzę kolejnych multiple w tak krótkim czasie.

U nas RW został pozbawiony w lato swojego jedynego quality zawodnika w zespole. Poza nim tam jest totalny szrot - wielce prawdopodobne że nie będzie tam żadnego startera z PO (a nawet może i play in..) teamu.

Więc np TR RW miałby więcej sensu, ale domyślam się że nikt by go nie chciał. Tylko czy to też powinno mieć znaczenie? RW raczej ma tak wybujałe ego, że mu się wydaje że jest pożądany i by takowe i tak złożył.

Tak czy siak, ja w ogóle nie rozumiem idei TR w naszej grze i byłbym za anulowaniem tego zjawiska.

no jest ogolnie jakies co najmniej 5 lepszych przykladow na trade request niz anthony davis

wiec zabawna ta cala krucjata

no ale wiadomo, ze goat ma pod gore jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Ale czemu miałby to Simmons robić w NY?

Nie wiem. Podobnie jak nie wiem czemu robi to w philly. Poza tym że dlatego iż jest gupi;) może trade Leonarda go wkurwil, może trade Request Davisa, może trade do słabego teamu, nie wiem. Wiem ze takie spekulacje były zawsze u nas bez sensu:) 

Nieobecności z rl NBA, kontuzje, zawieszenia itd zawsze braliśmy 1 do 1. Jak ktoś sie połamał w rl NBA w po a u nas w nich nie grał to i tak był połamany. Nie grasz to nie grasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nieobecności z rl NBA, kontuzje, zawieszenia itd zawsze braliśmy 1 do 1. Jak ktoś sie połamał w rl NBA w po a u nas w nich nie grał to i tak był połamany. Nie grasz to nie grasz

Ja nie brałem wszystkiego 1 do 1, także mów za siebie, mam nadzieję, że każdy ma swój rozum. Poza tym to nie prawda, że jak nie grasz, to nie grasz, bo jeśli X został w real wymieniony i opuścił ze 2 mecze, to u nas nie opuszcza jeśli nie został wymieniony. I tak samo tutaj, Simmons odpierdala cyrki, bo chce odejść, u nas odszedł, więc nie odpierdala.

BTW jaki TR Davisa? Coś mnie ominęło @fluber?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Ja nie brałem wszystkiego 1 do 1, także mów za siebie, mam nadzieję, że każdy ma swój rozum. Poza tym to nie prawda, że jak nie grasz, to nie grasz, bo jeśli X został w real wymieniony i opuścił ze 2 mecze, to u nas nie opuszcza jeśli nie został wymieniony. I tak samo tutaj, Simmons odpierdala cyrki, bo chce odejść, u nas odszedł, więc nie odpierdala.

BTW jaki TR Davisa? Coś mnie ominęło @fluber?

Widzę że szykujesz już teren pod potencjalne future trade Request w rl NBA ziona i younga. Bardzo mądrze z Twojej strony:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.