Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No nic osobistego Eld, jak rada ma wywalone w trzy miesiace moich negocjacji i planów to ja mam wywalone w ten nowy wymóg :) 

Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś wyżej, a później sobie odpowiedz jak sam byś to odebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tangiers napisał:

Shroedera jak zlapie jakis mikrouraz czy zaliczy spadek formy. 

Przepraszam, że zupełnie nie w temacie ale nic mnie tak nie ubawiło w NBA od długiego czasu ja Szwabik.

On to w RL złapał kontakt i to mocny, ale z jakąś twardą ścianą i mu wszystko z szufladek w główce powypadało odrzucając ofertę od Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - c*** z tym tematem o Jrue. Mam żal do rady, że info o tym, że jednak mogę wziąć udział w głosowaniu padło o wczoraj o godzinie 20:00, a do teraz szablon nie został zmieniony, dalej wisi nieprawidłowa oferta, a GMowie którzy już zagłosowali nawet nie zostali oznaczeni, że oferta się zmieniła więc niech rozważą sprawę głosu.

A Ty Lucas nie nazywaj mnie żałosnym. Od kiedy chęć walka o zawodnika jest sprawą żałosną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ty Lucas nie nazywaj mnie żałosnym. Od kiedy chęć walka o zawodnika jest sprawą żałosną

Walka o zawodnika nie jest żałosna, ale można walczyć o niego w żałosny sposób.

Jak ktoś robi coś głupiego to nie znaczy, że jest głupi tak generalnie :)

Ty naduzywasz swojej władzy jako moderator, a temat jak już założyłeś to powinieneś go zamknąć zamiast kasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ty naduzywasz swojej władzy jako moderator, a temat jak już założyłeś to powinieneś go zamknąć zamiast kasować.

Jestem wkurwiony, bo ja jak byłem w Radzie i coś spierdoliłem to naprawiałem to na CITO. A tu k**** od wczoraj od 20:00 dalej wisi stara oferta, a GMowie którzy zagłosowali nie zostali oznaczeni, że nastąpiła zmiana, nie padło żadne info, kompletne nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jestem wkurwiony, bo ja jak byłem w Radzie i coś spierdoliłem to naprawiałem to na CITO. A tu k**** od wczoraj od 20:00 dalej wisi stara oferta, a GMowie którzy zagłosowali nie zostali oznaczeni, że nastąpiła zmiana, nie padło żadne info, kompletne nic.

Z tego co wiem to Rada BeGM nie ma obowiązku czuwania nad forum 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, więc to że ktoś w weekendowy wieczór czegoś nie poprawił i zrobił to w sobotę rano nie jest niczym skandalicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Z tego co wiem to Rada BeGM nie ma obowiązku czuwania nad forum 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, więc to że ktoś w weekendowy wieczór czegoś nie poprawił i zrobił to w sobotę rano nie jest niczym skandalicznym

A super. Aż mi się chcę wrócić do kilku postów w moją stronę jak byłem Radnym od niektórych GMów.

Wystarczyło jedno zdanie od któregokolwiek Radnego:

"Słuchajcie - oferta od OKC JEST WAŻNA, ale ta pierwsza - zmieńcie głosy jeśli sądzicie, że tam powinien trafić". 10 sekund pisania z telefonu. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień z hakiem do końca głosowania, a brakuje 6 głosów jeszcze. 

Temat zamyka się jutro sam automatycznie o 23:59.

--------------------------

@MMM2121 zgadnij co?

220px-USPS_Post_office_boxes_1.jpg

-----------------------------

Z tych co nie zagłosowali to na pewno @LeweBiodroSmoka@Regis, @RonnieArtestics, @BMF, @eMeS i chyba @Pablo81.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.