Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, elwariato napisał:

ja za to uwielbiam, posiadanie własnej szambiarki to było zawsze moje mażenie a teraz jeszcze z logo Jazz będzie

pierdziele jakies simsy, nigdy w to nie grałem co bede na starość zaczynał, plus tu mam ziomali, z @Qcin_69 nawet w dywizji bede i będe mógł go cisnąć az zacznie kwiczeć, no po prostu tak musi być takiej jest przeznaczenie i chce Jazz bede dedykowany sprawie kufa :D 

@elwariato człowiek z Twoją pasją będzie miał gdzie się odnaleźć i namieszać. Wbijaj do simbasketu. 

Mamy rok 2031. Gra w lidze 2 wcielenie -  35 letni Stockton. Gra Malone. Gra Kirilenko.  

Jeden minus Jazz nie oddam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Ej nudno straszliwie, może skoro obecnie mamy tabelę po 2 trymestrach (53 mecze każdy), to zrobimy dodatkowy mini-okres ocen do 63 spotkań (tyle minimum każda ekipa ma), czyli 10 meczową mini-namiastkę trymestru?

Normalnie wiadomo, że pomysł oceniania 10 spotkań można by wywalić do kosza jako zajęcie dla chorych świrów, ale teraz to nie ma co robić :D  

+ przerwa się zrobi czasowo między pierwszymi 10+- meczami trymestru, a ewentualną końcówką masakryczna, ciężko będzie to potem wyceniać.

mariusz-to-jebnie_2019-11-01_12-35-51.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Wszystko masz w archiwum, bodaj 3 duże ATFy. To spore przedsięwzięcie, wątpie by to teraz pykło.

Raczej właśnie teraz mogłoby pyknąć, jesteśmy przecież na początku tych wszystkich kwarantann i lockdownów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Wszystko masz w archiwum, bodaj 3 duże ATFy. To spore przedsięwzięcie, wątpie by to teraz pykło.

Ludzie są spragnieni 😀

Ja się nie piszę, bo nie mam wiedzy, ale myślę, że można spróbować zebrać, nie wiem, 16 osób? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Ludzie są spragnieni 😀

Ja się nie piszę, bo nie mam wiedzy, ale myślę, że można spróbować zebrać, nie wiem, 16 osób? 

tych dinozaurów aktywnych na tyle by się w to wbić jest bardzo mało, jedynie możnaby zrobić jakąś edycje nowożytną, było już coś takiego, np. od 00 czy cuś

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie z jednej strony bym zagrał, bo mam niedosyt po ostatnich przegranych finałach, ale z drugiej to nie ma już u mnie tej zajawki na koszykówkę i nie wiem czy chciałoby mi się poświęcać 30min-1h na gameplan (zakładając że dochodzę do finału to pewnie wyszłoby 5-6h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98/99 - ten sezon IMHO, zawsze dojdzie Doncic i drugi MVP sezon Giannisa. :)

Graliście dwa lata - to ma plusy i minusy (DPOTY obrona LeBrona w playoffach 15/16 i świetna obrona w playoffach 16/17, ale w finałach już słabo - jak to ocenić i wyciągnąć średnią?), ale to już zdecydujcie z karpikiem, bo chyba obaj graliście, ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, elwariato napisał:

tym bardziej, ja Jazz nigdy nie pozostawię, szkoda że Mitchella tylko już nie mają bo bym miał przyjemność z pchniecia go odrazu :D

Zapomnij :P Gdyby nie Mitchell to I runda playoffs to byłby sufit nie tylko C_M , ale i rl Jazz :P 

 

Witamy w BeGM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.