Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LAF napisał:

Jeżeli tak to Aldama dostępny dalej za 2x2rd. Opróżniam skrzynkę i słucham Państwa 

+1, ale fajnie ze Marcus Camby i January po raz kolejny udowodnili swoją hipokryzje i szkoda, ze po tym jak January prowadził Pelicans pod nieobecność Cambyego, następnie nie narzucił na siebie zakazu dealowania między Pels a Lakers mimo, ze dealowali graczami których wcześniej sobie sam January pickowal, lol.

Piekna hipokryzja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

popatrz na inne wymiany które zrobił Laf a potem na te, powiedz mi, czy wymiana ze mną odbiegała jakościowo od poprzednich? bo imo, dostał w niej więcej niż wcześniej, ale tylko o te jest dym 

Nie odbiegala, ale w zwiazku z informacjami jakies uzyskalismy od Rady tj. okres ochronny LAF dotyczy w danym okresie tylko dealow miedzy CHA-MIN to w ramach kontroli wewnetrznej tylko ten deal glosowalismy ;)

Jest 3 Mentorow, decyduje wiekszosc.

Ponadto tak jak pisalem wczesniej jakby okres ochronnny dotyczyl BRK-CHA i Kolader dawal 2nd to rowniez bylbym za odrzuceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Nie odbiegala, ale w zwiazku z informacjami jakies uzyskalismy od Rady tj. okres ochronny LAF dotyczy w danym okresie tylko dealow miedzy CHA-MIN to w ramach kontroli wewnetrznej tylko ten deal glosowalismy ;)

Jest 3 Mentorow, decyduje wiekszosc.

Ponadto tak jak pisalem wczesniej jakby okres ochronnny dotyczyl BRK-CHA i Kolader dawal 2nd to rowniez bylbym za odrzuceniem.

jest 3 mentorów z których :

1) wyzywa mnie w każdym swoim poście skierowanym do mnie, a moich znajomych nazywa lachociagami (warto tez dodać, ze był byłym GMem Hornets których dotyczy ten okres ochronny)

2) jest moim głównym rywalem w walce o mistrzostwo, z przeciwnej konferencji wprawdzie, ale nadal 

3) obraza mnie regularnie od kilku postów, i otwarcie pisze ze był przeciwko mojemu powrotowi

TZostawi jako fakty, nie opinie 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

jest 3 mentorów z których :

1) wyzywa mnie w każdym swoim poście skierowanym do mnie, a moich znajomych nazywa lachociagami (warto tez dodać, ze był byłym GMem Hornets których dotyczy ten okres ochronny)

2) jest moim głównym rywalem w walce o mistrzostwo, z przeciwnej konferencji wprawdzie, ale nadal 

3) obraza mnie regularnie od kilku postów, i otwarcie pisze ze był przeciwko mojemu powrotowi

TZostawi jako fakty, nie opinie 

Mozesz podwazac kompetencje, ale takie osoby zostaly tu wybrane i na przykladzie juz kilku deali udalo sie uzyskac dla zespolow objetych okresem ochronnym lepsze deale niz pierwotnie nam wysylane. Idealna bylaby Kontrola Zewnetrzna, ale nie ma tu tylu aktywnych GMow ;)

A wyzwisk czy ad personam co oczywiste jestem przeciwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

3) obraza mnie regularnie od kilku postów, i otwarcie pisze ze był przeciwko mojemu powrotu 

I czemu Cię to dziwi?

Przez rok był spokój w BeGM. Zero dram i nikomu po za @człowiek...morza i Tobą to nie przeszkadzało. Sami pytaliście się, czemu jest taki spokój w grze. 

BeGM wbrew pozorom nie umierało, a po prostu nabierało nowej twarzy. Tej samej której wyśmiewasz regularnie z Julekstep i kumplami na discordzie. Gry która była na początku, miejscem ciągłej, normalnej dyskusji. Swego czasu nawet Ely3 pisał, że w dziale BeGM jest więcej normalnej dyskusji niż na otwartym forum. A potem nastał czas wiecznych dram.

Ty niejako sprowadziłeś ją do takiego poziomu. I ten deal to takie potwierdzenie tego co robisz. Rada odrzuca deal, a ty go wrzucasz w wersji z Sylvek.

Jesteś Jokerem BeGM. Po prostu kochasz jak ta gra płonie. I obaj to wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Mozesz podwazac kompetencje, ale takie osoby zostaly tu wybrane i na przykladzie juz kilku deali udalo sie uzyskac dla zespolow objetych okresem ochronnym lepsze deale niz pierwotnie nam wysylane. Idealna bylaby Kontrola Zewnetrzna, ale nie ma tu tylu aktywnych GMow ;)

A wyzwisk czy ad personam co oczywiste jestem przeciwny.

ale czy ja tu gdzieś podważyłem czyjes kompetencje? napisałem tylko, ze piecze nad moimi dealami z Lafem sprawują 3 osoby z których żadna nie jest obiektywna w tym przypadku :) przecież nie twierdziłem, ze się nie znacie, bo doskonale wiesz, ze tak nie uważam :) 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

. A potem nastał czas wiecznych dram.

Ty niejako sprowadziłeś ją do takiego poziomu. I ten deal to takie potwierdzenie tego co robisz. Rada odrzuca deal, a ty go wrzucasz w wersji z Sylvek.

Jesteś Jokerem BeGM. Po prostu kochasz jak ta gra płonie. I obaj to wiemy.

no i zobacz, ponownie. Nie ja ja sprowadziłem do poziomu dram, bo dość późno zacząłem w tym uczestniczyć, pierwsze dramy (od kiedy zacząłem grać) to były :

Wymiana George-Fultz. (January) 

Extension Russella (January) i szkoła Lebrona 

Millsap FA (LBS i Ronnie)

Stworzenie „Spółdzielni” (Ignazz)

ja miałem tylko raz aferę Karpiową, gdy został mi ukradziony pick w wymianie która sam stworzyłem.

A dopiero później zaczelo się smieszkowanie z Człowiekiem Morza, no i pewnie kilka razy się podpalilem - ale i tu myśle, ze znaczna większość ówczesnych GMow wyczuwała roznice między żartem, a prawdziwym podejściem :) 

Także, ok, w kilku dramach uczestniczyłem, ale wynikało to bardziej z barwności postów, niż jadem, bo z ręka na sercu, trudno byłoby mi przypomnieć sobie więcej niż 1 czy 2 dni koedy byłem autentycznie zły na te grę ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LAF napisał:

Aha. Czyli wyglada to tak. Masz tutaj zespół i rób wymiany, ale takie, które nam pasują a nie Tobie. Pisałem wielokrotnie jak ktoś da za Meksykanina 1rd to go oddam. Nie interesowały mnie 2rd chciałem 1rd. Pablo się zgłosił i dał 1rd to źle bo. Tak samo tutaj pisałem , że Aldama za 2x2rd nikt nie dał ba nawet Qcin dał za pierwszym razem 1x2rd i ją odrzuciłem. Miejcie pretensje do siebie

Dziwnym trafem ode mnie chciałeś uzyskać 2 x 1 st RD z czego jedna koniecznie tegoroczna Nets (czyli po 1 turze głosowania pick 10-14)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LAF napisał:

Nie prawda, czemu kłamiesz ? Czyżby jakąś zadrę masz w sobie, że ostatnio ośmieliłem się skrytykować Twój trade ? Przejrzałem wiadomości i padło sformułowanie „jakieś picki”  z zaznaczeniem , że minimum 1rd, ale nie pada tam jaka. 

To przeglądaj całą rozmowę. Chciałeś uzyskać ode mnie mój tegoroczny pick przy wcześniejszym dealu(mocno dla mnie niekorzystnym). Wróciłeś za jakiś czas z Alvarado. Chciałeś jakieś picki ale koniecznie z tego roku. Zadowoliłbyś się pickiem Heat który będzie z końcówki 1 rundy? Czy GSW który do mnie nie trafi? Obaj wiemy który pick chciałeś uzyskać, przynajmniej ja to tak odebrałem.

Co do krytyki mojej wymiany. Jakoś mało obchodzi mnie twoje zdanie, tym bardziej patrząc przez pryzmat twoich wymian nie jesteś kimś kogo ocenę wziąłbym sobie do serca. Życie już mnie wiele razy jebało bym się przejmował zdaniem kogokolwiek. Ale dla twojej wiadomości, dostałem kilka wiadomości że deal jest fair dla obu stron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Nie prawda, czemu kłamiesz ? Czyżby jakąś zadrę masz w sobie, że ostatnio ośmieliłem się skrytykować Twój trade ? Przejrzałem wiadomości i padło sformułowanie „jakieś picki”  z zaznaczeniem , że minimum 1rd, ale nie pada tam jaka. 

Ode mnie też chciałeś 2 x 1st rounder za Aldamę, także jakoś wersja koldera do mnie bardziej przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Ja za zrzutkę Jareda Butlera (umowa  prawie minimum 2,3/2,4 jakoś) dostałem w pierwszej ofercie żądanie tegorocznego picku Spurs, więc wersja koladera nie jest mi obca :D 

To przecież zamiast się bawić w pół środki dając mi mój pick przestałbym już zakłamywać rzeczywistość a wzmocnimy moim zaciągiem wygrywasz ligę lekko. 
 

a Ty się upierasz na ten #9 wybór draftu 

Moim zdaniem przeoczyłeś te możliwość. 

Qcin by to zrobił lekko lewa ręka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zdrowy i tak wygrywam ligę lekko;) Za to jak się połamią mi 2 wiekowe przecież gwiazdy to nie wygram ligi niezależnie od tego co pomieszam wymianami. 

Za to lato może być ciekawe w Lakers :P 

Oczywiście bo mimo 2 wybijających się rookie 2023 jest niezła liczba graczy wybijających się ponad przeciętność. Uzupełnisz skład o świetnego gracza na 4 lata co jest bezcenne. Wystarczy trafić z wyborem. No i matematycznie nikt nie zabrania top#2 choć to by mogło popsuć zabawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.