Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

obaj Ci gracze mieli łatkę "bronię kiedy mi się zachce" trochę mi się to gryzie, ale spoko, mówimy o przestrzeni 20lat+ vs 2-3 miesiące, trochę przesadziłem, ale na pewno nie można wykluczyć dalszego progresu JT w tej materii

Z Tatumem to też dziwna sytuacja. Świetny sezon 19/20, gdzie pokazał mega potencjał w def. Rok temu zjazd, teraz wrócił na dobre tory. Ciężko przewidzieć czy będzie ciągłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Z Tatumem to też dziwna sytuacja. Świetny sezon 19/20, gdzie pokazał mega potencjał w def. Rok temu zjazd, teraz wrócił na dobre tory. Ciężko przewidzieć czy będzie ciągłość :)

rok temu miał covid i ciężko go przeszedł, początek sezonu miał świetny przecież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tatum to być może najlepszy +25ppg two way scorer od czasów MJ,a w zasadzie już można powidzieć, że takim kimś jest

natomiast Towns zawsze będzie już jednowymiarów typkiem, który wkręca sobie filmy, że jest najlepszym ofensywnie superstarem

a sorry, był jeszcze Klay

 

Ogolnie zgoda z Tatum> kat, nie mam watpliwosci że Tatum jest lepszym zawodnikiem.
Ale chyba zapomniałeś o Kawhi, czy nawet Paul George. Tatum jeszcze nie wszedł w żadnym momencie na taki poziom jak oni w swoich najlepszych sezonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Ale chyba zapomniałeś o Kawhi, czy nawet Paul George. Tatum jeszcze nie wszedł w żadnym momencie na taki poziom jak oni w swoich najlepszych sezonach. 

nie zapomniałem, po prostu on w rs tylko raz przekraczał 25ppg+, choć w PO grał o wiele lepiej  czego nie pamietałem

czy można powiedzieć, że obecnie Tatum gra wyraźnie gorzej od prime PG? raczej nie, ale faktycznie przyda się potwierdzenie tej tezy na większej próbce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie zapomniałem, po prostu on w rs tylko raz przekraczał 25ppg+, choć w PO grał o wiele lepiej  czego nie pamietałem

czy można powiedzieć, że obecnie Tatum gra wyraźnie gorzej od prime PG? raczej nie, ale faktycznie przyda się potwierdzenie tej tezy na większej próbce

Paul George Np sezon w oklahomie byl Top2 mvp race, ale się później połamał i spadł niżej w głosowaniu, a wielu chciało wtedy mvp dla niego właśnie za to ze wymiatal ostro po obu stronach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Paul George Np sezon w oklahomie byl Top2 mvp race, ale się później połamał i spadł niżej w głosowaniu, a wielu chciało wtedy mvp dla niego właśnie za to ze wymiatal ostro po obu stronach. 

dlatego piszę o większej próbce ponadto, to jest właśnie problem z PG, że kiedy był najlepszy to zwykle na koniec  nie dojeżdzał zdrowotnie, więc ostatecznie nie był nigdy topem topów

jeśli Tatum zrobi top2-3 seed, a Bulls będą dalej w dołku, to może ostatecznie skończyć w 1st all-nba team, a teraz sprawdziłem i jeśli wiki nie kłamie, to PG nigdy nie był nawet w 2nd all-nba, trochę szok, ale to pokazuje jak mocno gra Tatum obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dlatego piszę o większej próbce ponadto, to jest właśnie problem z PG, że kiedy był najlepszy to zwykle na koniec  nie dojeżdzał zdrowotnie, więc ostatecznie nie był nigdy topem topów

jeśli Tatum zrobi top2-3 seed, a Bulls będą dalej w dołku, to może ostatecznie skończyć w 1st all-nba team, a teraz sprawdziłem i jeśli wiki nie kłamie, to PG nigdy nie był nawet w 2nd all-nba, trochę szok, ale to pokazuje jak mocno gra Tatum obecnie

Był 1st all NBA team w 2019 czyli sezonie o którym mówiłem. W tym samym sezonie był równocześnie w 1st all NBA def team. Takim osiągnięciem tak bez sprawdzania może się pochwalić tylko Giannis z i Kawhi z obecnie grających.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Przeproś zatem. Bo ten cały wywód o tatumie rozpoczęty przez ciebie w kiblu można spuścić. 

człowieniu, ja wiem, że jesteś podirytowany, bo się od rana w piaskownicy z Fluberem psimi kupami przerzucacie, ale mógłbym napisać 15 gorszych bzdur, a i tak bym się tak nie zaorał a jak Ty z Iverem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.01.2022 o 18:56, człowiek...morza napisał:

NYK in:
- Derrick Favors,
- Mikal Bridges,
- Jordan Poole,
- Daniel Oturu,
- 22' DAL 1st,
- 23' BOS 1st,
- 24' SAC 1st,
- 25' MIN/SAS better 2nd, 
- 1st round LAL'22,
- 1st IND'26,
- 2nd round WAS'26,
- 2nd round SAS'26,
-0.800 mln

NYK out: Anthony Davis, Luke Kennard, 

+ 1 runda wizards i 3 2-rundowce za przejecie lena+wcs'a jako skutek tego dealu.

ktos jeszcze uwaza, ze zle sprzedalem Davis'a? 

@tangiers?

Przyznaje, nawet ja sie nie spodziewałem, ze tak szybko sie spłaci. Takze odpuszczam heretycy wasze winy. 

Piekne czasy czekaja Knicks, dekada na szczycie. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

+ 1 runda wizards i 3 2-rundowce za przejecie lena+wcs'a jako skutek tego dealu.

ktos jeszcze uwaza, ze zle sprzedalem Davis'a? 

@tangiers?

Przyznaje, nawet ja sie nie spodziewałem, ze tak szybko sie spłaci. Takze odpuszczam heretycy wasze winy. 

Piekne czasy czekaja Knicks, dekada na szczycie. 

 

Masz rację. Dobry wariat xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 minuty temu, january napisał:

Dobra, czas zacząć skromnie wymiany w czasie draftu;)

Lakers-Pacers-Bucks-Kings

LAL out: 3 mln cash, DET '23 2nd
LAL in: #41, #60
IND out: 3 mln cash, #60
IND in: #53
MIL out: #53
MIL in: 3 mln cash
SAC out: #41
SAC in: 3 mln cash

@RonnieArtestics @evitacre @shevcu

przykład bezdusznego zarabiania na psrednictwie?

myslalem, ze ten fatalny trand zostal juz zakonczony

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.