Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

Return za Lamelo konkretny, ale juz sama decyzja dla mnie osobliwa. Troche nie docenia sie u nas mlodych i Lamelo juz jest borderline all starem o wyjatkowym profilu(creator, scorer, dobry size). Paul George lepszy nie bedzie, a Kawhi jest na tyle dwulicowy, ze zadnej gwarancji przedluzenia nie widze. Zazwyczaj bral to co bylo najlepsze na stole. Czy w 2023 roku Paul George na maxie i Ayton to jest najlepszy stolik, ciezko stwierdzic. Kluczem bedzie co sie stanie z tegorocznym 1st. 

wiedziałem ze mądrzy ludzie docenia ten deal :) 

Zgadzam się, Lamelo jest unikatem, stad cieszę się ze się udało go pozyskać, oddane zostało bardzo dużo, może nawet za dużo, ale Lamelo to był miodzio fit dla Soty, już nie będzie nikt mógł zarzucić dublowania Georga i Tatum i braku kreatora :) 

Lamelo-Booker-Tatum-Robert Williams :) ja tam się jaram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

W co my w ogóle tutaj gramy? :)

ja się tu od 3 lat o to pytam.. 🙃

.. albo znajdzie się tu grupa racjonalnie grających GMów, albo ten shit będzie dalej ewoluował w stronę jakiegoś dziwnego poczarnobylowego potworka.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

U mnie Sota za oddawanie Lillard itd zawsze jest nisko w glosowaniach wolnych agenytow.  O czym Qcin doskonale wie, ale skrzetnie unikaja walki o FA. To raczej dobra metoda, bo zazwyczaj FA to najwiekszy sciem.

W tym roku do tego grona dochodza Knicks. 

chyba wiadomo, ze Sota ma prosty schemat budowania zespołu i unikania FA, bo to śmietnik :) dajemy maksy gdzie trzeba a reszta to RC, albo vet min, o Joshow Richardsonow na FA sie zabijać nie będziemy, wolimy sami sobie wypatrzyć Yourtsevena czy Tate czy kolejne nasze nowe przyszłe nazwiska w gleague, Australii czy innej Europie ;)

2 minuty temu, january napisał:

Yup, ale GM Knicks sobie ustawił core na rookie umowach, bo wie że nie będzie graczem na FA dla topu przez wiele lat.

A Sota jak nie przehandluje (haha xD, wiadomo) Bookera i Tatuma to ich rok po roku straci za friko ;) 

no na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pół roku temu Bulls byli moim głównym faworytem do zdominowania wschodu na lata z core LaMelo + Mobley, wysokim pickiem 22 i cap space. 

W międzyczasie jednak Pablo postanowił zmienić chłopaków na połamane gwiazdy po 30-ce plus Aytona, którego i tak mogli mieć z FA i iść all-in, co zostało również podkreślone świetną wymianą Camerona Johnsona za Jacka Laymana. I tak z najlepiej zapowiadającego się zespołu, Bulls zostali takimi nowymi beGMowymi Wizards, oby chociaż do PO weszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

ja się tu od 3 lat o to pytam.. 🙃

.. albo znajdzie się tu grupa racjonalnie grających GMów, albo ten shit będzie dalej ewoluował w stronę jakiegoś dziwnego poczarnobylowego potworka.. 

Tyle, ze racjonalnie dzialajacy GMowie sa dymani na FA zazwyczaj na rzecz tych, ktorzy handluja na potege :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Jeszcze pół roku temu Bulls byli moim głównym faworytem do zdominowania wschodu na lata z core LaMelo + Mobley, wysokim pickiem 22 i cap space. 

W międzyczasie jednak Pablo postanowił zmienić chłopaków na połamane gwiazdy po 30-ce plus Aytona, którego i tak mogli mieć z FA i iść all-in, co zostało również podkreślone świetną wymianą Camerona Johnsona za Jacka Laymana. I tak z najlepiej zapowiadającego się zespołu, Bulls zostali takimi nowymi beGMowymi Wizards, oby chociaż do PO weszli.

Troche przesadzasz. 1st CHI 2022 to kluczowy asset, draft ma mocna gore i jak Pablo go nie rozmieni na drobne to moze miec fajnego prospecta. Choc dla mnie pewnie lepiej jakby rozmienil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

no na pewno, nie ma opcji by przedłużyli w takiej organizacji jako kolejne mięso armatnie pod handelek.

Mam wkleić Wasze wszystkie obietnice dotyczące Georgea?

Ale i tak ich pewnie w miarę korzystnie sprzedacie w przyszłym sezonie najdalej :D 

Byczku, ja sobie mogę pisać co chce o Georgu, Lillardzie i innym Meltonie :) mam Ci wkleić co Ty pisałeś o Lebronie Jamesie przed tym jak dołączył do begm Lakers? 

Zachowujesz się jak dziecko, bo wiem ze Cię to wkurwia aż za bardzo ze na 4 pozycjach w Minnesocie jest top3 najlepszych prospektów w lidze :) 

Wiem, ze to boli, bo Ty zyjesz tym begm bardziej niż prawdziwym życiem, ale no nic nie poradzę, taka jest Minnesota.

Najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie tylko ze w rl workami kartofli tez rzucają. Wymiany szły Davis Leonard Wall RW Durant Harden KP cześć wymuszały gwiazdy a cześć robiły kluby. LeB sobie skacze jak mu się chce. Dobrze ze w naszej lidze gdzie mamy mniej chyba przepłacen wiec o kasę trudniej kluby maja więcej do powiedzenia. I o ile rozumiem zdziwienie i próbę osłabienia pozycji Minny na fam to już nie za bardzo rozumiem wpis GM lakers ze sobie pozabiera gwiazdy do siebie.  Znowu wraca temat big markets pogody trenerów podatków? Bo rozumiem ze lakers z tego korzystają ale z podatków tacy spurs już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

wiedziałem ze mądrzy ludzie docenia ten deal :) 

Zgadzam się, Lamelo jest unikatem, stad cieszę się ze się udało go pozyskać, oddane zostało bardzo dużo, może nawet za dużo, ale Lamelo to był miodzio fit dla Soty, już nie będzie nikt mógł zarzucić dublowania Georga i Tatum i braku kreatora :) 

Lamelo-Booker-Tatum-Robert Williams :) ja tam się jaram

fajnie fitujacy core. przyznaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Jeszcze pół roku temu Bulls byli moim głównym faworytem do zdominowania wschodu na lata z core LaMelo + Mobley, wysokim pickiem 22 i cap space. 

W międzyczasie jednak Pablo postanowił zmienić chłopaków na połamane gwiazdy po 30-ce plus Aytona, którego i tak mogli mieć z FA i iść all-in, co zostało również podkreślone świetną wymianą Camerona Johnsona za Jacka Laymana. I tak z najlepiej zapowiadającego się zespołu, Bulls zostali takimi nowymi beGMowymi Wizards, oby chociaż do PO weszli.

Karpik, a jak oceniasz wymianę i perspektywę dla Soty teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tangiers napisał:

U mnie Sota za oddawanie Lillard itd zawsze jest nisko w glosowaniach wolnych agenytow.  O czym Qcin doskonale wie, ale skrzetnie unikaja walki o FA. To raczej dobra metoda, bo zazwyczaj FA to najwiekszy sciem.

W tym roku do tego grona dochodza Knicks. 

co do pierwszego prawda.

co do drugiego nie, jest znaczna roznica miedzy mna a qcinem. ja po prostu oddalem caly team de facto naraz, ktory byl po kontuzjac, bylby na minusie z bardzo ograniczonym polem do dzialania przez wydatki. nie dalo sie juz podskoczyc w gore.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Jeszcze pół roku temu Bulls byli moim głównym faworytem do zdominowania wschodu na lata z core LaMelo + Mobley, wysokim pickiem 22 i cap space. 

Duet LaMelo/Mobley był pierwszym i jedynym którego komukolwiek tu zazdrościłem. 

4 minuty temu, tangiers napisał:

Tyle, ze racjonalnie dzialajacy GMowie sa dymani na FA zazwyczaj na rzecz tych, ktorzy handluja na potege :)

Dlatego coraz bardziej sam gram w tą grę wg swoich zasad, a tym co tu sie dzieje dookoła coraz mniej się interesuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

co do pierwszego prawda.

co do drugiego nie, jest znaczna roznica miedzy mna a qcinem. ja po prostu oddalem caly team de facto naraz, ktory byl po kontuzjac, bylby na minusie z bardzo ograniczonym polem do dzialania przez wydatki. nie dalo sie juz podskoczyc w gore.

czyli jak odda się cały team to jest spoko, a jak się odda jednego gracza to już c***owo? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Jeszcze pół roku temu Bulls byli moim głównym faworytem do zdominowania wschodu na lata z core LaMelo + Mobley, wysokim pickiem 22 i cap space. 

W międzyczasie jednak Pablo postanowił zmienić chłopaków na połamane gwiazdy po 30-ce plus Aytona, którego i tak mogli mieć z FA i iść all-in, co zostało również podkreślone świetną wymianą Camerona Johnsona za Jacka Laymana. I tak z najlepiej zapowiadającego się zespołu, Bulls zostali takimi nowymi beGMowymi Wizards, oby chociaż do PO weszli.

tu troszkę racja, oddanie talentu pokroju lamelo za 31-latka który ma listę poważnych kontuzji i w trzech ostatnich sezonach opuscił grubo ponad 100 meczy, w dodatku sparując go „jak w realu” z Kawhi uznaję za conajmniej bardzo ryzykowne,  podobnie jak trzymanie razem w skladzie Duranta i Hardena :D

… ale jednak wrócił do niego ten pick tegoroczny, który jest ciekawy ;] 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Który klub wywalił od siebie gwiazdę pokroju Lillarda lub Georgea, która nie chciała odejść?

Walcz, walcz Misiu. Już w 2024 masz szansę (Booker), nie wiadomo kto stanie z Tobą do wyścigu, ale Sota dogonić Cię nie ma szans;)

Booker dostanie przecież extension :) nie będzie żadnego wchodzenia na FA :) 

Skąd wiesz ze George nie chciał odejść? Był u Ciebie w biurze? u mnie tak, pytał czy mógłby dołączyć do Leonarda, dostał zielone światło, nie robimy graczom pod górę :)

Teraz, człowiek...morza napisał:

no jak sie co chwila oddaje gracza to nie ejst spoko. aty w kazdym seoznie jakiegos ss as odajesz

jak się ma w zespole 4-5 allstarow to chyba k**** oczywiste ze ciężko jest robić wymiany bez udziału choćby jednego z nich xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni się lubią w ogóle?

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Booker dostanie przecież extension :) nie będzie żadnego wchodzenia na FA :) 

Skąd wiesz ze George nie chciał odejść? Był u Ciebie w biurze? u mnie tak, pytał czy mógłby dołączyć do Leonarda, dostał zielone światło, nie robimy graczom pod górę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Booker nie klepnie żadnego extension od Was :) 

xdddddddddddd, tak tak :) Dobrze Ci idzie :P Wiyncyj takich argumentów :D 

no na pewno, nie klepnie extension od drużyny która mu zaufała, dała pierścień i która wolała oddać Georga niż go stracić ;) 

Ni niestety January, jesteś dramatyczny

1 minutę temu, ignazz napisał:

Oni się lubią w ogóle?

 

mówił ze tak i chce z nim grać w Chicago, to co miałem zrobić? powiedzieć ze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.