Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

To jest właśnie efekt grania z MVP, że w danym środowisku taki Elite roles jak Brogdon może być lepiej odbierany.

Brogdon grający w OKC i robiący zajebiste cyfry - be. 12-12, 13-11.

Brogdon grający obok Jokića - elite roles.

Ja rozumiem, że Jokić czyni graczy wokół siebie lepszych, ale próbuję pokazać przejaskrawienie, że jeszcze się sezon nie zaczął, a już zachwyty lecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

liczymy na zwolnienie Johna Walla i pozwolenie mu grać o coś więcej, ale Marcus Camby prędzej publicznie złoży hołd Mistrzowi, niż wczuje w potrzeby gracza :(

sam Paul George wyrasta na absolutną topkę leaderów w całym NBA.

Niesamowity symbol naszej Minnesoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 07:03, fluber napisał:

Mogę wymienić wiele przyczyn, ale skupię się na najważniejszych

(...)

Krew mnie zalewa jak czytam, że nasze sytuacje były podobne i obaj byliśmy ZMUSZENI do wymian. 

Ja nie miałem wyboru, czy wymienić Sabonisa czy nie, ja byłem do tego zmuszony bo spełniałem kryteria bankructwa. Rada wprost napisała, że albo robię wymianę, albo ogłaszają bankructwo i tak czy siak tracę Sabonisa

4. Mimo tego, że wisiało nade mną bankructwo to oddałem wyłącznie graczy na spadających po tym sezonie kontraktach.(...)

 

W dniu 29.09.2021 o 08:53, fluber napisał:

(...) Do wymiany pozostałych graczy na umowach zmusiła mnie Rada groźbą bankructwa. Uratowałem z tego składu tyle ile się dało.

Kolejna fajna manipulacja związana z tym, że nie wybieram w drafcie praktycznie w ogóle. Ilość graczy wybranych przez Hornets w drafcie w składzie drużyny wynosi 1. Co jak na to, że liczba wyborów w drafcie, które realizowałem dla siebie wynosi również 1 wstydu mi nie przynosi. Ponadto daję kontrakty ludziom undrafted i taki House będzie zaczynał już chyba 5 sezon i od początku grał tylko dla mnie, Konchar od początku w NBA jest tylko u mnie i właśnie zaoferowałęm mu extension. Santi Aldama undrafted rookie dostał 3-letnią gwarantowaną umowę, a nie jakieś niegwarantowane śmieci. Ja dbam o graczy, Ty dbasz żeby kasa się zgadzała. Kosztem graczy.

Ja nie mam się przed czym bronić. Chciałem ponieść pełne konsekwencje. Rada zadecydowała inaczej.

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Utah jazz - Charlotte Hornets

Uta in: Danuel House, 1st pick Hornets 

TOP 13 protected 2022

TOP 10 protected 2023

TOP 4 protected 2024

TOP 1 protected 2025

Unprotected 2026

Uta out: josh Jackson

Cha in: josh Jackson

Cha out: Danuel House, 1st pick Hornets 

TOP 13 protected 2022

TOP 10 protected 2023

TOP 4 protected 2024

TOP 1 protected 2025

Unprotected 2026

@Szulim do potwierdzenia

W normalnych warunkach słowem bym się nie odezwał, bo każdy z nas buduje team najlepiej jak potrafi, a słowa zapisane w postach na forum są często orężem przeciwko nam choć pisząc je wcześniej mieliśmy jak najlepsze intencje. Tobie zaprzeczenie sobie z Housem zajęło właśnie mniej niż tydzień..  Nawiązując do Twoich słów powyżej - krew mnie zalewa jak czytam cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

 

 

W normalnych warunkach słowem bym się nie odezwał, bo każdy z nas buduje team najlepiej jak potrafi, a słowa zapisane w postach na forum są często orężem przeciwko nam choć pisząc je wcześniej mieliśmy jak najlepsze intencje. Tobie zaprzeczenie sobie z Housem zajęło właśnie mniej niż tydzień..  Nawiązując do Twoich słów powyżej - krew mnie zalewa jak czytam cos takiego.

To jest manipulacja z Twojej strony. Wytluszczasz że House będzie zaczynał gdzie obok masz słowo chyba które ignorujesz. 

Jest to dla mnie pewna nauczka że nie powinno się z góry zakładać wyniku głosowania. Byłem prawie pewien że Graham weźmie qo i w tej sytuacji House zostanie. Stąd napisałem że będzie startował chyba 5 sezon. 

Graham Nie wziął qo więc z powodu hc nie było żadnej fizycznej możliwości żeby wszyscy z tej grupy zostali: Westbrook, Kuźma, Graham, ibaka, whiteside, House . Minimum jeden musiał odejść. 

Po trudnej rozmowie z całą drużyna wspólnie ustaliliśmy że że względu na nieprofesjonalne zachowanie housa w bańce rok temu i fakt że nie dało się według regulaminu zrobić nic żeby wszyscy zostali, zostanie wymieniony House. 

Uważam też że że względu na kulture organizacji jest to najlepsze wyjście. Dałem housowi pierwszy kontrakt w NBA przebijając inne umowy. Dałem mu drugi kontrakt w NBA, dając znacznie więcej pieniędzy od innych. Nigdy nie prosiłem go o żadne rabaty, nigdy mu nie obiecywalem że go nie wymienię jak w przypadku innych graczy, nigdy nie wyrzuciłem z s5 mimo słabej formy, no i ta sprawa że złamaniem zasad banki. Myślę że jako organizacja jesteśmy nadal w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

To jest manipulacja z Twojej strony. Wytluszczasz że House będzie zaczynał gdzie obok masz słowo chyba które ignorujesz. 

Jest to dla mnie pewna nauczka że nie powinno się z góry zakładać wyniku głosowania. Byłem prawie pewien że Graham weźmie qo i w tej sytuacji House zostanie. Stąd napisałem że będzie startował chyba 5 sezon. 

Graham Nie wziął qo więc z powodu hc nie było żadnej fizycznej możliwości żeby wszyscy z tej grupy zostali: Westbrook, Kuźma, Graham, ibaka, whiteside, House . Minimum jeden musiał odejść. 

Po trudnej rozmowie z całą drużyna wspólnie ustaliliśmy że że względu na nieprofesjonalne zachowanie housa w bańce rok temu i fakt że nie dało się według regulaminu zrobić nic żeby wszyscy zostali, zostanie wymieniony House. 

Uważam też że że względu na kulture organizacji jest to najlepsze wyjście. Dałem housowi pierwszy kontrakt w NBA przebijając inne umowy. Dałem mu drugi kontrakt w NBA, dając znacznie więcej pieniędzy od innych. Nigdy nie prosiłem go o żadne rabaty, nigdy mu nie obiecywalem że go nie wymienię jak w przypadku innych graczy, nigdy nie wyrzuciłem z s5 mimo słabej formy, no i ta sprawa że złamaniem zasad banki. Myślę że jako organizacja jesteśmy nadal w porządku. 

🙃

Szkoda, że nie masz żadnych reflexji - albo przynajmniej udajesz, że nie masz .. :( 

Nawet nie liczyłem na to, że złapany na gorącym uczynku przyznasz się do błędu, ale że będziesz miał na tyle honoru, żeby chociaż tego nie komentować, a Ty tworzysz dalej bajki.. Nie brnij Fluber w stronę januaryzmów - choć z drugiej strony Jaśkowi to przynosi sukcesy ostatnio..

eot z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

🙃

Szkoda, że nie masz żadnych reflexji - albo przynajmniej udajesz, że nie masz .. :( 

Nawet nie liczyłem na to, że złapany na gorącym uczynku przyznasz się do błędu

Do jakiego błędu? Przecież jak pisałem, że nie oddałem nikogo na spadającym kontrakcie to była to prawda. Nie pisałem, że już nigdy w tej grze nie oddam nikogo, kto nie jest na spadającym kontrakcie, a cytując takie teksty, jak poniżej i pisząc o jakimś złapaniu na gorącym uczynku mam wrażenie, że to próbujesz wmówić wszystkim naokoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 12:05, january napisał:

Dobry deal Miami
Słaby Atlanty
Bardzo, bardzo słaby Clippers

A mnie się podoba. Dostaję allstara, który w rl udowodnił mimo kiepskiego supportu (w beGM Clippers talentu jest zdecydowanie więcej), że potrafi pociągnąć drużynę do PO, natomiast w beGM jest dwukrotnym finalistą ligi, co też jest fajnym bonusem. Robię tym ruchem zdecydowany krok do przodu. Btw, sprowadziłem go znacznie taniej niż zrobili to Bulls w rl i to nie z powodu, że tangiers Czarnogórca nie ceni, bo jest zupełnie odwrotnie. Nie ma co czekać czy pick Knicks będzie 10, 12 czy 15. Utalentowanej młodzieży mam już sporo. Potrzeba zawodników, którzy "na już" podwyższą poziom tego zespołu i Vucevic się w to wpisuje. 

Swoją drogą, możesz nie cenić Vucevicia, przeceniać nagminnie innych graczy (szczególnie swoich), ale ja jakoś bardzo się tym nie przejmuję.  Bez urazy, ale bardziej szanuję trzeźwe spojrzenie np. BMF'a na temat tego gracza niż Twoje opinie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał:

A mnie się podoba. Dostaję allstara, który w rl udowodnił mimo kiepskiego supportu (w beGM Clippers talentu jest zdecydowanie więcej), że potrafi pociągnąć drużynę do PO, natomiast w beGM jest dwukrotnym finalistą ligi, co też jest fajnym bonusem. Robię tym ruchem zdecydowany krok do przodu. Btw, sprowadziłem go znacznie taniej niż zrobili to Bulls w rl i to nie z powodu, że tangiers Czarnogórca nie ceni, bo jest zupełnie odwrotnie. Nie ma co czekać czy pick Knicks będzie 10, 12 czy 15. Utalentowanej młodzieży mam już sporo. Potrzeba zawodników, którzy "na już" podwyższą poziom tego zespołu i Vucevic się w to wpisuje. 

Swoją drogą, możesz nie cenić Vucevicia, przeceniać nagminnie innych graczy (szczególnie swoich), ale ja jakoś bardzo się tym nie przejmuję.  Bez urazy, ale bardziej szanuję trzeźwe spojrzenie np. BMF'a na temat tego gracza niż Twoje opinie. 

Też uważam, że to dobry deal dla ciebie. 

Jeśli chodzi o ocenę graczy @january to nie jest źle, ale gdyby był scoutem, to by pewnie powiedział młodemu Jokicowi, żeby lepiej został bramkarzem na dyskotekach, a nie koszykarzem. (January strasznie nie docenia wysokich, którzy mają inne umiejętności niż "mogą bronić 5 pozycji", a przecenia niektórych defensywnych rolsów, którzy mogą grać max kilkanaście minut na mecz). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, january napisał:

Coś jak DLO;) Tylko słabości w obronie guarda łatwiej kryć niż wysokiego (Magic mieli do tego all-D level obrońcę Isaaca;))

i znowu piszesz brednie. W sezonie 18/19 Isaac to nie był poziom all-def, natomiast w sezonie 19/20, kiedy rzeczywiście był zajebisty to niestety opuścił pół sezonu. Magic w obydwu sezonach mieli z Vuckiem top10 defensywę. I nie wyjeżdżaj jeszcze z DLO xd

50 minut temu, january napisał:

E, tak na oko to dalej to jest 10-11 miejsce w konfie.

No nie wiem jak na ten moment można mieć Clippers poza 10 zachodu, a w dodatku na starcie od Suns czy Kings też się gorszy nie czuję (tu zresztą dzięki @cvbe i @Eld, że wiedzicie to podobnie). W dodatku jestem w takiej sytuacji, że mogę wiele zyskać progresem kilku graczy, którzy lubią mieć breakout year w takim okresie swojej kariery w jaki teraz wchodzą, a jeszcze trzeba poczekać co na starcie pokaże Cade (btw. dostał ode mnie na start kariery zdecydowanie lepszy zespół niż w rl). Akurat Clippers są w takiej pozycji w tym roku, że wielu niedowiarków mogą pozytywnie zaskoczyć.

53 minuty temu, january napisał:

Nie urażam się, to bardziej Ty słabo dość zareagowałeś na krytykę, co widać w niniejszym cytacie ;)

Słabo, bo napisałem prawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Oho, ktoś tu się gotuje, bo nie wszyscy propsują Vucevicia;)

Sorry ale po tym co przeszli Clipps po LAFie to jest zajebisty ruch. Podwaliny pod budowę czegoś. Nie można tego nie dostrzegać, tak samo nie można nie dostrzegać tego jak BMF sprzątał tą stajnię Augiasza. 

Vuc to allstar. Odpowiednio obudowany ( co niestety wymaga czasu ) wciąga Clipps do PO. 

I jeszcze kuźwa Cade na pokładzie. 

 

----------------------------------------

45 minut temu, Braveheart22 napisał:

a jeszcze trzeba poczekać co na starcie pokaże Cade (btw. dostał ode mnie na start kariery zdecydowanie lepszy zespół niż w rl)

That is ture. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MMM2121 napisał:

 

@ozzy110 z tym Haysem mogłeś poczekać imho. Ja tam wierze, ze jescze ogarnie się. 

Plan był go trzymać, ale mająć Wagnera, Jonasa i Adamsa nie miałbym dla niego minut

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Martwi trochę że willy Hernangomez wyszedł przed nim w s5, choć to tylko preseason 

Chłop tak naprawdę trafił do najgorszej możliwej organizacji. Jak nie Steven to Jonas, jeszcze Zion obok to nie ma miejsca do gry. A taki Jarrettem byłby na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.