Skocz do zawartości

Adam Silver, 3 razy nie


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

powinno wam dać do myślenia już samo to, że w przedziale <6ft do 6-6 przyrost wzrostu i mięsni nie rzutuje w ogóle na skuteczność FT, a już w kolejnym przedziale - 6-7 to 6-11, skuteczność spada o 6%

 

 

 

a jaki jest twoj kometarz odnosnie Jordana? jego wolne sa wlasciwie na tym samym poziomie, co lata temu byly w NCAA. cwiczy je duzo, oddal w meczach tez mnostwo, a w ostatnim sezonie nawet bardzo czesto i nic. naprawde uwazasz, ze to lenistwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzimy się założyć krótkie spodenki do marynarki a inni wstydzą się przy ludziach rzucać osobiste o kwadrat.

Z gry się o kwadrat nie wstydzą, a jak zdejmiemy marynarkę przestajemy się wstydzić krótkich spodenek

 

A widział Ty Westbrooka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzimy się założyć krótkie spodenki do marynarki a inni wstydzą się przy ludziach rzucać osobiste o kwadrat.

Z gry się o kwadrat nie wstydzą, a jak zdejmiemy marynarkę przestajemy się wstydzić krótkich spodenek

Mylisz wstyd z dobrym gustem,wytwornoscią, poczuciem smaku. Celny wolny to efekt, niezależnie od stylu rzutu. Spodenki przy marynarce to brak czegokolwiek pozytywnego, a już na stówę podstawa, by wyjebać handlowca z roboty za dress code

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy odnosnie dyskusji wokol hack-a-player...

 

Tweet Steina: "Many team execs believe change IS coming to the NBA's intentional fouling rules next season but the specific tweaks remain TBD" oraz wywiad Lowe'a ze Stanem - http://espn.go.com/nba/story/_/id/15528522/qa-detroit-pistons-coach-stan-van-gundy

 

"[...]in practice, [Drummond] can go in and make 65 to 70 percent. That should translate closer to 50 percent in games. But that isn't happening. So obviously, there are things you've gotta be able to do mentally to help make that transfer.

 

Does his form come apart during games?

 

It breaks down. At times, it'll be really good, but he can't consistently do it. It's like golf. Every once in a while, you put a good swing on the ball, and it's great, but unless you're a really good golfer, you can't repeat it. We want to get to a point where he can repeat it, and that's gonna take some different work other than just being in the gym.

 

Should he try shooting underhand?

 

Everything's on the table, whether it's some things we can do with visual imagery, some virtual reality stuff, changing dramatically how you shoot the ball -- it's all on the table. Andre would tell you the same thing. Over the next couple of weeks, we're gonna get together as a staff, talk to some outside people, and sit down with Andre to see where his head is. For it to be any good, you have to have buy-in from him."

 

Takze SVG za wyjasnienie uwaza slaba powtarzalnosc w formie rzucania.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest twoj kometarz odnosnie Jordana? jego wolne sa wlasciwie na tym samym poziomie, co lata temu byly w NCAA. cwiczy je duzo, oddal w meczach tez mnostwo, a w ostatnim sezonie nawet bardzo czesto i nic. naprawde uwazasz, ze to lenistwo?

 

 

nie rozumiem trochę pytania? [zwlaszcza pogrubionego fragmentu]

 

a tego ze je cwiczy to nie wiem, lubie JJ Reddicka, ale nie az tak bardzo zeby mu wierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ćwiczenia polegają wyłącznie na częstym rzucaniu to efekty nie muszą przecież przyjść. Jak będziesz podchodził do lasek z tekstem ,,twój ojciec musiał być marynarzem, bo dobrze stawiasz maszty" to efekty będą takie same niezależnie od ilości prób.

 

Jordan może po prostu rzucać na odpierdol i nie starać się korygować swoich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ćwiczenia polegają wyłącznie na częstym rzucaniu to efekty nie muszą przecież przyjść. Jak będziesz podchodził do lasek z tekstem ,,twój ojciec musiał być marynarzem, bo dobrze stawiasz maszty" to efekty będą takie same niezależnie od ilości prób.

 

43% skuteczności? To nie takie głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już do tego doszedłem, wczoraj ni c***a nie działało a koledzy nie wierzyli, że to fluke...

 

Ale ruszam właśnie nam Zalew Zemborzycki, analityka wymaga głębszej czy tam szerszej próbki.

 

campeeeeeeeeooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeees

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem trochę pytania? [zwlaszcza pogrubionego fragmentu]

 

a tego ze je cwiczy to nie wiem, lubie JJ Reddicka, ale nie az tak bardzo zeby mu wierzyc

w pytaniu chodzi o to, że jeśli Jordan przez tyle lat ćwiczenia się nie poprawił, to znaczy, że problem leży gdzieś indziej a nie w treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pytaniu chodzi o to, że jeśli Jordan przez tyle lat ćwiczenia się nie poprawił, to znaczy, że problem leży gdzieś indziej a nie w treningu.

Można robić coś całe życie i nie mieć żadnego postępu, jeżeli robi się to na odpierdol / nie rozumie się na czym polega ćwiczenie.

 

Ja "uczyłem się" 12 lat niemieckiego, ale ponieważ to było na odpierdol - aby tylko przejść z klasy do klasy, to de facto nie znam niemieckiego.

 

Nie wiem, jak jest z Jordanem, ale samo założenie, że skoro tyle lat próbuje, to problem wynika z czegoś innego, to trochę za mało.

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można robić coś całe życie i nie mieć żadnego postępu, jeżeli robi się to na odpierdol / nie rozumie się na czym polega ćwiczenie.

 

Ja "uczyłem się" 12 lat niemieckiego, ale ponieważ to było na odpierdol - aby tylko przejść z klasy do klasy, to de facto nie znam niemieckiego.

 

Nie wiem, jak jest z Jordanem, ale samo założenie, że skoro tyle lat próbuje, to problem wynika z czegoś innego, to trochę za mało.

to i tak więcej niż zakładanie, że jest leniem, bo tak pasuje do tezy.

 

zresztą, Jordana nikt nie zmusza do tych treningów. na ilość zarobionej przez niego kasy to też nie ma wpływu. robi to z własnej woli, bo chce się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak więcej niż zakładanie, że jest leniem, bo tak pasuje do tezy.

 

zresztą, Jordana nikt nie zmusza do tych treningów. na ilość zarobionej przez niego kasy to też nie ma wpływu. robi to z własnej woli, bo chce się poprawić.

Myślę, że jednak kluby nie płaciłyby takiej kasy zawodnikom, gdyby oni mówili otwarcie "słuchajcie, pierdolę te treningi". 

Więc pozornie, można trenować z własnej woli, a naprawdę tego nie chcieć. 

 

Leniem na pewno nie jest, bo widać po nim, że nad sobą pracuje (atletyzm), ale pytanie, czy jego zaangażowanie i koncentracja na każdym rodzaju ćwiczeń są takie same?

 

Każdy ma ćwiczenia, które "lubi" i takie, które "męczą". I nie mam na myśli aspektu fizycznego teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.