Skocz do zawartości

Adam Silver, 3 razy nie


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

ad1 Też mi się nie podoba robienie z Hack-a-**** wielkiej historii i dawanie tym samym handicapu słabym zawodnikom, bo prawda jest taka, że wystarczy walić regularnie choćby te 60%, a wtedy wychodzi Ci 1.20 pts per possesion czyli w okolicach trybiącego ataku Warriors i poza łapaniem się brzytwy - to żaden team nie pomyśli nad faulowaniem takiego zawodnika.

 

Malone, Duncan - wielcy czasem potrafią się nauczyć i rzuty wolne to jest element, nad którym można popracować jak nad każdym innym. A taki Drummond, który ostatnio stwierdził, że woli walić 26% niż kombinować z rzucaniem spod jajek, to dał mi jasny sygnał jakiego kalibru zawodnikiem jest i co tak naprawdę jest ważne w erze reddita, instagrama i snapchata.

 

 

ad2 Barcelona też się kiedyś chwaliła, że jest anty-mainstream i nie wpierdala logo firm na koszulkę tylko znaczek jakiejś charytatywnej organizacji w imię wsparcia wyższej idei...teraz Qatar Airways jest tak duże, że widzę napis z ich koszulek jak wychodzę na balkon. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie pozwolenie na celowe faulowanie away from the ball jest najbardziej idiotycznym pomysłem w historii NBA. Nie chodzi o chronienie dużych, ale o to, że zabija to game flow. Poza tym - co to za polityka, żeby dana reguła obowiązywała 2 minuty w 48 minutowym meczu? 

 

Co do reklam i rękawków powiem krótko - pieniądze rządzą światem i możemy dyskutować, protestować, denerwować się, ale ostatecznie nie mamy na to żadnego wpływu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przy zasadzie Hack a ktośtam powinna być tylko jedna zasada. Jeżeli gracz faulowany jest bez piłki to wolny plus piłka z boku. Jak ma piłkę to normalny wolny. Faulowanie umyślne gracza bez piłki to oznaka bezradności trenera lub pójście na łatwiznę. Ja w NBA chciałbym widzieć coś ambitniejszego od dajmy na to Popa niż wysyłanie bez przerwy Drummonda na linie jak się przegrwya ( a gdy robi się to jak się wygrywa to już poniżej krytyki). Ale jasne zawodnicy powinni rzucać lepiej wolne.

Co do koszulek z rękawkiem i reklam to zgoda, że to populizm no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver dziala zle, Silver to populista, kibice chwala koszulki w rekawkach, Silver daje ich jak najwiecej, narzekania na Hack a Shaq, Silver wprowadza zasade, ownerzy chca zarabiac wiecej hajsu dodaje reklamy

 

3 razy nie

 

koszulki

reklamy

hack a shaq

 

k**** nauczcie wysokich rzucac, or whateva, nastepna zasada bedzie ze nie wolno rzucac wiecej niz 50 procent rzutow w meczu zza luku zeby wyrownac szanse? facek****palm jestem ogolnie oburzony

 

gdzie sa ludzie z ligi ktorzy sie o tym krytycznie wypowiedza

 

barkley pliz

 

Silver od poczatku mi smierdzial populizmem i brakiem spojrzenia na big picture, historie ligii i jak wielki wplyw takie rzeczy maja na legacy graczy, wyobrazacie sobie wprowadzenie takiej zasady za czasow Wilta Shaqa?

 

to jest wiekszy problem niz wam sie wszystkim wydaje, i tak jeff van gundy nie ma racji

 

 

Wydaje mi się, że nie rozumiesz czym zajmuje się Silver i kim jest. To komisarz NBA, ale tak naprawdę to szef gigantycznego konsorcjum, która zrzesza 30 "firm", a cześć firm w ramach tego konsorcjum traci pieniądze (dlaczego tak się dzieje to inna historia). I Silver wykonuje ruchy.

 

Cuban kiedyś powiedział, że produktem, który sprzedaje NBA nie są mecze NBA tylko emocje związane z meczem NBA.

 

Cóż FT rzucane przez osobę, która nie potrafi ich rzucać, to emocje dla koneserów. A przysłowiowy Nowak/Smith czy inny Martinez jeśli przychodzi na mecz lub ogląda go przed TV/compie to chce 2,5 godzin emocji, a nie emocji na poziomie "pojedynek na szosie", cóż to nie jest dla każdego. Dodatkowo zabija to flow gry.

 

Problem w RS dotyczy kilkunastu zawodników, ale np Andre Igoudola w PO przemienia się jakoś ułomną wersje siebie jeśli chodzi o FT. Średnia kariery z RS ~70% w PO 58%, a ostatnie dwa lata w PO ~41%. Dodatkowo mamy Boguta, który ma 38% w PO.

 

To co gra Curry czy zmagania Igiego czy Boguta z linii? Wybieram to pierwsze.

 

Koszulki, cóż nie oszukujmy się w normalnych jersey dobrze wygląda tylko pewien procent kibiców. Kiedyś z 20 lat temu kupiłem sobie jersey i wyglądałem kuriozalnie, teraz 30 kg "później" wyglądałbym zdecydowanie lepiej. Te z rękawami są bardziej kibic friendly. Więcej osób może je kupić, nie muszę chyba tłumaczyć co to oznacza. Czy to problem dla zawodników? 30 lat temu biegali w takich śmiesznych krótkich gaciach. Wyjdź w takich retro gatkach na boisko, to koledzy zabiją Ciebie śmiechem.

 

Czemu Barkley się nie wypowiada krytycznie? Jego pracodawca zapłacił grubą kasę za pokazywanie NBA przez następne kilka lat. A Barkley zna zasady by nie gryźć ręki, która go karmi.

 

Jeśli chodzi o reklamy to w sumie jest mi to obojętne w europejskiej koszykówce chyba są reklamy na koszulkach i chyba zdecydowanie większe niż na to co NBA się zgodziła.

 

Koło NBA jest zbyt duża kasa, żeby Silver nic nie robił.

 

Silver będzie musiał też coś zrobić z All-star Game bo jeśli przez następne kilka lat będzie wyglądać to jak ten w Toronto to ten nieistotny mecz, który jednak przyciąga uwagę "fanów" przestanie przyciągać.

 

Silver patrzy na big picture, tylko z jego perspektywy ten big picture jest inni niż z Twojej.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rzuty wolne to jest element, nad którym można popracować jak nad każdym innym.

 

Ba, rzuty wolne to chyba jedyny element który jest tak niezależny od predyspozycji graczy i każdy forumowicz tutaj mógłby w nim dorównać najlepszym z NBA. Koszykówka męska czy żeńska? Nieważne. Olimpiada czy paraolimpiada? Nieważne. Po prostu poświęcasz czas i do oporu rzucasz te wolne. Każdy kto ma dwie ręce bez zaniku mięśni dałby radę rzucać 75%, Shaq też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zasada jest taka: jeśli któryś z was nie lubi hajsu, ma problem z komercjalizacją, nie podoba mu się lecenie na zarobek, mogę podać numer konta do przelewów. Ja z tym problemów nie mam i pieniądze przyjmę w każdej ilości.

Chcą zarabiać i ja to k**** rozumiem. 

Hack-cośtam jest zły - faul to kara, nie nagroda plus cholernie wydłuża mecze. Oglądam zwykle z torrentów i mam ten luksus, że operują przyciskiem +5 sekund, ale na żywo to mordowania.

Nie podobają mi się bezrękawniki od zawsze, ale rozumiem inne opinie, więc w skrócie kwestia mnie pierdoli. Tak czy siak muszę się golić pod paszkami. 


Ba, rzuty wolne to chyba jedyny element który jest tak niezależny od predyspozycji graczy i każdy forumowicz tutaj mógłby w nim dorównać najlepszym z NBA. Koszykówka męska czy żeńska? Nieważne. Olimpiada czy paraolimpiada? Nieważne. Po prostu poświęcasz czas i do oporu rzucasz te wolne. Każdy kto ma dwie ręce bez zaniku mięśni dałby radę rzucać 75%, Shaq też

Howard rzuca na poziomie 80% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki, cóż nie oszukujmy się w normalnych jersey dobrze wygląda tylko pewien procent kibiców. Kiedyś z 20 lat temu kupiłem sobie jersey i wyglądałem kuriozalnie, teraz 30 kg "później" wyglądałbym zdecydowanie lepiej. Te z rękawami są bardziej kibic friendly. Więcej osób może je kupić, nie muszę chyba tłumaczyć co to oznacza. Czy to problem dla zawodników? 30 lat temu biegali w takich śmiesznych krótkich gaciach. Wyjdź w takich retro gatkach na boisko, to koledzy zabiją Ciebie śmiechem.

 

Nie mogą po prostu zrobić wersji dla kibiców (z rękawkami) i dla graczy (bez)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź to sobie, jeśli będą reklamy na rękawkach. Takie coś nigdy nie przejdzie. 

 

 

chill the fuck down mate, nawet jak reklamy wejdą to tam nie ma zespołów typu termalica cersanit zepter eska nowy dwór mazowiecki, żeby reklamy były na rękawkach, dupie etc.

W ogóle to co to za pomysł żeby jeden zespół grał w różnych strojach, żadna poważna liga na to nigdy nie poszła i nie pójdzie.

 

Ale w sumie jebie mnie temat reklam - jest kasa to będą, nie wiem, oglądacie inne sporty, są reklamy od zawsze i nikt się nie gorszy, jebie mnie temat rękawków, ale temat fauli bez piłki to grubsza sprawa, bo nie tylko chodzi o hack-a-ktośtam, ale też o sporadycznie odgwizdywane inne przewinienia bez piłki, i co teraz? przecież 1 rzut + piłka z boku to jest przejebany handicap dla faulowanej drużyny. A nie każdy faul bez piłki to hack-a

 

jeszcze jedno: ktoś pisał ze Silver powiedział, że wprowdzi zmianę, jakiś link do tego? ja póki co czytalem tylko że 'liga się temu przyjrzy', ale żadnych obietnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.