Skocz do zawartości

Adam Silver, 3 razy nie


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Raven, chyba nie oglądasz spotkań... chyba każda drużyna ma w tej chwili komplet z rękawkami i grają w nich po kilka razy w sezonie. 

 

Po prostu źle mnie zrozumieliście. Zdaję sobie sprawę, że drużyny posiadają takie jersey, ale pytając "Co sądzicie, by cała liga w takich biegała?" mam na myśli zmianę w lidze i wymóg rękawków wprowadzanych przez Adam'a Silver'a tak jak wskazuje na to temat. :)

 

Wybaczcie nieścisłości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia będzie miała reklamy na koszulkach.

 

Podpisali 3-letni kontrakt, gdzie każdy rok kontraktu jest warty 5 mln $.

 

Wszystko zacznie się od sezonu 17/18.

 

Philadelphia76ers0004.jpg

 

Philadelphia76ers0003.jpg

 

 

Nie jest źle.. Nie rzuca się to jakoś mocno w oczy i co dość ważne jest dobrze dobrane kolorystycznie pod kolor koszulek. Co sądzicie?

 

P.S. Skoro 76'ers wyciągneli 5,000,000 dolców to ile wyciągną inne drużyny? :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia będzie miała reklamy na koszulkach.

 

Podpisali 3-letni kontrakt, gdzie każdy rok kontraktu jest warty 5 mln $.

 

Wszystko zacznie się od sezonu 17/18.

 

 

Nie jest źle.. Nie rzuca się to jakoś mocno w oczy i co dość ważne jest dobrze dobrane kolorystycznie pod kolor koszulek. Co sądzicie?

 

P.S. Skoro 76'ers wyciągneli 5,000,000 dolców to ile wyciągną inne drużyny? :grin:

 

Nie patrz na te wartości przez pryzmat sportowego potencjału. Mimo, że Philly ma słabą drużynę to Philly to duże miasto, więc spory potencjał reklamowy, dodatkowym bonusem, dla firmy, która się zareklamowała jest "darmowa" reklama w większości mediów, a przy kolejnych klubach podpisujących umowy reklamowe też będą wspominani. Kluby z większych miast mogą dostać większą kasę, ale z tych mniejszych raczej mniejszą.

 

Cavs pewnie będą biegać z reklamą "Quick Loans" czyli kasa trafi od firmy Gilbera do Gilberta ;-)

 

@ignazz

 

To raczej kasa dla klubów.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkurzajac temat hack-a-shaq to przeszly kosmetyczne zmiany przepisow w NBA [okres ochronny wydluzony do ostatnich 2 minut kazdej kwarty, a nie tylko ostatniej plus juz nie bedzie mozna skakac na plecy], a do tego garsc ciekawych teorii pozbieranych przez Haberstroh - http://espn.go.com/nba/story/_/id/17115866/real-root-nba-intentional-foul-epidemic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Tak szukałem czegoś po forum i muszę posypać głowę popiołem, wszystko co robi Silver można opisać jednym słowem - klasa.

Gość, podjął idealne decyzję w świetle śmierci Kobego, jako pierwszy z komisarzy zareagował na coronavirusa i to zareagował odpowiednio, zrewolucjonizował ASG dając fanom najlepsze ASG ever (debatable)

a teraz chcę zrobić w tej sytuacji charity game coś na podobe ASG

 

tak było kiedyś:

 

Ogolnie fun fact, nie moge znalezc filmiku, Kenny Smith to zorganizowal, mial problem zeby zebrac graczy, zadzwonil do Pelinki, Pelinka do Kobego, Kobe oddzwonil, zapytal sie kogo Smith ma zeby ten mecz zorganizowac, ten mu powiedzial, że zadzwonil do niego pierwszego bo wtedy reszta sie zgodzi jak uslyszy, że on gra, Kobe sie zgodzil

2 zabawna historia z tego czasu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Silver robi to co musi, byle wizerunek się zgadzał. Nie traktowałbym tego człowieka jako kogoś kto zmienia grę, to biznesmen. Ludzie na takim stanowisku analizują każdą opcję. Nie warto się pchać w 'ufność', bo się można szybko zawieść. Dla mnie takie działania to mechanizm, który wychodzi z badań rynku, i przede wszystkim tego co ludzie chcą usłyszeć. Dlatego taki człowiek jak Trump, który jest pozbawiony empatii, został prezydentem USA. W większości to są psychopaci, którzy w innych warunkach, równie dobrze mogliby zostać seryjnymi mordercami. :)

A co by nie pisać, to NBA jest jak korpo, ot tyle. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eF. napisał:

Lol. Silver robi to co musi, byle wizerunek się zgadzał. Nie traktowałbym tego człowieka jako kogoś kto zmienia grę, to biznesmen. Ludzie na takim stanowisku analizują każdą opcję. Nie warto się pchać w 'ufność', bo się można szybko zawieść. Dla mnie takie działania to mechanizm, który wychodzi z badań rynku, i tego czego ludzie chcą usłyszeć. Dlatego taki człowiek jak Trump, który jest pozbawiony empatii, został prezydentem USA. 

A co by nie pisać, to NBA jest jak korpo, ot tyle. 

no tak i dlatego go NFL chciało podjebać bo gość robi to co musi

nawet jakby robił to co musi to robi to z klasą i dobrze, nie wiem po jaki kij tu wjechales z hejtem? 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubbas napisał:

no tak i dlatego go NFL chciało podjebać bo gość robi to co musi

nawet jakby robił to co musi to robi to z klasą i dobrze, nie wiem po jaki kij tu wjechales z hejtem? 😮

To nie hejt. Ja po prostu nie ufam takim ludziom. To dystans. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

To nie hejt. Ja po prostu nie ufam takim ludziom. To dystans. :)

Nie ufac to mozna bylo Sternowi, gosciowi kompletnie zamknietemu na dyskusje, a nie progresywnemu typowi ktory pozwala graczom zmieniac ASG, ktory wyjebal jajca na Chiny i stracil 200 mln, w sumie pewnie o wiele wiecej, typowi ktory w kazdych mozliwych momentach jest w dyskusji, jest zaangazowany i widoczny.

Wedlug twojego podejscia to mozna kazdego biznesmena czy komisarza ligi, whateva odrazu z gory przekreslac

dziwne podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas, tylko krowa nie zmienia zdania(i Korwin) szacunek za ten post :) Zgadzam się z Tobą w stu procentach, wiadomo że to jest biznesmen ale z drugiej strony kto ma zasiadać na takim stanowisku ? ;) To że jest biznesmenem nie znaczy że nie może wsłuchiwać się w głos kibiców, zawodników co też może przełożyć się na wyniki finansowe ligi.Stern popchnął organizacje niesamowicie, otworzył ligę na świat ale w pewnym momencie potrzeba świeżego podejścia i wydaje mi się że Silver robi dobrą robotę.Tak nawiązując do tematu który założyłem o zmianach w NBA to nie myli się ten kto nic nie robi i te zmiany które dotychczas są wprowadzane jak najbardziej na plus a te ze zmianą długości spotkań wątpię że to dojdzie do skutku kiedykolwiek.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Cytat

To co się dzieje obecnie z zawodnikami w NBA i ich wszechwyższością nad wszystkimi pokazuje, że Srebrny nie ogarnia. Owszem fajnie bańkę zrobił, ale pozwolił zawodnikom przy tym wejść lidze na głowę. Śp. Stern podejrzewam szybko by takie akcje ukrócił. Tutaj teraz rola Silvera aby twardo zareagować na cyrki odprawiane przez Irvingów i Hardenów tej ligi.

popieram  @Pepis21

jak po calej bance, moj szacunek dla Silvera rósł

ale czy bycie pro-players (prawie zawsze) zaczyna sie odbijac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rek'Sai napisał:

No dobra, ale co komisarz ma zrobić z tym, że zawodnik nie chce grac dla drużyny i żąda trade'u? Jak z tym walczyć?

Teraz nic nie moze. Poza tym trade requesty to tylko czesc problemu, np. instytucja supermaxa okazala sie kompletna porazka.

Przy nowym CBA musza wprowadzic jakies zmiany, bo zrobil sie juz za duzy cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

to Keviny Duranty majo po 10M+ followersów na instagramie, a nie GMowie ani VPs of bball operations.

Jak chcecie pooglądać jakieś performensy gdzie jest normalna hierarchia a pracownicy słuchajo się grzecznie swoich szefów, to puśccie sobie webcam z kopalni węgla albo z bazy wojskowej, spodoba się wam na pewno, wszyscy karni i posłuszni.

 

a jak chcecie oglądać jak wielkie murzyny za grube miliiony wrzucajo piłke do kosza ( i jeszcze im dokładacie płacąc za LP) to przyzwyczajcie się, że nie wszystko tam działa tak jak u was w tyrce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.