Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

w 2005 w mvp voting LBJ był 6ty, potem już zawsze top 5

 

czyli 11 x top5 i raz top6

 

rzeczywiście łapu-capu

 

DAMN

 

Fakt, zagalopowałem się, myślałem, że te 12 sezonów obejmuje również ten debiutancki. Trudno uwierzyć, że Lebron już tyle lat jest w lidze, a pamiętam go jako młokosa z pierwszego sezonu. Mea culpa. Po prostu po strażniku legacy Lebrona można się wszystkiego spodziewać, a ja tego nie zweryfikowałem.

 

A inna sprawa, kto wywalił post bodajże boguta o "strażniku legacy Lebrona - Rapparze"? Przecież to było genialne. :nightmare:  

Edytowane przez Zgubiłem kredki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje gorsze dni , ale ze sezon ogorowy sie zaczal to rappar rozwin watek bana , mielismy Vangate , pora na Rappargate

Wrzuciłem do zakłady 2015/2016 post, że ten gość przegrał ze mną 500 złotych z linkiem do fb, który kieruje do własnego profilu.

Matek się zagotował, że nie było takiego zakładu, zbanował mnie i potem BC i P_M pisali do Borysa, by mi ściągnął bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inna sprawa, kto wywalił post bodajże boguta o "strażniku legacy Lebrona - Rapparze"? Przecież to było genialne. :nightmare:  

 

I to jeszcze pare godzin przed g7 było co dodawało mistycyzmu całej sytuacji, na miejscu matka mój post bym zostawił a na miescu rappara poświęcił się i nie wracał na forum :rugby:

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem do zakłady 2015/2016 post, że ten gość przegrał ze mną 500 złotych z linkiem do fb, który kieruje do własnego profilu.

Matek się zagotował, że nie było takiego zakładu, zbanował mnie i potem BC i P_M pisali do Borysa, by mi ściągnął bana.

 

Nastepnie Borys zajrzał do tego twojego wpisu i się wkurwił czemu dałeś link do jego profilu na fb i zarzucasz mu przegranie zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR, nie widziałem tej akcji, ale propsy za nią, brzmi dobrze. Śmiechnąłem ostro jak przeczytałem opis Artlana i Twój.

 

Ja widziałem i zdążyłem nawet skomentować wiedząc o co chodzi, że troll z niego.

 

A Rappar nie dał linka do fb Borysa tylko fake link. Istny prank. Każdy kto by na to kliknął widział by swój profil, a nie Borysa.

 

Nawet było ostatnio bodajże na jbzd.pl screen jak ktoś wkleił tego samego linka co Rapciu i dopisał: "że ta osoba bije dzieci i trzeba coś z tym zrobić!".

 

Gównoburza taka, że nawet e-nba.pl by się nie powstydziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.