Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, fluber napisał:

Sorry Panowie, ale wrzucam tylko dlatego, że liczę na komentarz @quevas :)

Generalnie to po raz kolejny na poziomie właśnie gombazy prowokukesz vaska i potem masz ucieche jak możecie sobie po nim we czterech poskakać

A tym razem to vasskez zrobił z ciebie wala i przyjął to na miękko 

 

7 godzin temu, fluber napisał:

Sorry Panowie, ale wrzucam tylko dlatego, że liczę na komentarz @quevas :)

Generalnie to po raz kolejny na poziomie właśnie gombazy prowokukesz vaska i potem masz ucieche jak możecie sobie po nim we czterech poskakać

A tym razem to vasskez zrobił z ciebie wala i przyjął to na miękko 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Poziom gimbazy. Na szczęście w 1956 roku w Warszawie 400- tysięcy ludzi wiwatowało na czesc Gomułki. 

Czemu poziom gimbazy? Własnie sobie pogrzebałem w necie i znalazłem ze protestanci sie z tego kanibalizmu wykręcają:

http://spolecznoscbiblijna.pl/cialo-i-krew-chrystusa-czyli-klamstwo-oplatka/

więc jestem zdziwiony ze katolicy akurat nie, bo moim zdaniem trwanie przy dosłowności drażni dzisiejszy rodzaj wrażliwości ludzkiej

p.s. Nie wiem po co mieszać Gomółkę do tego, ale widać te tłumy wiwatujące na jego cześć zrobiły wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, josephnba napisał:

Generalnie to po raz kolejny na poziomie właśnie gombazy prowokukesz vaska i potem masz ucieche jak możecie sobie po nim we czterech poskakać

A tym razem to vasskez zrobił z ciebie wala i przyjął to na miękko 

 

Dobrze, że przynajmniej na Twoje pajacowanie mogę zawsze liczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, darkonza napisał:

Czemu poziom gimbazy? Własnie sobie pogrzebałem w necie i znalazłem ze protestanci sie z tego kanibalizmu wykręcają:

http://spolecznoscbiblijna.pl/cialo-i-krew-chrystusa-czyli-klamstwo-oplatka/

więc jestem zdziwiony ze katolicy akurat nie, bo moim zdaniem trwanie przy dosłowności drażni dzisiejszy rodzaj wrażliwości ludzkiej

p.s. Nie wiem po co mieszać Gomółkę do tego, ale widać te tłumy wiwatujące na jego cześć zrobiły wrażenie.

99% nawet nie wie po co dlaczego i od kiedy się klęczy w kościele , nie wymagaj od nich nawet chęci interpretowania rzeczywistości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

99% nawet nie wie po co dlaczego i od kiedy się klęczy w kościele , nie wymagaj od nich nawet chęci interpretowania rzeczywistości 

Na szczęście jest ten 1% światłych, którzy poczytali o soborach i niejako zjedli wszystkie najtęższe rozumy.

Prowadź ciemny lud wodzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotłuje się troche w sprawie

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Belchatow.-Ksieza-wezwali-policje-bo-13-latek-wyplul-hostie

Zauważcie ze jak mówią księża wezwali policję bo co prawda "do profanacji nie doszło, ale dojść mogło" - to pawie jak w kawałach o zsrr i jego "aparacie przymusu" za Stalina.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.