Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Allegri wraca do Turynu. Jeszcze wyjdzie na to, że karny z czapki dla Bianconerich w meczu Juve - Inter będzie fundamentem kolejnej dekady dominacji Starej Damy :) Póki co nie widać konkurencji, Inter będzie pewnie dużo słabszy niż teraz, a Milan to jeszcze nie to. W mistrzostwo Atalanty nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mcreativo napisał:

Nie dość, że wszystkie przepuścił, to jeszcze sam nie strzelił.

Stań na bramce i spróbuj wyjąć którykolwiek z tych karnych. Większość karnych po obu stronach było tak precyzyjnych, że żaden bramkarz by tego nie wyciągnął. Do Davida jedynie co można mieć delikatnie za złe to to iż próbował technicznie uderzyć zamiast walnąć na siłę jak Rulli no ale jak wspomniał Kuszczak w studio DDG to nie napastnik dlatego nie rozumiem tego znęcania się nad nim. Być może to jego koniec w United być może nie to się okaże. Ja bym wolał aby jednak został, gdyż pewnym jest odejście zarówno Romero jak i Granta a Henderson też jeszcze nie jest w pełni przekonywujący (ma np. bardzo niepewne wyjścia do dośrodkowań).

Swoją drogą skoro Zidane odszedł to United powinno się po Ramosa zgłosić. Widziałbym go na środku obrony, angielska piłka sądzę, że by mu pasowała z jego stylem gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pepis21 napisał:

United powinno się po Ramosa zgłosić. Widziałbym go na środku obrony, angielska piłka sądzę, że by mu pasowała z jego stylem gry.

Serio mają brać 35-letniego gościa, który w tym sezonie zaczął sypać się zdrowotnie, dodatkowo któremu trzeba będzie dać ogromną pensję? Jaki ma to sens? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie to i nawet LeBron się posypał, bo wszystkie terminarze były upychane nogami i rękami aby się wyrobić tak aby było miejsce na Euro, IO + na normalne rozpoczęcie przyszłego sezonu, więc na jesieni jego zdrowie może wyglądać zupełnie inaczej szczególnie, że całe lato ma wolne czyli czas aby dojść do pełni sił. Ogromna pensja? Jak zostanie na lodzie to siłą rzeczy będzie musiał zejść z ceny no chyba, że do akcji wkroczą szejkowie i mu dadzą to co chce. Zresztą gość jest wolnym agentem, więc dlaczego by nie próbować negocjować? Młodzi obrońcy United mogliby się od niego poduczyć grania żeby np. taki Lindelof nie robił takich baboli jak przy bramce dla Villarreal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pepis21 napisał:

Stań na bramce i spróbuj wyjąć którykolwiek z tych karnych.

Niby racja, tylko że De Gea nie obronił karnego od 2016 roku. Ponad 40 karnych. Przy tylu próbach, to nawet nie chcąc, profesjonalny bramkarz powinien coś odbić. 

15 godzin temu, Pepis21 napisał:

Henderson też jeszcze nie jest w pełni przekonywujący (ma np. bardzo niepewne wyjścia do dośrodkowań).

Znajomy, kibic United, z kolei klnie na DDG, że jest wiecznie przyspawany do linii i słabo kieruje/komunikuje się z obrońcami i nie może się doczekać, aż Henderson zostanie numero uno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak można krytykować wyjścia do dośrodkowań Hendersona przy tym co od lat prezentuje DDG w tym elemencie. 

Gdy De Gea wrócił po tej przerwie do bramki, to prawie każde dośrodkowanie znowu zaczęło stresować. Henderson daje spokój, z nim w bramce czuję się pewniej oglądając mecze, nie myślę że bramkarz coś spierdolił. De Gea ma duże zasługi, ale dłuższy czas jest bez formy i z głową gdzieś indziej. Zjazd niesamowity. Niech go Juve weźmie w wymianie za CR :D

Jak zbliżała się kolej na karnego Davida, to powiedziałem żonie, że lepiej daliby Fergusonowi strzelać niż jemu. Niestety nie pomyliłem się. 

Będzie źle, jeśli przez niezdecydowanie ws. DDG United straci Hendo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dean póki co u Olego jest numerem jeden, więc nie widzę powodu dla którego mieliby go stracić, niemniej DDG jest nadal potrzebny choćby przez ten brak zmiennika jaki będzie za chwilę (Mam nadzieję, że Romero znajdzie sobie jakiś dobry klub). David fakt ma od MŚ w Rosji zjazd formy ale i tak wolę jego niż powrót Johnstone'a albo któregoś z wypożyczeńców. Ten finał zagrał dobrze poza zmarnowanym karnym, w półfinale również był solidny, więc zdarzają mu się jeszcze dobre mecze.

Swoją drogą nie powiem, że nie chciałbym na jedynce np. takiego Oblaka ale szanse na to iż Atletico go puści są nikłe żeby nie powiedzieć żadne.

3 godziny temu, airmax napisał:

Niby racja, tylko że De Gea nie obronił karnego od 2016 roku. Ponad 40 karnych. Przy tylu próbach, to nawet nie chcąc, profesjonalny bramkarz powinien coś odbić.

Prawda, ale mówimy tutaj o tym konkretnym konkursie. Naprawdę trzeba oddać chłopakom, że strzelali mocno, pewnie oraz celnie nawet Fred z Lindelofem o których byłem chyba najbardziej obsrany, że spartolą.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie wkurzają pacany z banderą marynarki. ludzie nie mają pojęcia jak wygląda polska flaga? tak jak nikomu nie przeszkadzają bazgroły na fladze.

kto realizuje transmisję? jeżeli tvp to dlaczego jest poland russia? 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2021 o 18:30, polskignom napisał:

Kurde jaka masakra z tym Szpakiem, uwielbiam gościa szczególnie za to, ze Kuijta wymawiał na 4 sposoby, ale to jak ogarnął się przy bramce po varze, którego nie ma...

Nieważne. Ważne, że pierdyknie dobra mowę w 80 minucie meczu o honor już za kilka tygodni. I z tego go będziemy pamiętać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.