Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Lol. Może niech od razu wręczą Anglikom ten puchar. Nie dość, że prawie cały turniej grają u siebie, podczas gry większość lata po całym kontynencie, to jeszcze taki wałek w kluczowym momencie. Jedyne pocieszenie to, że porażka w finale jeszcze bardziej zaboli ten tęczowy naród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 godzin temu, matek napisał:

Tam musiało już być coś wcześniej walnięte. Ciężko uwierzyć, że taki skok był główną przyczyną. 

Słabo rozbudowany czworogłowy, albo wcześniej nie zaleczony. Trzeba by było głębiej poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypadkiem widziałem skróty z naszej ekstraklasy dzisiaj w telewizji i bramki które padały na prawdę zajebiste aż byłem zdziwiony Piast i Śląsk do tego murawa stadiony oprawa byłem lekko zdziwiony mimo że wiem iż cała obróbka ekstraklasy jest świetna 

To przypadkowo jakas dobra kolejka była czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kubbas napisał:

To przypadkowo jakas dobra kolejka była czy co?

ogólnie to tak, tak średnio dobrych kolejek jest może ze 3 na 10

ale też wiele klubów wygląda znacznie lepiej kadrowo to i poziom może.pójść ciut w górę

około 20 milionów jurków jeat realne, tyle się teraz płaci od ręki z największe talenty w tym wieku, jeśli Prezes Mroczek nie weźmie pierwszej oferty, to może rozbić bank

nasza duma, choć już tylko przez najbliższe miesiące

 

jak ktoś nie oglądał filmu o Baggio, to nie warto, Święcicki zabrał się za powyższy dokument, gdyż był zdegustowany tamtą produkcją

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ogólnie to tak, tak średnio dobrych kolejek jest może ze 3 na 10

ale też wiele klubów wygląda znacznie lepiej kadrowo to i poziom może.pójść ciut w górę

około 20 milionów jurków jeat realne, tyle się teraz płaci od ręki z największe talenty w tym wieku, jeśli Prezes Mroczek nie weźmie pierwszej oferty, to może rozbić bank

nasza duma, choć już tylko przez najbliższe miesiące

 

jak ktoś nie oglądał filmu o Baggio, to nie warto, Święcicki zabrał się za powyższy dokument, gdyż był zdegustowany tamtą produkcją

Czyli ta kolejka o której mówię to był przypadek? Czy tylko highlights tak dobrze wyglądały a mecze w całości już nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.