Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, blackmagic napisał:

No takiej kompromitacji zarówno jeśli chodzi o grę jak i o wynik to się nie spodziewałem. Z deszczu pod rynne

Gra nie porywała, ale z tym wynikiem to bez przesady :) Węgry zajęły pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów przed Serbią, Rosją i Turcją (która ostatnio ograła Holandię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Gra nie porywała, ale z tym wynikiem to bez przesady :) Węgry zajęły pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów przed Serbią, Rosją i Turcją (która ostatnio ograła Holandię).

Dokładnie. Plus wygrali baraże do Euro. Dla mnie faworytem wczoraj były Węgry i choć gra była kiepska to remis na ich terenie nie jest złym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi najbardziej rzucało się w oczy to, jak duże przestrzenie były niekryte przez naszych wahadłowych - zwłaszcza po naszej prawej stronie (Szymański i Jóźwiak - co nie jest niespodzianką, skoro to są skrzydłowi). Przy nieco lepszym przeciwniku niż Węgrzy, te wolne pole byłoby maksymalnie wykorzystane. 

 

Ps. Najgorszym elementem gry Polaków były wrzuty z autu :) co aut, to nasza strata 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

No jakby wuja wystawił dziś helika w 1 składzie i tak byśmy zagrali to by go zmasakrowano w mediach:) 

dlatego media trzeba mieć za sobą  :) powinieneś wiedzieć o tym najlepiej 😉

3 godziny temu, blackmagic napisał:

No takiej kompromitacji zarówno jeśli chodzi o grę jak i o wynik to się nie spodziewałem. Z deszczu pod rynne

wynik normalny - wygramy z Węgrami u siebie i nikt nie będzie pamiętał. gra? mógł kazać im grać po staremu , wprowadził swoje zmiany - zaryzykował , obrońcy dramat

47 minut temu, airmax napisał:

Co mi najbardziej rzucało się w oczy to, jak duże przestrzenie były niekryte przez naszych wahadłowych - zwłaszcza po naszej prawej stronie (Szymański i Jóźwiak - co nie jest niespodzianką, skoro to są skrzydłowi). Przy nieco lepszym przeciwniku niż Węgrzy, te wolne pole byłoby maksymalnie wykorzystane.

dla mnie to wyglądało jakby manager po MBA , Six sigmach , beltach chciał wprowadzić swoje zarządzanie chłopakom na budowie . my grając piłką ? nie uda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Koelner napisał:

dla mnie to wyglądało jakby manager po MBA , Six sigmach , beltach chciał wprowadzić swoje zarządzanie chłopakom na budowie . my grając piłką ? nie uda się.

Tylko trochę średnio to świadczy o tym wizjonerskim managerze 

Granie 352/343 wymaga przede wszystkim dwóch elementów: obrońców, którzy potrafią grać z piłką przy nodze i wahadłowych, którzy pracują na całej długości boiska. My nie mamy ani jednego, ani drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, airmax napisał:

Granie 352/343 wymaga przede wszystkim dwóch elementów: obrońców, którzy potrafią grać z piłką przy nodze i wahadłowych, którzy pracują na całej długości boiska. My nie mamy ani jednego, ani drugiego. 

My nie mamy obrońców grających piłką, wahadłowych i skrzydłowych. Sousa przede wszystkim ośmieszył się z tym Helikiem, bo z Glikiem pewnie byśmy przemęczyli, ale nie wiem czy jest jakiekolwiek ustawienie które jest dobre dla tej kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BMF napisał:

Sousa przede wszystkim ośmieszył się z tym Helikiem

Dodałbym jeszcze Bereszyńskiego jako środkowego obrońcę i Szymańskiego jako wahadłowego. Szymański to dobry technicznie piłkarz ale ostatnie czego w 352 potrzebujemy to wahadłowy, który atakując schodzi do środka (tym samym zawęża grę, nie rozciąga obrony rywala) i nie pracuje w obronie. Wejście Jóźwiaka (bardziej dynamicznego, grającego cały czas przy linii) dało pozytywny efekt przynajmniej w ofensywie. 

Swoją drogą, to dziwnie cicho o Szczęsnym, który kolejny już raz robi babola w  reprze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

My nie mamy obrońców grających piłką, wahadłowych i skrzydłowych. Sousa przede wszystkim ośmieszył się z tym Helikiem, bo z Glikiem pewnie byśmy przemęczyli, ale nie wiem czy jest jakiekolwiek ustawienie które jest dobre dla tej kadry.

Bez jaj z tym osmieszeniem. Przy pierwszym golu i Glik by nie pomógł. A pozniej bylo po prostu bardzo nerwowo. Niestety nasze boki nie pomagaly w obronie - co w tej takryce jest kluczowe.  Ogolnie ten system gry jest fajny ale wymaga zgrania, ciezkiej pracy i mocnego zaangazowania od kazdego. A u nas jest za duzo odpuszczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej rozwaliło to: 

Image

Bednarek dostał dużo krytyki, że objechał go Węgier, ale dla mnie Helik ponosi jeszcze większą odpowiedzialność przy tej bramce jako centralny środkowy.

Dobrze widać po takich sytuacjach brak jakiejkolwiek pewności i zgrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Mnie bardziej rozwaliło to: 

Image

Bednarek dostał dużo krytyki, że objechał go Węgier, ale dla mnie Helik ponosi jeszcze większą odpowiedzialność przy tej bramce jako centralny środkowy.

Dobrze widać po takich sytuacjach brak jakiejkolwiek pewności i zgrania.

Jak ma grać 3-5-2 to przesunąłby na centralnego Krychowiaka , który w odbiorze-destrukcji jest dobry , piłkę utrzyma a już w grze do przodu i passingu jest za c***owy jak na śpd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, airmax napisał:

 

A0680DBE-9256-4B5B-A1E9-319036BE17DE.jpeg

O Szczęsnym chciałem pisać. W tym Juve mają pewnie tęgich ekspertów od bramkarzy i ci coś w nim widzą, ale dla mnie jako laika jest przereklamowany. Nie pamiętam, kiedy zagrał jak książe Paryża, a proste błędy popełnia dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fluber napisał:

No jakby wuja wystawił dziś helika w 1 składzie i tak byśmy zagrali to by go zmasakrowano w mediach:) 

Ale chyba jest różnica zagrać taki mecz na początku pełnienia funkcji selekcjonera a zagrać takie spotkanie po ponad dwóch latach budowania zespołu.

Zresztą za Brzęczka nie raz i nie dwa wypadliśmy gorzej niż wczoraj (i to z takimi potęgami jak Austria, Macedonia czy Słowenia).

No i przy okazji przypomnę, że Beenhakker zaczynał od 1-3 z Finlandią.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.