Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

no to swoją drogą, laik wyruchał fanów za hajs na koncert i co to ma do tego

To co innego - Laik się najebał, c***owa akcja z jego strony, ale ciężko mówić o jakiejś premedytacji czy złej woli, po prostu spierdolił sprawę.

Swoją drogą jutro idę na koncert jego, mam nadzieję, że się stawi.

Co do Tomba, to tutaj już po prostu jawne oszustwo zebrać hajs za zamówienie i zniknąć bez kontaktu i wysyłki płyt. I to dwa razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wjechało nowe Almost Famous! Po dzisiejszym dniu chłopaki zaprezentowali połowę materiału z płyty. Ja czekam z niecierpliwością od tracku na Znany i Lubiany i pierwszych przebąkiwań. Uwielbiam bity Pita, Bonson na nich jest zajebisty. To szczere pi****lenie bez jakiś tam wyszukanych figur stylistycznych i nie wiadomo czego do mnie trafia. Jedynym minusem jest to, że Laik jednak odstaje z flow i wydaje mi się, jakby marnował potencjał bitów. No cóż, idzie to przeboleć, jako całość jest świetnie. 

 

 

 

"Mam w c***u znane kswyki, złote myśli, pamiętniczki

Brudny rap dla moich braci tak szczeciński, zajebisty!"

Ładne podsumowanie z BonSoul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna granica, poniżej której nieważne czy jest ktoś jeszcze gorszy od Ciebie - i tak powinieneś zniknąć. Polski Cassidy jest takim gościem.

 

 

Borixon jak zawsze taki sam ale tutaj mnie nawet nie drażni. A Żaba dobrze się bawi, potrzebny był taki ktoś na naszej nudnej scenie.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koleś sprofanował muzykę, dragon balla oraz moje poczucie estetyki i otrzymał mnóstwo pozytywnych ocen i komentarzy na youtube (procentowo to wychodzi pewnie podobnie co w przypadku np. utworów O.S.T.R.).

 

A nergala za akcję z biblią ciągali po sądach...

 

 

Dobra zmiana. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.