Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

i to bardzo.. wiekszosc klepie jakies wyswiechtane slogany po gosciach, którzy w sezonie widza skróty kilku meczy a jedyna ich wiedza to jakze nieomylna statystyka tylko dlatego, ze naparzaja dopuble posty by sobie podbic ;]

 

trzeba coś widziec a nie przeczytac.

 

- - - Updated - - -

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście to także chodziło mi po głowie...

 

tak sobie teraz przypominam, ze coraz częściej:

 

zawodnik X jest mega przehype'owany

zawodnik JJ przepłacony

zawodnik PG mega soft i sra w gacie w PO

zawodnik RR totalnie nabija asysty i nie umi rzucać

zawodnik G (tak tak... #ay) szkodzi druzynie

zawodnik McG jest bezmózgiem

a zawodnik KB nie odda piłki

 

same skrajności i coraz mniej faktu że ktoś jest dobrym przeciętnym lub uniwersalnym graczem

to już częściej napiszemy, że niczego nie robi super więc jest do dupy

 

że zawodników oglądamy to jeszcze te oceny to pikuś

ale nie my już wiemy kto jakim jest trenerem GM czy właścicielem nie mając zbytnio w tym przypadku za dużo materiału poglądowego

 

zostają jeszcze sędziowie, knajpy przy halach, dziennikarze ( już blisko do ocen skrajnych), statystycy ( już było o naliczeniach tych z Jazz) i trenerzy cheerliderek

 

wiemy wszystko i oczywiście oceniamy znowu skrajnie

 

edit: takim przeciętnym solidnym gościem jest chyba np. Tiago choć zarabia ciut ponad średnią bo jest ciut wyższy :unconscious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will Bynum 2lata/5,75 mln. Przepłacony. I nadal nie mamy gościa, który potrafiłby podać, obsłużyć ten fajny froncourt. Co gorsza wygląda na to, że nie mamy też nikogo, kto potrafi rzucić za 3... Obejrzałem 2 mecze SL i Caldwell-Pope był dramatyczny. Wiem, że to liga letnia, ale jak on się spala w czymś takim, to co będzie w RS? 4/20 FG 1/14 za 3, 1 as. Facet ma być podstawowym SG :(.

Siva to już kompletnie rzucać nie umie a jak nie podaje to jest bezużyteczny. Trochę straciłem do niego sympatię, muszę się zgodzić z tymi, co uważają że nie nadaje się do NBA.

Jedynym światełkiem w tunelu jest T. Mitchell - świetny atletyzm, walka, robi dużo fajnych rzeczy. W rotacji wysokich dostanie swoje minuty i raczej ich nie zmarnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda Drummonda i Monroe... Niech Pistons trejdują po Nasha, aż miło by było popatrzeć co z tymi dzikami zrobiłby Steve. Na miejscu Kupchacka zdecydowanie udarzyłbym do Detroit po spadający kontrakt CV + ew. Singlera? Jedni i drudzy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tony Mitchell to mój człowiek.Jak usiadł na Olynyka to ten przez kilka minut nie mógł sobie wogóle wyrobić pozycji do rzutu.Jak wyrobi sobie solidne mid range to cała liga będzie się zabijać o takiego zmiennika.Do tego mimo nie jakiś super warunków świetny blokujący idealny PF w dobie small ballu w NBA.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda Drummonda i Monroe... Niech Pistons trejdują po Nasha, aż miło by było popatrzeć co z tymi dzikami zrobiłby Steve. Na miejscu Kupchacka zdecydowanie udarzyłbym do Detroit po spadający kontrakt CV + ew. Singlera? Jedni i drudzy byliby zadowoleni.

Akurat Singler to skarb, idealny roles dodatkowo zarabiający grosze. Liczę, że wymienią Monroe'abo ma wysoką wartość i pewnie będzie oczekiwał sporej kasy. Ciekawe czy jakby zaproponowali Mas Monroe'a za Dirka to by się zgodzili. (przed podpisaniem Josha0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight-CP-Singler-Josh-Monroe & Bynum-English-Middleton-Mitchell-Drummond

 

Dwa, fajne, młode i atletyczne unity. Jakby się jeszcze udało tego Stuckeya popchnąć to byłaby gitarrrra.

 

Nie mogę się doczekać aż Tony Mitchell wyjdzie spod kuźni Rasheeda Wallace'a w footworku defensywnym. Jestem na bandwagonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to za koleś, nie siedzię w Eurokoszu... Ze statsów wynika, że może być niezły, z dobrą trójką, coś jak Gallo? Kontrakt 3,5/2y więc można zaryzykować, ciekawy ruch. Mogliby też poszperać za euro PG, jest chyba paru inteligentnych kolesi z ciekawymi perspektywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, idealny guru dla młodych guardów. Jego podpisanie oznacza, że mamy w składzie 17 graczy. Jeśli nie dojdzie do żadnych trade'ów ani amnestii na CV to trzeba będzie dwóch pożegnać. Jednym będzie na pewno K.English, który się ośmieszył w SL, co było jego ostatnią szansą. Drugi to pewnie Siva, bo na jego pozycji zrobiło się trochę tłoczno. Chętnie zobaczyłbym wymianę Singlera albo Jerebko za jakieś picki, bo pewnie przyszłoroczny przejmie Charlotte. Myślę, że Dumars poczeka do deadline'u z wymianami, zobaczy ja ten skad zadziała. Jeśli nie zatankujemy, to myślę, że playoffs są bardzo realne, nawet z 6 miejsca. Heat, Pacers, NYK, Brooklyn, Bulls są poza zasięgiem. Wizz, Cavs i my powinniśmy uzupełnić stawkę.

 

Zapomniałem o Celtach, raczej będą wyżej od nas.

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda Drummonda i Monroe... Niech Pistons trejdują po Nasha, aż miło by było popatrzeć co z tymi dzikami zrobiłby Steve. Na miejscu Kupchacka zdecydowanie udarzyłbym do Detroit po spadający kontrakt CV + ew. Singlera? Jedni i drudzy byliby zadowoleni.

Tylko czy Nash, aby na pewno tak świetnie gra z wysokimi klocami? Z Monroe może coś pograłby, ale z Drummondem prawdpodobnie byłoby deja vu z Shaqa i Howarda, którym źle się grało z Nashem (Shaq narzekał na granie z Nashem), a Howard z Nashem na parkiecie czasami mieli awantury, co raczej też pokazuje o słabym zgraniu, bo Howard praktycznie zawsze cieszy się na parkiecie, a potrafił podczas dyskusji z Nashem stracić nerwy przez brak transportowania mu piłek przez starego rozgrywającego Lakers.

 

Odejście Billupsa było końcem Pistons 2004-2008, a teraz powrót oznacza nowe rozdanie kart i Detroit znowu wraca do gry. Liczę, że dojdzie jeszcze Rondo i chociaż nie będą najlepsi w lidze to niech się leją o 7-8 seed i dadzą w końcu radość kibicom Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, idealny guru dla młodych guardów. Jego podpisanie oznacza, że mamy w składzie 17 graczy. Jeśli nie dojdzie do żadnych trade'ów ani amnestii na CV to trzeba będzie dwóch pożegnać. Jednym będzie na pewno K.English, który się ośmieszył w SL, co było jego ostatnią szansą. Drugi to pewnie Siva, bo na jego pozycji zrobiło się trochę tłoczno. Chętnie zobaczyłbym wymianę Singlera albo Jerebko za jakieś picki, bo pewnie przyszłoroczny przejmie Charlotte. Myślę, że Dumars poczeka do deadline'u z wymianami, zobaczy ja ten skad zadziała. Jeśli nie zatankujemy, to myślę, że playoffs są bardzo realne, nawet z 6 miejsca. Heat, Pacers, NYK, Brooklyn, Bulls są poza zasięgiem. Wizz, Cavs i my powinniśmy uzupełnić stawkę.

 

Zapomniałem o Celtach, raczej będą wyżej od nas.

J. Smith sam praktycznie robił z Atlanty drużynę na PO więc z Detroit też zrobi zwłaszcza jak będą dobrze rozdzielone minuty między neigo i dwóch młodych wysokich

A Celci? Kim oni mają walczyć o PO? Pomijajac fakt że im się to nie opłaca i będą pewnie bezczelnie tankować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.