Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że Monroe samodzielnie za Rondo starczy spokojnie jesli Ainge ma o nim nienajlepsze zdanie to będzie go chciałpchnąć jeszcze zanim sezon się zacznie i to za wszelką cenę( chociaż serio chciałbym zobaczyć co on teraz będzie grał w C's z takim składem albo okaze się się strasznie overrated albo pokaże że wcale nie jest takim stat filerem za jakiego go mają niektórzy), z drugiej strony to i C's i Pistons bardziej by pasowała wymiana Drum za Rondo bo Monroe jest lepszą opcją przy smithu no a C's mają Olynyka

Drumm jest nietykalny. Pistons szuka kogoś, kto mógłby godobrze dokarmiać, a Rondo jest dla mnie jednym z najlepszych specjalistów. Grega bym oddał z bólem serca, czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby pójść dwa do przodu.

 

A tak w ogóle, to co jest? Chcecie jakchś skarbów za nabijacza asyst, zapalonego ceglarza, gościa z trzeciej dziesiątki PG? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale kogo przez całą swoją karierę dobrze dokarmiał Rondo, że jest jednym z najlepszych specjalistów? Bo jakoś tego super dokarmiania wysokich nie widziałem w jego wykonaniu.

 

Jeśli Pistons chcą dokarmiacza, to niech wysyłają do Lakers Stuckeya z jakimś bonusem (Knight/pick?) za Nasha i Meeksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale kogo przez całą swoją karierę dobrze dokarmiał Rondo, że jest jednym z najlepszych specjalistów? Bo jakoś tego super dokarmiania wysokich nie widziałem w jego wykonaniu.

 

Jeśli Pistons chcą dokarmiacza, to niech wysyłają do Lakers Stuckeya z jakimś bonusem (Knight/pick?) za Nasha i Meeksa.

Rondo po prostu nabijał asysty, wiem. Garnett nie jest wysokim, to też kojarzę.

 

Ale wciskanie stuletniego Nasha z wielkim kontraktem jest już zbyt absurdalne.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Monroe samodzielnie za Rondo starczy spokojnie jesli Ainge ma o nim nienajlepsze zdanie to będzie go chciałpchnąć jeszcze zanim sezon się zacznie i to za wszelką cenę

Tu nie chodzi o to, jakie zdanie na temat Rondo ma Ainge, a jakie zdanie ma o nim część GM-ów, dla których to dalej pewnie all-star po poważnej kontuzji.

 

Zwłaszcza, że wiemy do czego zdolny jest Dumars.

 

Inna sprawa, że nawet Joe nie jest na tyle głupi, żeby oddać nam Drummonda. Mnie się Monroe podoba pod tym względem, że zapowiada się, że pod wodzą Stevensa C's będą grać team basketball (bez Rondo), a Monroe ze swoimi passing skills, intelektem i czasem na rozwój, bardzo do takiego systemu by pasował.

 

Tyle, że mamy Olynyka i Sullingera.

 

A Pistons, no cóż, uderzają po Rondo czy Gaya, have fun, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo po prostu nabijał asysty, wiem. Garnett nie jest wysokim, to też kojarzę.

 

Ale wciskanie stuletniego Nasha z wielkim kontraktem jest już zbyt absurdalne.:)

Dziwne, że poza KG ten czołowy kreator nie potrafił znajdować innych, a ten sam KG wcale nie grał lepiej mając w drużynie jednego z najlepszych specjalistów w dokarmianiu w miejsce wcześniejszych cieniasów z Minny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Dumarsa nie oddałbym za Rondo ani Dre, ani Grega. Tacy wysocy to skarb, nawet mimo kontraktu niepotrzebnego wg mnie Josha. A Rajon jest według mnie mocno przeceniany.

 

Nie wiem też czy Celtics powinni teraz handlować Rondo, jest po acl, ma zaniżoną wartość. Poczekałbym do lutego, do trade deadline aż wróci i porozrzuca trochę asysty by znów przypomnieć o sobie generalnym menadżerom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Dumarsa nie oddałbym za Rondo ani Dre, ani Grega. Tacy wysocy to skarb, nawet mimo kontraktu niepotrzebnego wg mnie Josha. A Rajon jest według mnie mocno przeceniany.

 

Nie wiem też czy Celtics powinni teraz handlować Rondo, jest po acl, ma zaniżoną wartość. Poczekałbym do lutego, do trade deadline aż wróci i porozrzuca trochę asysty by znów przypomnieć o sobie generalnym menadżerom.

a może isę okazać że po kontuzji z nowym składem będzie warty mniej niż kilka 2rd picków; ciekawe czy by C's chcieli oddać np Rr i pick 1 rd za Druma i Knighta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokarmial, ze Celci mieli gorsz ofensywe od Pistons. Do tego niski bez rzutu faktycznie ma szanse nakarmic wysokiego bez rzutu. Poprostu go tak nakarmi, jak dzieci w Etiopi. Nash jest duzo lepsza opcja z tych dostepnych, a za spadajacy kontrakt mogliby go Lakers puscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics powinni w ogóle zapomnieć o Drummondzie. Gość jest kochany w Michigan za wszystko. Nawet za głupią zmianę numeru na koszulce(oddaje #1 Billupsowi) jest wychwalany.

ta szansej też był kochany za sporo więcej, jakby C's dali 1rd pick w nadchodzacym sezonie to jestem pewny że Dumars by się zgodził i to bynajmniej nie byłby przejaw jego głupoty tym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chauncey poleciał za All-stara, który był ostatnim zrywem Pistons, żeby jeszcze jakoś powalczyć, a jak pokazał ostatni sezon Celtics sobie radzili bez Rondo. W dodatku gość jest po kontuzji, pick to i tak ryzyko, a Drum to center na lata. Więc jak do cholery miałby to nie być przejaw głupoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons szuka kogoś, kto mógłby godobrze dokarmiać, a Rondo jest dla mnie jednym z najlepszych specjalistów.

Rondo makes his teammates worse. Spytaj Jeffa Greena.

 

Skoro przez siedem lat C's & Rivers systematycznie zwiększali rolę w drużynie Rondo, który pod wieloma aspektami ją ograniczał - czyniąc z niego allstara, którym tak naprawdę nigdy nie miał prawa zostać, to liczę, że jak mamy go wytransferować, to za coś porządnego, a nie jakiegoś Brandona Knighta.

 

Z drugiej strony liczę na Wigginsa, więc Rondo zostań. ;]

 

jakby C's dali 1rd pick w nadchodzacym sezonie to jestem pewny że Dumars by się zgodził

Rozumiem, że Dumars ogłupia swoimi decyzjami, ale dlaczego miałby zrobić to z Aingem, a przede wszystkim - dlaczego robi to z użytkownikami tego forum. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drum miał za sobą niezły pierwszy sezon i tyle na razie a Pistons mają już obsadę pod koszem, plus pick będzie prawie pewnym top 4/5 w drafcie gdzie jest Wigins i Parker pewnie większość by się na to skusiła

Rondo jest po kontuzji. Przed kontuzją też nie był wybitny. Pick jest niepewny, bo gość może być bustem(z potężnego draftu 2012 MKG i T-Rob zdecydowanie nie spełnili oczekiwań), lub Celtics mogą spiąć dupy i zaserwować Pistons pick 15.

Z drugiej strony Celtics mimo tankowania nie mają picku.

Obie strony niezadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No C's by już wtedy mieli trzon nowej ekipy, a Stons bankowo by dostali top 5 myslę, pomimo że wschód cienki to jednak cały skład nowy prawie z dużą ilością młodziaków, nowy trener. Wątpię żeby się coś takiego odbyło bo Ainge ma pewnie zbyt dużą chrapkę na top 3 nadchodzącego draftu, ale imo miałoby to "jakiś" sens dla obydwu stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to co jest? Chcecie jakchś skarbów za nabijacza asyst, zapalonego ceglarza, gościa z trzeciej dziesiątki PG? ;)

Ironizer, tak trudno Ci zrozumieć, że to kretyski pomysł postawić na obwodzie dwóch gości, których można kryć stojąc 2 metry od nich ? To co Ci da umiejetność dokarmiania wysokich Rondo skoro jego obrońca i obrońca Josha będą stali prawie w pomalowanym i non stop pomagali ? A przy okazji umiejętność wjeżdżania Rondo i Josha będzie neutralizowana przez nich samych nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby załagodzić wymiar kary wystarczy zamiast picku dać prawo do jego wymiany. Draft głęboki więc wymiana top #5 na top #10 nie byłaby bolesna przy wyłączeniu top#2 i przesunięciu na draft 2015 jakby co.....

 

IMO włąśnie Pistons powinni wzmocnić pozycję PG/Sg kosztem jednego z wysokich bo po to brali Josha z FAMu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale kogo przez całą swoją karierę dobrze dokarmiał Rondo, że jest jednym z najlepszych specjalistów? Bo jakoś tego super dokarmiania wysokich nie widziałem w jego wykonaniu.

 

Coś tam chyba dokarmiał. Nie wiem, jakoś KG, Bass, Big baby czy nawet Perk nie narzekali na Rondo. Swoją drogą, to Rondo nie grał jeszcze nigdy z dominującym centrem, ale myślę, że aż taki zły by nie był.

 

RR ogólnie jest przeceniany, wiadomo, ale akurat na tym forum, to chyba jest niedoceniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.