Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jak Boston się pozbędzie picku, to nie będzie miał intencji, żeby tankować. Wg niektórych userów pozbyliby się cancera, osłabiającego ekipę, dodali b.wartościowego centra,same plusy, hoho gdzie by jeszcze zajechali takim składem.

 

Potencjalny skład z założeniami:

Rondo (zdrowy)

KCP (nie bust)

Wallace (chce mu się grać)

Smith (nie forsuje rzutów z dystansu)

Drummond (ogarnia się z wolnych i nie fauluje zbyt głupio)

 

...jest hmmmmm fajny? ;)

CZY TYLKO JA WIDZE CO SIE TUTAJ DZIEJE ?

 

Czy my tutaj jeszcze rozmawiamy o koszykówce ? To już mało Ci dwóch nie umiejących rzucać ? Chcesz jeszcze dorzucić trzeciego "kryj-go-na-radar" w postaci zdrewniałego Wallace'a i piszesz, że to fajny skład ?

 

Czemu nikt go nie edukuje ?

 

Czemu nawet Ty Ignazz żyjesz w mżonce, że Rondo + Smith to w jakimkolwiek świecie dobry pomysł i rozpatrujesz taki scenariusz ? WTF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY TYLKO JA WIDZE CO SIE TUTAJ DZIEJE ?

 

 

Czemu nawet Ty Ignazz żyjesz w mżonce, że Rondo + Smith to w jakimkolwiek świecie dobry pomysł i rozpatrujesz taki scenariusz ? WTF ?

ja tylko zrobiłem wtrącenie z resztą niepotrzebne co do proponowanego przez kogoś trejdu.....

a pomysł RR+JS >>>> pistons 2009=2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by dali w zamian Bucks ? Dziwny w ogóle ten offseason w Bucks bo nie wiadomo o co dokładnie chodzi Hammondowi, pora chyba zmienić GM'a. Dumars zaczyna przypominać I.Thomasa i łapać bardziej znane nazwisko, ciekawe ile mu dadzą floty.

Z tego co mnie wiadomo Hammond robi dokładnie to, o co prosi go właściciel - 8 seed to plan minimum, co roku.

 

Pistons powinni się wstrzymać z ruchami w to lato i poszukać czegoś przed deadline. Coś się wyklaruje, jakiś rozgrywajek dobry z całą pewnością bedzie grał poniżej oczekiwań, nie przypasuje do zespołu, będą underachieverzy, którzy postanowią w środku sezonu zacząć rebuilding - spokojnie. Jeżeli koniecznie chcą wytrejdować takiego potwora jak Monroe to z głową, tak, żeby faktycznie nie stracić i wejść o level czy dwa wyżej. Wydaje mi się czy on jest niedoceniany na tym forum ? Chłop jest młodziutki, duży i jest ***** centrem,a nie jest Cousinsem, wolałbym jego niż Drummonda na dłuższą metę, zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY TYLKO JA WIDZE CO SIE TUTAJ DZIEJE ?

 

Czy my tutaj jeszcze rozmawiamy o koszykówce ? To już mało Ci dwóch nie umiejących rzucać ? Chcesz jeszcze dorzucić trzeciego "kryj-go-na-radar" w postaci zdrewniałego Wallace'a i piszesz, że to fajny skład ?

 

Czemu nikt go nie edukuje ?

Ale o co ci chodzi? To by zapowiadało wyniki po 65-70, co mnie bardzo cieszy. Skład jest fajny przy podanych założeniach i chętnie bym to zobaczył na własne oczy. Defensywnie Top3 i mam gdzieś, że nie umieją rzucać.;)

 

wolałbym jego niż Drummonda na dłuższą metę, zdecydowanie.

A to sobie za parę lat wstawię w sygnaturkę, jak Dre dorośnie i zmiażdży wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi? To by zapowiadało wyniki po 65-70, co mnie bardzo cieszy. Skład jest fajny przy podanych założeniach i chętnie bym to zobaczył na własne oczy. Defensywnie Top3 i mam gdzieś, że nie umieją rzucać.;)

 

 

 

A to sobie za parę lat wstawię w sygnaturkę, jak Dre dorośnie i zmiażdży wszystkich.

"dorosnie" albo i nie i sobie wtedy wstawisz :P plus nikt nigdy jeszcze nie wygrał niczego mając kompletnie jednowymiarowy skład, ptk też musi potrafić ktoś zdobywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dorosnie" albo i nie i sobie wtedy wstawisz :P plus nikt nigdy jeszcze nie wygrał niczego mając kompletnie jednowymiarowy skład, ptk też musi potrafić ktoś zdobywać

zgoda ale zobacz że ci od zdobywania punktów ale bez obrony czekają dłużej na kontrakt obecnie niż spece od D.

 

Iggy poszedł szybciej niż taki Ellis czy BJ. Nie bez powodu jedyni nie podpisani w spurs to Neal gość dobrze rozreklamowany w finałach i Blair który jest undersizerem. W innych ekipach także dziś priorytetem jest D. Dodatkowo na siłe pchacie tezę że G-Force pójdzie z Rondo ale właśnie poprzez ich mega ograniczenia rzutowo nie widzę nikogo kto by się na taki pakiet skusił. A mówimy o Pistons którzy IMO trochę talentu chcą oddać w zamian więc nie widzę problemu.

 

Krytykujecie połączenie RR JS a ja nie widzę problemu. Widzę natomiast problem w tłokach dziś bo żaden eksperyment na PG się niestety nie udał.

 

nie wiem czy kluby między sobą rozmawiają ale w sumie jest to w miarę sensowne rozwiązanie dla obu. Ale nie razem RR GW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.freep.com/article/20130716/COL08/307160024/1048/sports

 

The last year of a bad contract is high currency within the NBA’s new fiscal structure. Those expiring deals — totaling more than $17 million — are in high demand. Any major trade — whether it’s for Boston point guard Rajon Rondo or Toronto wing Rudy Gay — will include those assets.

 

As written here often the past couple of months, Greg Monroe would make the most sense in any trade discussion for a scoring point guard or small forward — especially with the versatile Josh Smith in the fold. Smith’s overall game better fits power forward than the wing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to Pistons są pojebani jacyś.

 

Rotacja podkoszowa Monroe-Drummond-Smith jest świetna i nawet z Joshem grającym na SF nie będzie tragedii. Oddanie Monroe za takie gwiazdy jak RR czy mój faworyt w lidze Gay to trzy kroki w tył. Jeśli oddawać Monroe to za coś wartościowego. Niestety na pozycjach 1-2 wartościowi ludzie to ci nie do ruszenia raczej i tu leży pies pogrzebany. Opcji mają milion ale absolutnym priorytetem powinno być wysłanie w pizdu dwie karykatury koszykarzy jakimi są Knight i Stuckey. Nie wiem tylko kto by ich chciał na pewno pomogliby w opcji "tankowanie" np. Magic, którzy chcieli się pozbyć Afflalo. Gracza, który doskonale by się wpasował do Pistons.

 

Jennings to gracz, który znowu udowodnił mi, że nie potrafie oceniać potencjału point guardów. Myślałem, że gość będzie wymiatał a tu ****. Z drugiej strony jeśli tłoki zamienią Stuckeya czy Brandona za niego to będzie to dobry ruch. Mogliby też spróbować zgarnąć Marshalla z Suns, którzy go nie chcą. Wtedy zostałbym ich fanem bo mieliby rotację na pg dwóch ludzi w których bardzo wierzyłem :)

 

Generalnie Pistons i Kings całkiem niezłe ruchy na razie poczynili i zobaczymy jak to będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignazz, serio nie widzisz problemu ?! Takim składem nie dałoby się nawet w 2k grać, a co dopiero w prawdziwej NBA.

 

Poproszę Cię w takim razie o jakiś uproszczony gameplan. W zespole mamy Josha na SF/PF, Rondo na PG. Pokaż mi sytuacje, w której można wykorzystać ich mocne strony i poskładać taki atak, żeby byli w stanie te 85 pkt na mecz rzucić. Żeby przeciwnik nie miał tej wygody, że 4 z 5 jego zawodników pilnuje pomalowanego nie przejmując się, że go rozjebią za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tu sobie o tym Monroe i zastanawiam czy my mówimy o tym samym człowieku. Monroe w obronie jest beznadziejny. Fatalna praca nóg, ciągle spóżniony podejmuje złe decyzje. W obronie pick and rolla jest gorszy od notorycznie tu wyśmiewanego Big Ala Jeffersona. Praktycznie każdy szybki rozgrywający robi wiatrak z monroe. Monroe w tej chwili dubluje się z Drummonda bo obaj nadają się tylko na centra. Monroe ma bardzo słaby jumper (ogólnie ma on ok 28-30 % skuteczność różne dane różnie podają). On praktycznie jest dobry spod kosza ale tam też nie ma jakiś powalających rezultatów bo umówmy się że jak na cetra 58% spod kosza nie urywa. Nawet Calderon którzy dość dobrze pracuje z wysokimi nie był w stanie zamienić Monroe w jakąś bestie do ścięć czy pick and rolla.

 

Ogólnie Monroe jest fajny i super ale duo podkoszowe Smith-Drummond jest zdecydowanie groźniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.