Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Rondo nie dość, że jest po bardzo poważnej kontuzji to jeszcze pewnie pójdzie z niewygodnym kontraktem Wallace. Nie wiem czy to taki super towar aby oddawać Monroe.

na dziś no way!

 

ale patrząc perspektywicznie:

 

1) masz 3 dobrych wysokich i jednego oddajesz za PG ( Rondo) o zaniżonej wartości i tylko dzięki temu wyszarpujesz wyzszy pick.

2) ekipa partner (celts) na tyle są osłabieni że pick będzie wysoki w mega mocnym drafcie

3) Rondo się kuruje i odbudowuje swoją wartość co pozwala tankować całkiem zgrabnie

 

dla zaakceptowania takiego trejdu potrzebne są 3 rzeczy:

 

a) Rondo po kuracji będzie więcej niż przyzwoitym graczem i tu akurat nie zamierzam słuchać o jego cancerowaniu zbyt uważnie;

B) zgadzamy się że Smith to b.ważny element układanki w ustawieniu na PF i stąd 3 wysokich to za dużo przy innych brakach

c) jest szansa na wymarzonego SF;

 

z drugiej strony trzeba patrzeć co w zamian dostaje Boston stąd raczej wymiana picka niż oddanie go

 

rozumiem protesty ale:

 

jeżeli Boston kosztem słabszego picku (tak do 4-5 pozycji) dostanie czyste salary ( bez Rondo) i fajnego wysokiego to OK

Jeżeli Pistons mający i tak problemy w braniu gwiazd zawali sobie salary Rondo ale za wysokiego (perspektywicznego) dostanie wykurowanego ale za rok PG i lepszy pick w mocnym drafcie to też OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak Boston się pozbędzie picku, to nie będzie miał intencji, żeby tankować. Wg niektórych userów pozbyliby się cancera, osłabiającego ekipę, dodali b.wartościowego centra,same plusy, hoho gdzie by jeszcze zajechali takim składem.

 

Potencjalny skład z założeniami:

Rondo (zdrowy)

KCP (nie bust)

Wallace (chce mu się grać)

Smith (nie forsuje rzutów z dystansu)

Drummond (ogarnia się z wolnych i nie fauluje zbyt głupio)

 

...jest hmmmmm fajny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejdźcie na ziemię, najpierw trzeba by było ocenić wartosc Rondo, czy jest to nadal ta hajpowana czy ta pamietajaca o jego kontuzji.

to dwie róznie historie, jesli w Bostonie wiedzą coś wiecej o jego rekonwalescencji będa chcieli go wcisnąć prawdopodobnie komuś, jesli wszystko przebiega tak jak powinno Ainge musialby byc idiota by w tym momencie gdzies trejdować RR no chyba,ze to bylaby podstawa do równoczesnego pchniecia ********* kontraktów.

 

z drugiej strony naprawde tłoki musza sie pozbywać Monroe kosztem przejebanych kontraktów?

to najlepszy grajacy ofensywnie młody 6'11''+ obok Cuzyna i Brooka (moze kogoś pominąłem ale to i tak czołówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics powinni w ogóle zapomnieć o Drummondzie. Gość jest kochany w Michigan za wszystko. Nawet za głupią zmianę numeru na koszulce(oddaje #1 Billupsowi) jest wychwalany.

Alas, that won't happen.

The NBA enforces an early-March deadline for changing jersey numbers because of merchandising and marketing requirements.

The rule is particularly important for a player the stature of Drummond, for whom a number change could result in many Pistons fans owning his outdated jersey.

So Drummond will be No. 1 again in 2013-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od wartości Rondo, to jak dla mnie Drummond oceniany jest po potencjale i per 36 ze statów z rookie season. Widać że ma warunki żeby dominować, ale jego kondycja, problemy z plecami, no a poza tym faule i osobiste nie nastrajają zbyt optymistycznie. Chyba był już niedawno center który się równie dobrze zapowiadał, a nie rozegrał nawet 100 meczów w lidze. Wie ktoś jak u Drummonda z etyką pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak u Drummonda z etyką pracy?

Work ethic Drummonda to był główny powód tego, że przekimał sobie do #9 picku. Zresztą po tym jak bardzo poprawi sie w FT% powinniśmy widzieć czy coś jednak jest na rzeczy.

 

Jak dla mnie Drummond ma takie momenty atletycznie, że wydaje mi się że od czasu Davida Robinsona nie było tak silnego fizycznie i sprawnego - jednocześnie, Centra w lidze.

 

- - - Updated - - -

 

(Shaq grał w innej galaktyce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co mamy na myśli mówiąc o etyce pracy. Chłopak na pewno chce się uczyć i ciężko trenuje a to podstawa. Nie oczekuję wielkich wyczynów od niego w przyszłym sezonie, szczególnie na linii osobistych, ale w tym przypadku "sky is the limit" to nie przesada. Pamiętajmy, że on za miesiąc skończy 20 lat! Z dobrym trenerem wysokich (check), zespołem nastawionym na ciężką pracę (check), chłodną głową (?) stać go na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki koleś to skarb. Ma niesamowicie mocne nogi, jak już zajmie pozycję na zbiórce to można go pchać,szturac a mu to zwisa. Mimo że waży 270funtów skacze jak dużo chudszy AD. Jest też niesamowicie szybki, rok temu dwa razy z rzędu przykrył Wade co zakończył przechwytami .Jedynimi, którego można by za niego wymienić to tylko Lebron i Durant. Ciekawe jak będzie bronił lineup z Joshem i Drummondem na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień i 4 strony postów. Ładnie.

 

To ja podsumuje to jednym zdaniem: tylko kretyn oddałby Drummonda za Rondla. Nawet z tym super-hiper-pickiem 2014. Ten facet w niebieskiej koszulce z nr 1 za 3 lata będzie TOP-2 centrów w lidze.

 

Mark my words. [ Tak to szło? ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to mnie najbardziej cieszy, że znowu kogoś obchodzą Tłoki.:) Rozważanie Rondo w Detroit jeszcze parę tygodni temu było s.f. a teraz jest to serio dyskutowane, to miłe. Mniejsza już nawet o to, czy jakiś grubszy deal się zmaterializuje. Po kilku latach posuchy widać jakieś życie w Motown, może jednak dalszej degrengolady nie będzie, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my bad bo myślałem że Pistons ma pick 2014

tak to dla Celts raczej nie ma sensu oddawać za nic wartościowy pick który sobie przy kontuzji RR wyhodują na wysoki.

 

to już szybciej zamienią RR na dwa następne ale nie tak wysokie....

na razie będą czekać tak jak reszta 29 GM

dobrym omenem może być powrót do super gry Rose'a którego zobaczymy w rio de janerio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.