Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

W pełni zdrowia Rondo wykręci w przyszłym sezonie 13/10. Możecie mnie cytować. A Knight 15/5 ;)

10 asyst na mecz? nie ma bata

 

@Rappar

Horford dokładał swoje do tych PO ale teraz tak samo Monroe z Drummondem dołożą i myślę że Pistons dzięki J.S z drużyny walczącej o top3 draftu stali się drużyną walczącą o 7-8 na wschodzie (jak by to cokolwiek znaczyło)

Hawks bez J.S nie byli by tam gdzie byli a bez Horforda to już bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam? Dla mnie mvp Hawks byl Al, ktory jest zajebiscie niedoceniany bo gra chyba w najbardziej zadupiastej druzynie w lidzie nie robi zadnych hajlajtow. Do Smitha i Rondo dorzucic jeszcze Gaya i jeffersona i mamy parodie druzyny mimo ze maja 4 graczy o renomie all-star kaliber.

Dwa sezony temu Horford rozegrał 11 z 66 spotkań a Hawks wykręciło swój standardowy bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kręci, ale do bycia jednym z najbardziej wartościowych PG to mu będzie potrzebny dość duży postęp.

 

 

 

Bo wpływ Smitha nie jest niewielki.

Nie sądzę. Josh Smith daje zwycięstwa ze słabymi drużynami, które nie są w stanie ograniczyć mu kontr/backdoor cutów etc.. Dlatego np. w RAPM wygląda dobrze. Problem pojawia się np. w playoffs gdzie gość staje się totalnym cancerem w ataku i cancerowanie Ronda w RS jest niczym w porównaniu do tego co robi swojej drużynie ten człowiek. W obronie jest za to topem topó na SF/PF więc ogólnie jest "net positive", ale w niewielkim stopniu.

 

Rondo z kolei jest niedoceniany własnie za RS gdzie canceruje jak zły, zabija atak i ogólnie gdyby go oceniać za RS to jest w trzeciej dziesiątce ligi na PG. ALE w postseason to zupełnie inny gość bo kiedy trzeba atakuje, rzuca nawet nienajgorzej i ogólnie jak trzeba grać to gra i to na niezłym poziomie. Indolencji rzutowej nie przeskoczy, ale w playoffs jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh Smith poza tym, że faktycznie ma shot selection w jakości AW-Defitnition - to jest zupełnym przeciwieństwem Antoine Walkera. W obronie to absolutny top w lidze - tylko Lebron jest w stanie kryć lepiej tyle miejsc i pozycji na boisku co J-Smoove. W ataku poza brakiem sensownego umieszczenia go bliżej kosza (kolejna jego elitarna zaleta - finishing at the rim) to Smith potrafi jeszcze bardzo dobrze podać - nie tylko z post up, jest spoko w two-man game, nie do powstrzymania w transition i ogólnie fajny z niego teammate.

 

Zależnie od dnia i nastroju to Josh Smith jest gdzieś w okolicach #20-30 miejsca w lidze.

 

Czemu Iguodala dostaje takie oklaski a Smith zbiera baty, hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ty przypadkiem miałeś najbardziej soczystą bekę jak pisałem, że Josh to ~top20?

 

Raczej sobie nie przypominam. Ewentualnie jak było coś takiego, to pewnie przez któryś z moich rewelacyjnych żartów, które tylko ja rozumiem.

 

Chytry, właśnie o to chodzi, że gdyby Smoove tak nie ceglił byłby jednym z najwartościowszych zawodników w lidze.

A gdyby Westbrook umiał rozgrywać jak Nash...

 

Nie każdy może być superstarem, że nie jest Top 5 to nie znaczy, że jest scrubem.

 

tylko Lebron jest w stanie kryć lepiej tyle miejsc i pozycji na boisku co J-Smoove.

Ale Smith to rim protector, a LeBron nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Westbrook umiał rozgrywać jak Nash...

 

Nie każdy może być superstarem, że nie jest Top 5 to nie znaczy, że jest scrubem.

Słabe Chytry. Jest różnica pomiędzy konkretnym skillem, zależnym od miliona czynników, a uświadomieniem sobie swoich wad i zalet. Po tylu latach walenia cegieł z fatalnym przecież skutkiem powinien po prostu przestać to robić.

As simple as that. To nie jest tak, jak z nauką gry na poście w przypadku Lebrona. Brakowało mu tego, dwa lata ciężko przepracował, próbował i tera umie. A nawet gdyby, to tak jak wspomniałem - to już prawie dekada gry w NBA.

 

Czy decyzyjność rzutowa to taki ciężki do opanowania skill ? *****, jeden z łatwiejszych. Wystarczy solidne ogranie. Niektórzy mają z tym problem bo całą młodość byli goatami w swoich podstawówkach, liceach itd ale po przyjściu do ligi z czasem zaczynają rozumieć o co chodzi. Smith nie dosyć, że nie rozumie to jeszcze nie widać u niego progresu. No to ***** co on ma we łbie ?

 

I przestań pisać, jakobym uważał go za scruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba była ich pierwsza oferta za RR. CV, Stuckey mają spore kontrakty, ale i tak za rok spadają, Ainge pewnie z Rondo chciałby oddać jakiś niewygodny kontrakt (Bass,Lee). Mogą poczekać z transferem do września, aby móc ruszyć kontrakty z wymiany (Hump, Wallace). Jak nie AD to powinni wyciągnąć Monroe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe jest właśnie świetny w ataku. W obronie trochę gorszy, ale Smith i Drum ładnie to załatają. Poza tym Monroe świetnie podaje pod kosz, a tutaj ma takich dunkerów, że naprawdę jest komu. Jeśli KCP będzie grał bardziej jak pod koniec SL, a nie jak na początku to ta wymiana z Pistons zrobi naprawdę dobry zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to rozbić na 2 wymiany. Np. Knight/Stuckey/pick - Rondo i Wallace - CV.

Drummonda Pistons nie oddadzą, nie ma takiej możliwości. Ewentualnie Monroe, ale wtedy bez picka no i raczej bez Knighta.

Bawicie się w Lakers? ;]

 

Rondo ma większy 'trade value' niż propozycje Pistons, w C's nie ma na razie ciśnienia, żeby ruszać Rondo. Brandon Knight obecnie jest nikim, nie macie do zaproponowania żadnych wartościowych picków (bo coś tam z Bobcats). Pomysł z Monroe mi się nie podoba - generalnie go lubię, będzie jeszcze lepszy, ale Olynyk i Sullinger wystarczą Bostonowi jeżeli chodzi o wysokich nie-shotblockerów. Generalnie sam Monroe lub sam Knight nie wystarczą.

 

Jak Pistons oddadzą Monroe i postawią na Rondo, to za rok będą się głowić, co tu wykombinować, żeby nasz atak nie był jednym z pięciu najgorszych w całej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawicie się w Lakers? ;]

 

 

 

Jak Pistons oddadzą Monroe i postawią na Rondo, to za rok będą się głowić, co tu wykombinować, żeby nasz atak nie był jednym z pięciu najgorszych w całej lidze.

Ja myślę, że już w tym roku będzie ten problem skoro w zeszłym roku byliście na 24 miejscu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Monroe samodzielnie za Rondo starczy spokojnie jesli Ainge ma o nim nienajlepsze zdanie to będzie go chciałpchnąć jeszcze zanim sezon się zacznie i to za wszelką cenę( chociaż serio chciałbym zobaczyć co on teraz będzie grał w C's z takim składem albo okaze się się strasznie overrated albo pokaże że wcale nie jest takim stat filerem za jakiego go mają niektórzy), z drugiej strony to i C's i Pistons bardziej by pasowała wymiana Drum za Rondo bo Monroe jest lepszą opcją przy smithu no a C's mają Olynyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.