Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że na stronie Szóstego Gracza jest sporo artykułów dot. historii NBA. Jaka jednak jest ich wartość merytoryczna - warto wyłożyć te 19 zł?

 

P.S. Uprzedzając niektóre odpowiedzi dodam, iż zdaję sobie sprawę z tego, że kwota jest raczej śmieszna. Jednak jeśli za te pieniądze dostanę niewiele ponad to co można znaleźć za darmo na innych stronach to wolę ją przeznaczyć na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto wykupić na miesiąc żeby pościągać wszystkie teksty Przemka Kujawińskiego min. o IO w Monachium oraz wiele innych o zabarwieniu historycznym, jest tego naprawdę sporo na bdb poziomie. Te 19 zeta to jak za darmo w tym przypadku. Dużo z tych tekstów jest napisana na bazie innych artykułów, ale przynajmniej nie musisz ich szukać po sieci no i jak podzielisz tą kwotę przez ich ilość to wyjdzie naprawdę groszowa sprawa.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://szostygracz.pl/2016/06/11/green-gsw/

 

Czy to ten portal, który ciągle polewa z wp i onetu, że szuka taniej sensacji i ma głupie tytuły artykułów? :nevreness:

 

Pan redaktor Maciej Kwiatkowski (najlepszy w Polsce w kwestii NBA) pracuje dla działu koszykarskiego WP, a więc nie sądzę, aby pan Kwiatkowski polewał sam z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie wiem czy to tutaj pasuje ale w sumie nie wiem gdzie to wrzucić

Powstał nowy podcast o nba i nie tylko.

Michał Górny go prowadzi (znany z MVP i podcastu Przerwy na Żądanie), póki co not a big deal ale może się rozkręcą.

 

W pierwszym odcinku gosciem jest Przemek Kujawiński:

 

W drugim jest Bartek Tomczak - znany z Przerwy na Żądanie.

 

Może ktoś słucjał w końcu mamy sezon ogórkowy i się wypowie.

LBS pewnie coś wiesz na ten temat? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podrzucił mi Orzeł i choć początkowo byłem sceptyczny (nie za bardzo trawie Pana Górnego) to finalnie nawet mi się podobało, szczególnie odcinek z Bartkiem. Górny jako prowadzący naprawdę daje radę.

 

Mogę polecić.

 

To fakt, że po tej jego małomówności z PNŻ bałem sie co on będzie gadał za glipoty przez 1.5h

Mi się bardziej podobał z Kujawińskim ale ten z Tomczakiem też spoczko tylko mało o koszykówce tak w czystej postaci a chyba o to chodzi. Pomijajać fakt że Tomczak fajnie komentuje mecze i prowadzi rozmowe ale takie insiderskiej wiedzy o NBA to on nigdy nie miał. Parę razy mu się zdażylo wejsc w role prowadzącego i coś tam zapytać Górnego ale tak czy siak spoczko to wyszło. No i oczywiscie Kujawiński ma wieksze wiedze o baskecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem sobie najnowszy odcinek tego podkastu I przez pierwsze pol godziny podniecali sie januszfestem w rio, a potem jakies gimbogadki o narkoturystyce. Nie wiem co bylo dalej, bo na szczescie dojechalem juz do roboty, ale co to ma byc? Myslalem, ze to podkast o nba, do wyjebania.

 

o NBA masz w pierwszym odcinku, też tam jest Kujawiński

 

trudno żeby gadali o NBA cały czas skoro nawet tutaj na forum od dwóch miesięcy (poza draftem) brakuje dobrych tematów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orlińskiego to Ty szanuj. Zresztą palma nie jest contentem wart abonamentu. Powinna być ogólnodostępna biorąc pod uwagę jakość nagrania. Co nie słuchałem to jest nagranie mikrofonem firmy trust za 10 zł w Saturnie. Od ludzi biorący kasę za poważny serwis koszykarski oczekuję jednak, że podcast będzie nagrany na dobrym poziomie i chociaż trochę pracy w to włożą, a nie siadasz i nagrywasz coś co brzmi gorzej niż przekaz Armstronga z księżyca.

 

Prawda, mi to w ogóle nie leży. Dokladnie jest tak jak napisał Kucio. Trochę robią to na wyjebce.

 

O wieeele bardziej podoba mi się Przerwa na Żądanie Tomczaka gdzie Kwiatkowski też jest. Tam przynajmniej ktoś ma inne zdanie niż on i coś fajnego z tego może wyjść. I też czesto jest smiechawa

Jak dla mnie najlepszy podcast

 

ale niech redaktor Orliński goni czołówkę, na razie dopiero jeden nagrał. Potencjał widać, zobaczymy jak będzie to wyglądać w duecie z kims ;)

 

Palma < podcast Orlińskiego nawet jak solo to zrobił

ja pisałem odnoścnie Podcastu Specjalnego Górnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DNC

 

Jaką czołówkę? Z polskich podcastów jest jeszcze PnŻ dostępne na YT, które jest odszumione i mimo nędznego sprzętu jest to do wysłuchania. 

 

Przemek jak zaprosi paru gości do siebie, czy to z naszego forum, czy paru różnych stron, które są naprawdę świetnie prowadzone np. Boston. To wskoczy na najwyższą półkę, bo konkurencji nie ma wcale.

 

No i jakim cudem Palma jest pod abonamentem, a PnŻ, które jakościowo jest w przodzie 10 długości z 10 dublami jest darmowe.

 

Wiem, że czasem wpada tu ekipa z 6g to taka rada. Jak robicie podcast to zainwestujcie w sprzęt. Wystarczy mi już nędznych sportowych dziennikarzy w Polsce, to chociaż pokażcie, że tacy nie jesteście. 

 

Nie mówię, abyście Blue Yeti sobie kupowali za 1 000 zł, ale są solidne mikrofony USB za 300 zł, które będą robić robotę. Chyba, że tak bardzo macie już w dupie to co robicie, że Wam się po prostu nie chce robić tego dobrze. NO I ODSZUMIAJCIE, a jak zNYK nie ma czasu to przełóżcie nagranie na potem, bo słuchanie w tle jak jedzie furą, albo pociągiem, lub innym szmelcem to naprawdę powoduje śmierć pnia mózgu.

 

jeszcze są podcasty zaspanego i z krainy nba a na pewno jeszcze jakeis o których nie wiem

 

wszystkie są mega słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.