Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Kubbas napisał:

Sweeney Todd

Fajnie przedstawiona historia trochę szkoda ze jako musical świetny Deep Rickman i ta aktorka co grała w duecie z Deepem

Bardzo zaskakujące zakończenie 

Akurat do Soundtracku ze Sweeney Todda bardzo chętnie wracam, a aktorka z duetu to Helena Bonham-Carter, żonka Burtona :)

Notabene Sweeney Todd to bardzo stara historia i wcześniej ekranizowana. W ogóle rocznik 2007 to ostatnia klasa filmów Oscarowych, które dobrze wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio trafiłem w telewizji na Wyspę (The Island) z 2005r. z Ewanem McGregorem i Scarlett i na prawdę fajnie się bawiłem, o ile można tak to nazwać.Tematyka i niektóre sceny na prawdę bardzo ciężkie i przygnębiające, dające do myślenia a z drugiej strony sceny które zupełnie rozładowują napięcie - przeważnie nie lubię takich zabiegów ,,misz maszu'' w filmach o tak poważnej tematyce ale tutaj jakoś to gra, polecam ale niekoniecznie jako tylko film mający dostarczyć bezrefleksyjnej czystej rozrywki :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sewer napisał:

A ja ostatnio trafiłem w telewizji na Wyspę (The Island) z 2005r. z Ewanem McGregorem i Scarlett i na prawdę fajnie się bawiłem, o ile można tak to nazwać.Tematyka i niektóre sceny na prawdę bardzo ciężkie i przygnębiające, dające do myślenia a z drugiej strony sceny które zupełnie rozładowują napięcie - przeważnie nie lubię takich zabiegów ,,misz maszu'' w filmach o tak poważnej tematyce ale tutaj jakoś to gra, polecam ale niekoniecznie jako tylko film mający dostarczyć bezrefleksyjnej czystej rozrywki :) 

 

Klasyk. 100 razy widziałem. I jakby jutro leciał to i po raz 101 obejrzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Klasyk. 100 razy widziałem. I jakby jutro leciał to i po raz 101 obejrzę. 

Mnie jakoś ominęła ta produkcja mimo że ten duet aktorów należy do jednych z moich ulubionych (Ewan mój dozgonny szacun za rolę w Trainspotting i oczywiście w SW) 

Btw. zazwyczaj nie chodzę na animacje do kina ale opinie o nowym Pinokio (ten od Guillermo del Toro) i Kot w butach: Ostatnie życzenie są tak dobre że chyba wybiorę się na oba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
10 minut temu, Reikai napisał:

Zapomnialem dodac, ze najlepiej nic polskiego.

Dzwiekowcy w polskich filmach powinni dostac bana na prace, to jest straszne jak kiepsko slychac czasami dialogi w polskich filmach.

Fatalny dźwięk w każdej produkcji. Ja to czasem się zastanawiam o co chodzi ze nie można nic zrozumieć? 

Już pare filmów wyłączyłem po kilkunastu próbach odgadnięcia o czym mówią. 

8 minut temu, RappaR napisał:

 

FB_IMG_1680883763823.jpg

To jeżeli tego złego dźwięku nie słyszysz to możesz sobie sam wystawić skierowanie na badania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jakies top 5 ostatnich powiedzmy 5 lat?

Dramat, Thriller itd. Cos co ryje beret.

Nieoszlifowane Diamenty

 z takich mniej znanych to Zwierzęta Ameryki i Under The Silver Lake z ostatnich lat warte sprawdzenia

To thrillery, a z dramatów to nwm bo to trochę ogólna kategoria, ale mi najbardziej się podobał z okresu o który pytasz First Man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ignazz napisał:

Fatalny dźwięk w każdej produkcji. Ja to czasem się zastanawiam o co chodzi ze nie można nic zrozumieć? 

Już pare filmów wyłączyłem po kilkunastu próbach odgadnięcia o czym mówią. 

 

54 minuty temu, Reikai napisał:

Zapomnialem dodac, ze najlepiej nic polskiego.

Dzwiekowcy w polskich filmach powinni dostac bana na prace, to jest straszne jak kiepsko slychac czasami dialogi w polskich filmach.


Norma, pamiętam że zaczęliśmy oglądać ślepnąć od świateł i musieliśmy włączyć napisy... DRAMAT
Finalnie i tak zrezygnowaliśmy po pierwszym odcinku, bo straszny szajs.
 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jakies top 5 ostatnich powiedzmy 5 lat?

Dramat, Thriller itd. Cos co ryje beret.

Ojciec z Hopkinsem jest niezły, myślę że warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lorak napisał:

trudno o ciekawszy dramat ryjący beret z ostatnich lat niż to: https://www.imdb.com/title/tt6710474/

obejrzeliśmy wczoraj, bo się okazało, że na prime video to jest, zawiodłem się :(
Oprócz fajnego założenia multiversum i dość banalnego przesłania, ten film ma bardzo mało treści w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ignazz napisał:

Fatalny dźwięk w każdej produkcji. Ja to czasem się zastanawiam o co chodzi ze nie można nic zrozumieć? 

Już pare filmów wyłączyłem po kilkunastu próbach odgadnięcia o czym mówią. 

To jeżeli tego złego dźwięku nie słyszysz to możesz sobie sam wystawić skierowanie na badania? ;)

Ja od zawsze standardowo jakąkolwiek polską produkcję oglądam z napisami bo inaczej się nie da

18 godzin temu, ignazz napisał:

 

 

Edytowane przez Dunk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.