Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

150d8dd0e5300c16061febd3f157f72909b6443e

Chyba najlepsza mozliwa zacheta do obejrzenia filmu.

ten świat jest taki prosty, jak dają murzynów to prawica zbulwersowana a jak dają białych to lewica. tęsknie za czasami jak oglądało się na luzie Rockyego czy Commando i nikt nie doszukiwał się polityki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2022 o 22:58, RappaR napisał(a):

Bullet Time zajebista komedia, a Brad Pitt to naprawdę jeden z alltimerów

Obejrzałem właśnie Bullet Train - dobre 7/10 - fajnie wpleciony humor, adekwatny do założeń wykreowanych postaci, ale w żaden sposób nie był tandetny. Brad świetny, ale ogólnie obsada bardzo dobrze się spisała. Dawno nie widziałem filmu, który pomimo swej lekkości w odbiorze ma tak dobrze rozpisane postacie pod względem szczegółów, historii i wątków splatających ich wszystkich razem :)

Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę proste założenia fabularne filmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 22:01, Koelner napisał(a):

ten świat jest taki prosty, jak dają murzynów to prawica zbulwersowana a jak dają białych to lewica. tęsknie za czasami jak oglądało się na luzie Rockyego czy Commando i nikt nie doszukiwał się polityki 

tak przy okazji, w temacie Wiedźmina (serialu) + spin offu (niby o pierwszych Wiedźminach, słaby był) & nawiązując do Twojego postu: dziwnie działa political correctness w NetFlixie.  W tych Wiedźminach jest fchooj czarnych, a prawie że (poza jedną bohaterką w spin-offie) żadnych żółtych / azjatów, a tymczasem:

 

 

main-qimg-75c8c40bb17b4e9b6d8448b410c052

także, podsumowywując: 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wick 4 - rozczarował to samo co w 3 za dużo akcji lub film jest za dlugi.

Top Gun Maverick - jazda na emocjach, dla mnie nie w jakiś bezczelny sposób i dało się to oglądnąć.

Egzorcysta Papierza - nie jest to wybitna rola RC nie jest to dobry film ale jak ktoś lubi takie klimaty to spokojnie mozna ogladnac.

Z ojcem oglądnąłem (dla mnie po okolo roku? 2 seans) Bullettrain i zdecydowanie jest to najlepszy z tych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.