Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
23 minuty temu, Reikai napisał(a):

https://www.filmweb.pl/film/Kolekcjoner-1997-85

Obejrzalem to wczoraj po raz pierwszy. k****, filmy z lat 90 to sa nie do podjebania jednak. Poleci ktos w tym stylu z kryminalow? Mniej znane ofc.

Doceniłeś Ashley Judd? :)

https://www.filmweb.pl/film/Podwójne+zagrożenie-1999-858 z mniej znanych i również z Ashley :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Zdecydowanie docenilem

To tez widzialem, te dwa filmy z nia wlasnie i w obu rozjebala. Pod kazdym wzgledem :D Aktorsko tez bardzo fajnie wypadla.

Teraz wiesz, skad moja słabość do niej :)

Skoro widziałeś, to co prawda już nie w klimacie kryminałów, ale w klimacie dobrych filmów z 90's https://www.filmweb.pl/film/Czas+zabijania-1996-4794 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Teraz wiesz, skad moja słabość do niej :)

Skoro widziałeś, to co prawda już nie w klimacie kryminałów, ale w klimacie dobrych filmów z 90's https://www.filmweb.pl/film/Czas+zabijania-1996-4794 

Znam oczywiscie. Niesamowite sa te lata 90, czlowiek czasami ma wrazenie ze srednich filmow bylo malo, wiekszosc byla zajebista, a jak bylo cos slabego to w porownaniu do sredniego filmu z 2023 to dalej jest przyzwoite kino.

Odpalasz, po minucie wiesz ze film bedzie dobry. Muzyka, praca kamery, klimat na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał(a):

https://www.filmweb.pl/film/Kolekcjoner-1997-85

Obejrzalem to wczoraj po raz pierwszy. k****, filmy z lat 90 to sa nie do podjebania jednak. Poleci ktos w tym stylu z kryminalow? Mniej znane ofc.

Moze nie w tym stylu (sensacja raczej) ale mam straszny sentyment z 90s do Point Break (Na Fali)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.09.2023 o 23:23, agresywnychomik napisał(a):

Moze nie w tym stylu (sensacja raczej) ale mam straszny sentyment z 90s do Point Break (Na Fali)

 

Agent Utah, fale, surfer look Swayzego, klimat oj ile ja bym dal zeby takie kino wrocilo, wszystkie te marvelowskie gnioty bym oddal. 

Natomiast z kina lat 90 (oprocz klasykow typu Heat i masy innych) to moj fav Last Boyscout, Ostatni skaut z Willisem, kopalnia punchlineow, mloda Hally Berry, swietna rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Bardzo dobry dokument o Anii Przybylskiej na netflixie, niesamowity smutek towarzyszy od początku wiedząc jak to się wszystko skończy :(

Bardzo cukierkowy i płytki. Ona była fantastyczną osobą, lubianą a może wręcz kochaną przez wszystkich co ją poznali. Ale dorobek aktorski ma znikomy a ten film próbuje zrobić z niej jakąś szczególnie uzdolnioną aktorkę. Ona nie grała tylko była po prostu sobą, taka była, otwarta, wygadana, bezpośrednia. Zrobili kolejny dokument jak tysiące innych laurek a można było skupić się na fenomenie osoby, którą wszyscy lubią jak Makłowicz czy właśnie Przybylska. Choć przyznaję, że obejrzałem i nawet polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jack napisał(a):

Bardzo cukierkowy i płytki. Ona była fantastyczną osobą, lubianą a może wręcz kochaną przez wszystkich co ją poznali. Ale dorobek aktorski ma znikomy a ten film próbuje zrobić z niej jakąś szczególnie uzdolnioną aktorkę. Ona nie grała tylko była po prostu sobą, taka była, otwarta, wygadana, bezpośrednia. Zrobili kolejny dokument jak tysiące innych laurek a można było skupić się na fenomenie osoby, którą wszyscy lubią jak Makłowicz czy właśnie Przybylska. Choć przyznaję, że obejrzałem i nawet polecam. 

Nie wiem o co Ci chodzi z tą płytkością, przede wszystkim ten dokument jest taki jaki życzyła sobie rodzina, sama Przybylska też nie była typową celebrytką tylko normalną matką Polką i taką ją pokazano, nie wiem jak Ty chciałeś skupić się na fenomenie popularności skoro ona brzydziła się fleszami pod publikę, jak chcesz tego typu klimatów to obejrzyj sobie Beckhama, to, że wszyscy ją kochali jest aż nadto widoczne z tego obrazu, historia jest zbyt bolesna aby robić z tego niewiadomo co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ona brzydziła się fleszami pod publikę, jak chcesz tego typu klimatów to obejrzyj sobie Beckhama,

Ona 2 razy pozowała nago do Playboya co bardzo podbiło jej popularność

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

życzyła sobie rodzina

dlatego właśnie jest jednostronny i płytki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.