Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - DRAFT


matek

Rekomendowane odpowiedzi

OK - ostatni ruch. Mam już rotację front-courtu - czas uzupełnić moją dwójkę obrońców. Ubiegłoroczny All-Rookie 1st Team - ale pierwszoroczniak nietypowy bo już 27letni - Gary Neal. Ma przede wszystkim dać odpoczywać moim podstawowym obrońcom - ot, tylko tyle. Pora nieludzka, poza tym czekam już na dzisiejszą dawkę NBA League Pass- także na tym krótkim opisie poprzestanę. Kto go widział w akcji ten wie, że taki gracz w tej rundzie draftu to naprawdę niezły pick. A więc mój team wygląda następująco:

 

PG Wall/Neal

SG Gordon/Neal

SF Wright/Prince

PF Griffin/Gortat

C Haywood/Gortat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.R. Smith 198 cm/26 lat

 

szalony strzelec, niezwykle groźny dla rywali, czasami dla swojego zespołu również :lol:

średnia za trzy z kariery 37 %,

miał sezony z 40 % za trzy przy sześciu rzutach

w ostatnim jego skuteczność zza linii wyniosła 39 %

potrafi grać na trzech pozycjach, jest w stanie kryć najlepszych graczy przeciwnika, bardzo dobrze przechwytuje

 

 

Rose-Johnson-Batum-Boozer-Noah

J.R. Smith-Matthews-Asik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odżyje w tym sezonie. I nie dlatego, że wybieram go w drafcie, szczerze mam to w dupie, naprawdę wierzę w tego człowieka, w jego odrodzenie.

 

Tracy McGrady

 

Dołączona grafika

 

My Team:

 

PG: Stephen Curry

SG: Richard Hamilton

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C: DeAndre Jordan

bench: Darren Collison

bench: Tracy McGrady

bench: David Lee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przedłużał, Delonte West.

 

PG: Devin Harris

SG: Dwyane Wade

SF: Andrei Kirilenko

PF: DeMarcus Cousins

C: Nene

Bench: Delonte West

bench: Jason Richardson

bench: Roy Hibbert

 

Rotacja wygląda następująco:

 

PG: Devin Harris/Delonte West

SG: Dwyane Wade/Jason Richardson

SF: Andrei Kirilenko/Jason Richardson

PF: DeMarcus Cousins/Nene/Roy Hibbert/Andrei Kirilenko

C: Nene/Roy Hibbert/DeMarcus Cousins

 

Całkiem nieźle mi to wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tej chwili mamy 72 godziny (48 wychodzi w sylwestra wiec przedluzam do 78 :P ) na wymiany i zwolnienie JEDNEGO gracza i zastapienie go innym jesli istnieje taka potrzeba. po tym czasie wrzucam tematy z parami ktore postaram sie oglosic w ciagu 24h.

 

Zwalnianie gracza i zastapiene go innym oglaszamy w tym temacie.

 

Wymiany w temacie TRADES

viewtopic.php?f=37&t=5484

 

 

W temacie SKŁADY proponuje wrzucic chociaz swoja rotacje dla ulatwienia, oczywiscie mile widziany rowniez dodatkowy krotki opis do czego zachecam :)

viewtopic.php?f=37&t=5425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy, dlatego postanowiłem za długo nie czekać.

 

Do dziś wieczór miał to być Favors ale go oddałem...Amnestiuję więc pozyskanego niedawno Tyrusa Thomasa

 

W jego miejsce kolega z drużyny, kolejny all-around w moim zespole, mający zaskakujący początek sezonu - Boris Diaw

Dołączona grafika

 

Rotację postaram się wrzucić jutro wieczorem. Udało mi się skompletować całkiem wszechstronny skład, o czym myślałem od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby kontuzja nie dyskwalifikowała mojej drużyny w oczach niektórych, postanowiłem zrzucić ze składu wciąż jeszcze nie w pełni zdrowego Kirka Hinricha.

co do zastępstwa wciąż jeszcze nie mam stuprocentowej pewności, dlatego pozwolę sobie odwlec ten wybór w czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.