Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - DRAFT


matek

Rekomendowane odpowiedzi

przysnąłem na chwilę po ciężkim piątk ua tu już moja kolej :D

 

OK, oczywiście teraz muszę wziąć odpowiednio PG żeby wykorzystać potencjał Griffina. Długo się zastanawiałem nad różnymi opcjami (nie, nad Westbrookiem nie :D ) ale w końcu wybrałem gościa który już w tym roku (sezonie) może być uznawany przez zdecydowaną większość za top5 na swojej pozycji (a więc będę miał już dwóch takich w moim teamie - choć oczywiście nie tym się głównie kierowałem). No bo co można powiedzieć o gościu, który już w debiucie miał 14p-9a-3s a w w swoim 3 meczu miał 9 (!) przechwytów? Już w drugim miesiącu gry miał pierwsze triple-double (19p-10zbiorek- 13 asyst a do tego jeszcze 6 przechwytów). A to że nie został ROY to tylko wina kontuzji - nie, nie jego a Griffina :D ). Fajnie, że obydwaj będą ma moim pokladzie- to oznacza prawdopodobnie zagarnięcie kilku pozycji w zestawieniu 10 TOP Highlights sezonu. Może nawet pokażą coś takiego jak na ASW 2011 ? :)

 

Panie i Panowie - John Wall!

 

EDIT: zapomniałem o statsach z 2010-11: 16.4 PPG, 8.3 AST, 4.6 TRB, 1.8 STL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Johnson

Myślę, że mało jest graczy tak dobrze pasujących do Rose jak JJ. Bardzo dobra gra bez piłki, ale nieżle gra też z piłką, nie można go odpuszczać. Zwłaszcza pierwsza zdolność bardzo cenna, w połączeniu z bardzo dobrym rzutem daje dużo wolnego miejsca dla DR.

Kiedy będzie potrzeba JJ gra również z piłką, w odpowiednich momentach, odwróca uwagę obrony przeciwnika od Rose.

 

JJ nawet w ostatnim, raczej nieudanym sezonie dla siebie zagrał m ASG. Do tej pory aż pięć występów, nieprzerwanie od 2007 r.! Gracz ma to coś, co nie zawsze dostrzegą kibice, ale co bardzo cenią trenerzy.

Ostatni sezon w dużym stopniu miał słabszy z powodu kontuzji. Z każdym miesiącem było jednak lepiej. W play offs rzucał już za trzy ze skutecznością 42,9 %

Ma kontrakt maksymalnej wysokości, na który nie zasługuje, ale to akurat nie problem mojego zespołu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wziąć teraz Chrisa Bosha. Naprawdę chciałem. W sumie to nawet sam nie wierzę w to, że chciałem. I byłem już nawet zdecydowany. Ale doszedłem do wniosku, że nie. Dlaczego? To proste - to Chris Bosh. Szanuję go, miał bardzo dobra serię w zeszłych play-off przeciwko Chicago Bulls, ale to wszystko. Po prostu mnie nie przekonuje. Może kiedyś zmienię o nim zdanie, swoją gra sprawi, że zacznę go bardziej doceniać, ale jeszcze nie teraz. Wolę już lekko podstarzałego, wolniejszego, ale dalej mającego to coś Tima Duncana.

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSiWsRT3mWClU50QIwYSvvQP1PvVIzMQ3Eaba4BpiDHk2rz04voQ

 

Myślę, że dobrze będą wymieniać się pozycjami z Alem Horfordem, bo obaj mogą grać zarówno na pozycji centra jak i silnego skrzydłowego, dzięki temu, że są wszechstronnymi zawodnikami, w zależności od konkretngo przeciwnika, mogę ich dowolnie rotować, czy to w ataku, czy to w obronie.

 

PG - Chris Paul

SG - ???

SF - ???

PF - Tim Duncan/Al Horford

C - Al Horford/Tim Duncan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephen Curry

 

Dołączona grafika

 

43% zza łuku biorę w trzeciej rundzie z pocałowaniem ręki. Genialny podający, 6 asyst to świetny wynik dla drugoroczniaka, który rzadko miewa piłkę w rękach (Monta). Wysoki jak na PG, dobry przechwyt, świetne bball iq, pomimo drużyny w jakiej gra, no i ten rzut, cudo.

 

No i swój chłop :wink: :

 

http://www.youtube.com/watch?v=As8tF7Un1-E

 

My Team:

 

PG: Stephen Curry

SG:

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ogromnej kropce musze przyznac, dalej nie jestem pewny kolejnego wyboru. 15min temu juz wiedzialem kogo biore dopuki nie przeczytalem artykulu na zp1 :lol: Jesli Bosh przypakowal i chce grac jako C to dam mu szanse.

Dołączona grafika

 

A więc oficialnie, Chris Bosh wedruje do mojej druzyny.

Chcialem wziac typowego centra i grac aldridge'm na 4 co by mi dalo wg. mnie spora przewage nad wiekszoscia teamow. Biore Chrisa i nadal w to wierze, naprawde moga rotowac obaj na pozycjach 4/5 w zaleznosci od potrzeby. Do tego Bosh doklada rowniez swoj dobry jumperek i mam nadzieje w tym sezonie wieksza agresje pod koszem. Wahalem sie dlugo, boje ise o obwod bo wiele graczy wartych uwagi nie pozostalo, no ale nastepny moj wybor juz niedlugo wiec ktos zostanie. Poprzednio przegralem przez brak podkoszowego, w tym drafcie chce tego uniknac i od razu sie zabezpieczam. Na obwodzie na pewno Durant daje mi ogromne mozliwosci, no ale pod koszem trzeba jakos zneutralizowac matka Howarda i KG. Brakuje troche obrony u mnie, to mnie martwi, jednak kogos jeszcze dobiore, a centymentrow mi na pewno juz nie bedzie brakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko było mi się zdecydować na kogokolwiek. Mam dwóch świetnych atletów w postaci Nene i D-Wade'a. Dlaczego nie iść dalej tą drogą i nie stworzyć drużyny Attack Atlethics?

 

Potrzeba mi atlety który będzie służył jako plaster na najlepszych zawodników waszej drużyny. To dość proste zadanie. W trzeciej rundzie wybieram defensive stoppera, który będzie mógł rozciągnąć moją grę oferując mi rzut za 3. Fenomenalny biały atleta: Andrei Kirilenko

 

PG - ?/Dwyane Wade

SG - Dwyane Wade

SF - Andrei Kirilenko

PF - ? / Andrei Kirilenko

C - Nene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewny że dostanę tego środkowego w swoje ręce. Tak więc biorę go! Nene będzie grał tam, gdzie grał na początku kariery - silny skrzydłowy. A ten mierzący 7'2" Center będzie idealnym uzupełnieniem Attack Athletics.

 

Roy Hibbert

 

PG - ? / Dwyane Wade

SG - Dwyane Wade

SF - Andrei Kirilenko

PF - Nene/Andrei Kirilenko

C - Roy Hibbert/Nene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Serge Ibaka

 

By wzmocnic D biore niesamowitego shot blockera ;)

mlody, atletyczny PF lub C . Bedzie dostawal spore minuty na pewno. 3.1 blocku na mecz w poprzednich plaoffach robi wrazenie. Dopiero 22 lata! przyszlosc przed nim, przyzwoicie zbiera, w razie potrzeby rowniez skonczy z gory i dorzuci jakies 10pkt na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż mam jeszcze dwie pozycje z s5 nieobsadzone biorę już kogoś na ławkę. Skoro wybieramy tylko ośmiu zawodników niezbędny jest ktoś potrafiący grać na dwóch pozycjach.

 

David Lee

 

Dołączona grafika

 

My Team:

 

PG: Stephen Curry

SG:

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C:

 

Bench: David Lee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy nie poczekać z tym wyborem do następnej rundy, ale to zbyt łakomy kąsek, a ja potrzebuje kogoś, kto będzie krył najlepszych obwodowych u rywali. Także do mojego składu dołącza świetny obrońca, nie jeden raz już uprzykrzający życie najlepszym atakującym w tej lidze, świetny plaster na obwodzie, w zeszłym sezonie wybrany do drugiej piątki najlepszych obrońców - Tony Allen.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicolas Batum

 

Dopiero 23 lata, 203 cm. wzrostu, bardzo dobry obrońca, zarówno zaspołowy, jak i 1 na 1. Lączy wiele cech: szybkość, skoczność, siłę, ma dobry rzut,

-dużo rzuca za trzy na niezłym % - w ostatnim sezonie 34,5 %, (trafiał 1,5 na 4,3 oddane rzuty). w karierze w nba w dotychczasowych trzech sezonach 36,4 % zza linii,

 

na ostatnich ME 40,5 % za trzy (do tego 63,2 % za 2 i 85,3 % za 1)

drugi po Parkerze strzelec Francuzów, obok Noah podpora ich defensywy.

 

Dobrze odnajduje się zarówno w szybszej, jak i wolniejszej koszykówce. Nie forsuje swojej gry, rzutów bardzo dobrze sprawdza się grając koło lidera z pozycji PG w reprezentacji Francji. Bardzo dobrze gra bez piłki.

Teraz gra w lidze francuskiej, wcześniej ME, jego wejście w nowy sezon powinno być mocne, jest w grze, to może być jego przełomowy sezon na parkietach nba.

 

Rose-Johnson-Batum-Noah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego teamu dorzucam 3 roczniaka z OKC, który bardzo dobrze broni a i potrafi rzucić ważne pkt czy nawet wziąć na siebie ciężar gry (wierzę, że w tym roku będzie jeszcze lepszy).

Tak więc z 9 pickiem w 4 rundzie Fantasy Draftu do mojej drużyny..... from Arizona State goes JAMES HARDEN!

 

 

Dołączona grafika

 

BTW Mój faworyt do nagrody Most Improved Player ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo centrów już poszło i wypada ubezpieczyć też swoją 5. Potrzebowałem kogoś kto będzie w stanie przeciwstawić się Bynumowi a i Howard mu nie będzie straszny. Kogoś kto nie zostanie zastopowany przez Chandlera, kogoś kto będzie dawał punkty spod kosza i nie dużych odległości 3-9stóp. Został ktoś za kim pewnie ciągnie się poprzedni sezon który był słabszy ze względu na fizyczne braki spowodowane chorobą. Ja wiem że Brook is back on track!

Czego od niego oczekuję? Jeśli napiszę 24-10-2 to nie będzie sf tylko realne możliwości Lopeza w jego czwartm sezonie. Witamy na pokładzie Brooka Lopeza. ;)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... długo mi trochę zajęło rozpatrzenie wszystkich opcji na pozostjace dwa miejsca w moim

podstawowym składzie ale w końcu doszedłem do konsensusu. Otóż z tytułu budowania składu, który miałby

wygrać mistrzowstwo w tym roku, oprócz młodości i atletyzmu zdecydowałem się dodać doświadczenie

(oczywiście nie w wydaniu inwalidzkim) w postaci zawodnika który swoją techniką idealnie wpsuje się miedzy

moich dwóch młodych wyjadaczy frontcourtowych.

 

Wprowadzi harmoinię w tym rosterze, rozciągając pomalowane dla penetracji Kobego opanowując ze Smithem mid-range i jednocześnie torząc z Al'em połączenie dwóch wież któremu niestraszny nikt w D. czy post up.

 

W czwartej rundzie wybieram, myślę że obok Timmiego i Garnett'a top 3 PF ostaniej dekady jednak,

z tą różnicą że w wieku 32 lat, i większą motywacją do ukoronowania kariery pirścieniem.

 

L 'n' G- Elton Brand

 

Dołączona grafika

 

Ponieważ scoring nastawiony bedzie u mnie przede wszystkim na Kobe'm i Big' Al'u, od Branda oczekuję

cyferek na poziomie 15-8-2, 1,0 stl,1,0 blk... oczywiście w akompaniamencie 500+ FG i 780-FT.

 

Jak narazie z nastawieniem na SOFT?...NOT!!!:

PG-tba

SG- Kobe Bryant

SF- Josh Smith

PF- Elton Brand

C- Al Jefferson

 

Ps: Moje D. do tej pory zbiera już 5 blk pg- O.5-1.5-1.0-2.0! soft-nahhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby nie przedluzac zbytnio, w obawie o zdrowie tych co bardziej nerwowych kolegow na szybkiego i bez zbednego zastanowienia, co przyszlo mi tym latwiej, ze juz raczej c*** bombki strzelil , wybieram z sympatii mlodego perspektywicznego fc*** pg Jrue Holidaya- 14 /4/6,5/1,5 przy 37% za 3(1,0/2,7) w rs.. Przy Manu i jego 5,9 ast per 36 nie potrzebuję jakiegoś mega kreatora, chociaz i w tym elemencie Holiday się znacznie poprawil.. Natomiast jego coraz lepsza obrona, atletyzm w kontrach i niezla trójka na bank sie przyda

PG Jrue Holiday

SG Manu Ginobili

SF Luol Deng

PF Pau Gasol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.