Skocz do zawartości

neostradamus i jego przepowiednie


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tylko ktoś zebrał się i wstawił Basta argumenty wykluczające się zależnie od tezy, to by wyszedł taki jego schizofreniczny dialog ze sobą, ogólnie ciekawy

Poplakałem się z smiechu :lol:

 

Ale tak na poważnie dajcie im spokój. Oni tworzą tutaj historię tego forum jak każdy forumowicz z tym że oni robią to bardziej.. po prostu bardziej :D Z tego co pamiętam to Bastilon przynajmniej umie przyznać się do błedu co niektórym tutaj bardzo bardzo brakuje (nie bede wypisywał kto bo i tak nic to nie zmieni). Niektórzy mają tutaj klapki na oczach że aż ręce opadają.

 

W każdym razie mamy wolność słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac musicie sie powoli zaczac szykowac na ostre zaskoczenie i to ze w playoffs najprawdopodobniej juz w pierwszej rundzie zaliczycie przyslowiwowego Garnetta czy tez Mcgradyego + to ze kariera Nasha jest chyba najbardziej overrated kariera w historii ligi

good point ai3

 

Suns to jak zwykle playoff Suns dostana powaznie w pizde od kazdego w pierwszej rundzie - mocne klepanie mordy gwarantowane

that's right ai3

 

MVP

Nash

All NBA 1st

Nash JRich GHill Amare Robin

All NBA Defensive 1st

Nash JRich GHill Amare Robin

All NBA Defensive 2nd

Nash Nash Nash Nash Nash

6th Man

Dragic

MIP

Nash - poprawil obrone

ROTY

Earl Clark

COTY

Gentry

 

Bastillion po pierwszej rundzie - :oops: :shock: :cry:

couldnt agree with you more ai3

 

ktos mi powie co dolega temu czlowiekowi ? bo chyba sie nie obsrales ze wrocil Roy i Nash jedzie na wakacje po pierwszej rundzie ?

gdzie nie wejde to Bastillion mnie cytuje i kradnie moje pomysly, rozumiem ze podziwiasz mnie i zazdroscisz niezwyklych spostrzezen i pomyslow ale czlowieku nie bedziesz nigdy mna

bedziesz zawsze Bastillionem tylko tyle i az tyle, kolejnego ai3 nie bedzie podobnie jak Jordana czy Magica Shaqa czy Birda

wiem ze to dla ciebie druzgocaca wiadomosc ale przejdz dalej i zyj Bastillionie zyj wlasnym zyciem

right on the money ai3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.